Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Replika na początek


Recommended Posts

Nie dowiesz się czy ci się to spodoba kiedy będziesz biegał ze strzelbą na przeciwko graczy z AEGami.

 

Najprościej zacząć z airsoftem posiadając 400 zł na replikę. Teraz są nawet promocje, a listę polecanych replik znajdziesz w wielu tematach na tym forum.

Edited by Budweiser
Link to post
Share on other sites

Jak chcesz sprężynowa strzelbę to może lepiej kup to:

https://www.militari...0703_p18028.xml

 

Mam dwie sztuki Cybergunowskich M4A1 sprężynowych - w zasadzie to moi synowie maja je od jakichś 3-4 lat. Mają jakieś 330-350 fpsów co przenosi się na zasięg skuteczny około 40-50 metrów, bez problemu da się z tego trafić na 30 metrach kartkę A4, solidnie wykonane jak na plastik - zdecydowana większość plastikowych AEGów nie jest tak sztywna i "bezluzowa" jak te "sprężyny".

 

Jeżeli ten AK jest zrobiony tak samo - a z opisu wynika, że to ta sama seria replik to na pewno będzie lepszym jakościowo zakupem niż strzelba którą chcesz kupić.

Edited by thor_
Link to post
Share on other sites

Jeżeli strzelba to shotgun AGM (akurat na GF jest w promocji wersja bezkolbowa). Dlaczego? Bo w miarę dobrze strzela i jest tania więc nie zużyjesz dużo kasy na nią i szybciej dozbierasz do AEGa. Walka ze strzelbą jest problematyczna. Masz mały magazynek i małą szybkostrzelność. Gdy Ty wystrzelisz 3 kulki przeciwnik nawet z nietuningowanym AEGiem wywali do Ciebie kilkadziesiąt kulek. To może zrazić.

Jeśli zdecydujesz się na AGMa to pamiętaj o najważniejszej rzeczy. Przed strzałem zawsze rączka przeładowania w położeniu na maksa do przodu (do wylotu lufy żeby nie było wątpliwości). W teorii możliwe jest oddanie strzału nawet po wykonaniu ruchu wyłącznie do tyłu (w stronę spustu) i ew. lekkim cofnięciu. W praktyce kulka wyleci, ale jest duże ryzyko, że zerwiesz zaczep cylindra i więcej z tej repliki nie strzelisz.

 

Jeśli jednak znalazłbyś możliwość dorzucenia do budżetu to akurat jest fajna promocja na Gietę od JG.

 

Natomiast jeśli jeszcze nie próbowałeś swych sił w ASG to dogadaj się z kimś i za czwórkę czy flaszkę pożycz replikę.

Edited by MarekMac
Link to post
Share on other sites

Pożycz replikę i zbieraj kasę. Z pompkami sprężynowymi jest jak ze snajpą za 500zł. Zasięg mniejszy niż w aegu, zerowa celność, a aeg jak nie trafi to może zrobić korektę nie zdejmując palca ze spustu.

 

I do cholery, przepraszam, przestańcie szukać replik asg na pierdzielonych militariach. Jest gunfire. jest taiwangun. Zadaj sobie trud przejrzenia zakładki "sklepy".

Edited by KnightMoritz
Link to post
Share on other sites

I do cholery, przepraszam, przestańcie szukać replik asg na pierdzielonych militariach. Jest gunfire. jest taiwangun. Zadaj sobie trud przejrzenia zakładki "sklepy".

 

Od czasu kiedy zniknął sklep MILITARY.pl niestety nigdzie poza militariami nie kupisz w tym pięknym kraju porządnych sprężynowych replik karabinków. A już na pewno nic CyberGuna a akurat co jak co ale CyberGun był/jest jedynym chyba producentem solidnych replik sprężynowych tak pistoletów jak właśnie karabinków typu M4 czy AK. I nie wnikam w to że i tak to wszystko jest dłubane w Chinach, ale fakt, że tak solidnych replik sprężynowych jak np seria HPA (nie mylić z systemem na sprężone powietrze) żaden inny producent nie wypuścił chyba nigdy.

 

Dlatego czasem nawet na "pierdzielonych" militariach.pl warto czegoś poszukać. Co nie znaczy, że nie uważam większosci asortymentu ersoftowego tego sklepu za szajs jak i ceny za ten szajs równie szajsowne :icon_wink:

Edited by thor_
Link to post
Share on other sites

Mam jeszcze kilka pytań: Jak wygląda dołączenie do rozgrywki,ktoś gdzieś o tym informuje czy są organizowane regularnie? Ile mniej więcej trwają takie spotkania? Czy mój wiek nie będzie stanowił przeszkody?(W sierpniu będę miał 15lat) Co jeśli bym dotarł już po rozpoczęciu zabawy,mogę wtedy normalnie dołaczyć do rozgrywki?

Link to post
Share on other sites

Mam jeszcze kilka pytań: Jak wygląda dołączenie do rozgrywki,ktoś gdzieś o tym informuje czy są organizowane regularnie? Ile mniej więcej trwają takie spotkania? Czy mój wiek nie będzie stanowił przeszkody?(W sierpniu będę miał 15lat) Co jeśli bym dotarł już po rozpoczęciu zabawy,mogę wtedy normalnie dołaczyć do rozgrywki?

Wszystko zależy od grup, jakie się strzelają w okolicy. Szukaj tu na forum w dziale swojego województwa, a może też ktoś Cię nakieruje na grupy na FB.

Wiek może stanowić przeszkodę, większość grup wpuszcza 16+, ale to też zależy tylko od tego jak sobie ustalą.

A spóźnianie, jak zawsze w życiu, nie jest mile widziane ;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Cześć

Z nieznanego mi powodu nie mogę napisać nowego tematu, więc podłączyłem się tutaj. Szukam mojej pierwszej repliki, budżet do 800 złotych. Na modowanie czas przyjdzie później. Szukam M4/M16 albo czegokolwiek polecanego zachodniego. Ak i podobne mnie nie interesują. Przeczytałem trochę tematów tutaj i na innych forach i wybrałem to:

https://gunfire.pl/product-pol-1152200031-Replika-karabinka-Specna-Arms-SA-B02.html

https://gunfire.pl/product-pol-1152197990-Replika-karabinka-CM16-Raider.html

http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info.php?products_id=2006

Naczytałem się dużo, jedni piszą że Specna nie warto, bo chińska, drudzy że metalowa Specna lepsza niż plastikowy G&G. Z tego co zrozumiałem, G&G średnio nadaje się do tuningu, w przeciwieństwie do Specny. O produkcie Evolution Airsoft wyczytałem, że podobno 1 klasa replik, ale czy rzeczywiście warto lekko naginać budżet? Możecie polecić mi coś jeszcze wartego uwagi w tej cenie?

PS. Jeśli ktoś powie mi czemu nie mogę rozpoczynać tematów będę wdzięczny.

Link to post
Share on other sites
Z nieznanego mi powodu nie mogę napisać nowego tematu, więc podłączyłem się tutaj.

Ten dział jest przeznaczonych dla nowych w asg. Ciężko jest zdefiniować "nowego" więc zrobiono to w ten sposób, że nowy w asg to nowy na forum, a nowym na forum jest się przez chyba 3 miesiące. Ty konto założyłeś w marcu zeszłego roku więc przestałeś być nowym jakoś w czerwcu zeszłego roku.

Link to post
Share on other sites

Dostałeś już poradę co najlepiej brać. Teraz przeczytaj tematy i recenzje dot. poleconych wyżej replik.

 

Nie podpinaj się pod tematy innych użytkowników. Jest to niezgodne z regulaminem.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...