Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam. Poszukuję sklepu który wysłała mi jedna osoba. Twierdzi, że jest tam masa części dostępnych, nie chce niestety podać linku "bo nie chcę, żeby mi wykupili wszystko".
Znalazłem jeden podobny czyli rusznikarnia, ale to nie ten bo layout podobny, lecz po indeksie nic nie znajduje.

Czy kojarzy ktoś sklep o podobnym wyglądzie? Wiem, że oczekuję prawie niemożliwego, ale może ktoś się z tym spotkał. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam.

 

35237587_378616549299119_8343704503467376640_n.png

Link to post
Share on other sites

Właśnie przejrzałem całą tą listę, od początku do końca i po za shotgun.com.pl i rszunikarnia-asg.pl nic nie znalazłem, a tego przedmiotu nie ma żadnym w sklepie. Deltashop ma negatywne opinie, a zależy mi na sklepie który ten asortyment posiada. Czyli baterie, tłoki, głowice, cylindry, zębatki, konektory, mosfety itp. Ogólnie zauważyłem na razie, ze w jednym sklepie jest to a w drugim to. A u mnie w gearboxie, tłok aż błaga o uszczelnienie, wymieniłem oring, ale jeszcze nie jest to, gdzieś troszkę ucieka. A jak będę rozkładał 2 raz, to od razu chcę zamontować kable niskooporowe, nowe konektory, mosfet i uszczelnić ten tłok, dlatego zależy mi na sklepie z asortymentem.

Link to post
Share on other sites

Będzie ciężko znaleźć bo to podstawowy template PrestaShop. Założę się, że połowa małych sklepów na prescie ma ustawiony ten wygląd.

Z polecanych sklepów: Gunfire, Specshop, Azteko, Jarmix,-militaria, Airsoft armory, Taiwangun mogą mieć to czego szukasz.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...