Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SM2 Sniper Shotgun [ASG-DK]


Recommended Posts

przykro mi, że wygrzebuje temat z grobu... szczegolnie ze to pierwszy post.

 

Czy ktoś dorabiał do sm2 kolbę? Czy da się coś takiego dokupić, do tej sprężyny?

 

dzięki z góry za wyrozumiałość

 

na moje oko sie nie da,ale mozna by spróbowac z kolbą od Spasa12,bo wydaje mi sie ze tył obu shotów jest kompatybilny. tylko przymierz zanim kupisz,bo kolba to spory wydatek.

 

a tak na marginesie,ja przerzuciłem sie z SM2 na mp5a3 TM i jestem bardzo zadowolony...

 

poz

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

chciałem sie dowiedzieć co nie co o tym shotgunie

 

jak tam z jego zasięgiem, mocą i celnością :?:

czy wyciąga te 40m jak piszą na alledrogo

 

czy jest to konkurencja dla Spas 12 ASG-DK :?:

(nie mówie już o 3 kulkach, bo 3 w 1 lufie to niezbyt pomysł)

 

i czy jest lepsze od Hardbalera zasięgiem i celnością

 

ps. nie sugerowałem sie jego nazwą

ps2. jeśli było to wywalić ale pokazać gdzie, ja mimo usilnych starań nic na jego temat nie znalazłem

Link to post
Share on other sites
sądząc po nazwie zgaduję, że chodzi tu o jakiś złom, którego miejsce jest kilka działów niżej

Ta strzelba jest na specshopie(ta strzelba czyli Shotgun SM2, a czy chodzi o tą strzelbę to nie wiem), a z ceny mozna wywnioskowac ze nie jest to zabawka :wink:

Link to post
Share on other sites
Dobrze by było gdybyś podał link do tego czegoś... ale sądząc po nazwie zgaduję' date=' że chodzi tu o jakiś złom, którego miejsce jest kilka działów niżej :icon_rolleyes: [/color']

http://allegro.pl/sh...p?item=65560586

nie chciałem zaśmiecać linkami z allegro

 

 

No to autor tego tematu ma piękną recenzję na specshopie :icon_idea:

 

A cena nie zawsze jest odzwierciedleniem jakości :icon_wink:

http://www.specshop....646267288105d16

nie wierze sklepom

chciałem opinie właściciela

 

z tego co sie orientuje to juz bylo na forum tutaj i ludzie pisali ze zasieg taki jak mp5a3 tm

prosze, nie, błagam o link wink.gif

Link to post
Share on other sites
nie wierze sklepom

chciałem opinie właściciela

Recenzję na stronie pisał użytkownik tej strzelby. Identyczna recka była przez niego napisana na forum, więc akurat w tym przypadku nie jest naściemniane w opisie.

 

ps. A recenzję SPASa w Specshopie pisałem ja 8)

pozdro

Link to post
Share on other sites

Recenzję na stronie pisał użytkownik tej strzelby. Identyczna recka była przez niego napisana na forum, więc akurat w tym przypadku nie jest naściemniane w opisie.

 

ps. A recenzję SPASa w Specshopie pisałem ja 8)

pozdro

dobra, rozumiem

szkoda tylko że nie miałeś tego w ręku

miałbyś porównanie ze Spasem 12

ps. dzięki tobie dużo ciekawych rzeczy o Spasie 12 sie naczytałem

ale doszedłem do wniosku że wole mieć tego, wygląd dla mnie nie ważny, ale moc tak, nie potrzeba mi strzelania 3 kulkami, ale szybkostrzelny tak

miałem Hardballera i ten Shotgun (jednak tańszy od Spasa) wydaje mi sie idelany jako broń przyboczna do snajpy i do cqb

Link to post
Share on other sites
  • 11 months later...

Jestem posiadaczem tego shotguna od połowy lipca. To moja druga sprężynka (pierwsza to jakiś pistolet, ale to było het het temu i nawet nie pamiętam co to było).

 

Za tę cenę warto. Zasięg to jak tutaj ludzie piszą to mniej więcej 30-35 metrów. Trochę podobny do kałacha cymy, no ale kuleczka wolniej leci.

Na dniach oderwały mi się oba mocowania czółenka, ale potraktowałem je poxipolem i się trzyma.

Blokada spustu to pic na wodę. Czasami się sama przestawia i blokuje spust w najmniej odpowiednim momencie. Wymontowałem i jest ok.

 

Odnośnie wnętrzności, to plastik prócz lufy, cyngla i oczywiście spręzyny ;).

Mój box trochę się rozłaził od początku więc potraktowałem go plastrem chirurgicznym, pomogło, trochę mniej trzeszczy i nie jęczy tak bardzo przy wystrzale.

 

Odnośnie lufy. Nie wiem czy tylko w moim modelu czy we wszystkich nie dało się jej wymontować, więc na łączeniu z tym plastikiem (przy podawaczu kulek) zakleiłem ją szczelnie poxipolem. Osiągi zmieniły się drastycznie. Kulki 0,20 (krakmańskie) hop wydzierał daleko do góry. Strzelam teraz na 0,25.

Zasięg ZWIĘKSZYŁ się minimalnie (może o 2 metry), ale prędkość kulki znacznie wzrosła ( przez przypadek rozbiłem sobie szklankę z tych po nutelli :D).

 

To chyba tyle.

 

Wybaczcie za chaos panujący w tej wypowiedzi :).

Jeśli ktoś będzie chciał mogę to poskładać w ładną recenzję.

 

 

[edit]Teraz zauważyłem przejęzyczenie, zasięg się ZWIĘKSZYŁ, a nie zmniejszył po wykonaniu ww. operacji na lufie[/edit]

Link to post
Share on other sites

Mam porównanie z shotgunami z DE, gdyż jest parę takich na naszych strzelankach.

Ogólnie SM2 jest celniejszy (i to znacznie) od tych z DE. Kolejną jego przewagą jest potężny magazynek.

Poza tym konstrukcja jest bardziej wytrzymała (nie licząc czółenka). Shotgunom z DE pękają cylindry i listwy przy czółenku do popychania spręzyny.

Zdażają się też pęknięcia mocowania tej listwy przy cylindrze.

 

Zasięg jest porównywalny.

 

[edit]Zapomniałem dodać, że to wszystko pękało przy rapid fire, w SM2 nie używam rf, bo też może tego nie przeżyć :)[/edit]

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...