Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Moje ogłoszenie jest usuwane. Co jest nie tak?


Recommended Posts

Siemanko :icon_smile:

Do sprzedania replika m4a1, sprzedaje bez eotecha. Replikę kopiłem półtorej roku temu byłem na 3 strzelaniach i mi się odwidziała zabawa. Brak czasu, firma dzieci żona. Replikę kupiłem już po takim tuningu i nic nie wymieniałem. m4 na pewno nowy właściciel będzie musiał przesmarować i wymienić gumkę HU bo replika nie była strzelana ponad rok. W replice brakuje przedniego pinu. Wiem że replika na****ła szybko była powtarzalność i zasięg co wszyscy się nią zachwycali. Przebieg to ok 3k kulek na tych częściach. Dziele pisemnej gwarancji na 3 miesiące że nic się z nią nie stanie. Do repliki dorzucam 3p pas. magazynek i może gdzieś znajdę z 4 magazynki ale nie obiecuje. Chcę się serio pozbyć po wisi na ścianie juz przeszło rok i tylko wisi. Na pewno ktoś ją wykorzysta i będzie zadowolony. Tak jak wyżej wspomniałem trzeba ją na pewno przesmarować i wymienić gumke HU bo to się zasiedziało. Za eMkę zapłaciłem 1200zł ale minęło trochę czasu więc stąd taka cena.

 

Tuning:

-Lufa precyzyjna Guarder 356mm

-komora HU CA pełny teflon fix

-Dysza Ultimate

-Głowica cylindra wyciszona Ultimate

-Tłok SHS

-Głowica tłoka Ultimate Wyciszona

-Cylinder SHS

-Sprężyna m120 Guarder

-Zębatki 16:1 SHS

-Styki i płytka selektora SHS

-Kable niskooporowe 1,5mm Wtyki Deans-T

 

Wygląd widać na zdjęciach. Zapraszam do kontaktu.

Cena wysyłki to 15zł kurier, pobranie 20zł preferuje odbiór osobisty 0 zł ^^

Tak ja wyżej wspomniałem udzielę gwarancji pisemnej na emke na okres 3 msc

Nr tel: 533 700 969 proszę nie dzwonić w weekend

Czy w ww ogloszenie jest niezgodne z waszym regulaminem ? od 30 minut 6 raz jest usuwane zmieniam tresci i to samo jak i rowniez temat.

Edited by excout
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...