Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Replika CM031B, a może inna?


Recommended Posts

Witam

 

Jestem początkującym asg maniakiem i szukam repliki do max 500zł, zastanawiam się nad kupnem tej repliki ze względu na niezawodność i gb v3. Czy możecie mi polecic inny karabinek z rodziny AK lub innej? Chodzi oto aby był wytrzymały i z dobrych materiałów oraz niezawodny, oczywiście elektryk. Będę zamawiam tylko z GunFire, ewentualnie Militaria.pl. Pozdrowiam.

Link to post
Share on other sites

Oki rozumiem, więc wybrałem Cm.0 31b bo tylko na GunFire jest ta wersja, albo Arend, możesz mi podać linka do takiego bojowskiego kałaszka serii Rk na Taiwangun'ie lub GunFire? Bo coś na Taiwangun'ie niema, a koniecznie chciałbym karabin rodziny AK. Ale spróbuję poszukać AK serii Rk.

 

Oki, znalazłem pare karabinków serii RK na TaiwanGun:

 

Myślę o:

RK-02-full metal BOYI Na ten budżet jest w sam raz :) lub RK-01W-real wood BOYI albo RK-10 BOYI i RK-03W-real wood BOYI. Ten pierwszy mnie się najbardziej podoba, jest jakaś różnica między nimi?

 

A poza budżet to MAX RK-O6W-real wood BOYI

 

Tylko że słyszałem że firma BOYI to totalny shit... Może się mylę?

Edited by Huczul011
Link to post
Share on other sites

Okej więć prawdopodobnie wezme tą pierwszą giwere bo podoba mnie się jej kolor, A jeśli chodzi o tuning to ta replika jest otwarta na wszelkie tuningi? Bo na przykład chciałbym sobie wstawić lufe precyzyjną i lunete dokupić i w sumie może być taka snajperka co nie? Czy coś warto w nim wymienić czy zmienić po kupnie RK ?

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

O to super :icon_biggrin:, zawsze mogę tą replike sobie przemalować, tylko słyszałem że ładowarka i akumulator więc zainwestuje w ładowarke mikroprocesorową. W zime na pewno będę tej repliki używał. A jak to sie ma z zmontowaniem latarki do niej? Czy muszę kupić części montażowe, co? Chyba tak. A mógłby mi ktoś jeszcze polecić tłok do Baretta M9 na greengas?

 

Następny bez polskiej klawiatury?

A

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

He spoko Arend. Wiesz Wy, jesteście bardziej doświadczeni w ASG, ja tylko raz strzelałem z repliki

G36

chyba, na strzelnicy na bunkrach w Ustce, tak czy siak tematu nie zamykaj, ponieważ będę miał pytania jeszcze po kupnie, chociaż mogę cię poinformować, że chciałbym otworzyć temat.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...