Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Moje pierwsze ASG


Recommended Posts

Witam , jestem zainteresowany kupnem swojego pierwszego pistoletu sprężynowego asg . Na wstępie chciałbym zaznaczyć że nie mam zamiaru uczestniczyć w "strzelankach" a pistolet będzie wykorzystywany jedynie w rekreacyjnym strzelaniu do tarczy . Myślałem o wiatrówce , ale uważam że śrut jest ciut za drogi w porównaniu do plastikowych kulek ... Nie mam pojęcia co wybrać . Najbardziej zależałoby mi na jak NAJWIĘKSZEJ MOCY (skutecznym zasięgu) i WYTRZYMAŁOŚCI (najlepiej full metal który będzie służył długo i się nie rozleci) Z tego co się orientuje to gazowe repliki mają największą moc , lecz ja chciałbym sobie strzelać non-stop a nie do momentu aż się skończy gaz czy też wyczerpią się baterie ... Prosiłbym o poradę , o podanie jakiś konkretnych modeli replik konkretnych marek oraz jaka waga kulek byłaby do nich najbardziej optymalna .

 

Z góry dziękuje i pozdrawiam :icon_razz2:

Link to post
Share on other sites

Hmm.. tylko, że mimo tego, iż do gazowych replik potrzebujesz dodatkowo inwestować w gaz to frajda będzie nieporównywalnie większa.

Sprężyna raczej szybko się znudzi. Gaz to niewielki wydatek.

 

lecz ja chciałbym sobie strzelać non-stop

Nie śpie, bo strzelam?

Czy jednak jedna "sesja" strzelania do tarczy będzie trwała rozsądny czas i przed ponownym użyciem znajdziesz godzinę na podłączenie baterii, czy minutę na nabicie magazynka gazem?

Link to post
Share on other sites

Jeżeli nie chcesz "się strzelać" z innymi a tylko strzelać do celu to najgłupszą możliwą rzeczą jest rezygnacja z wiatrówki na rzecz repliki ASG.

 

Replika ASG nigdy nie będzie tak celna jak wiatrówka - zwłaszcza replika za 50 PLNów...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...