Jump to content
REKLAMA
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
zjadaczmandarynek

Szukam krawca

Recommended Posts

39 minut temu, Yahalom napisał:

Tylko, żeby Cię do któregoś można było skierować, to musimy wiedzieć czy chodzi Ci o kamizelkę, kieszenie czy np. plecak... 

Chyba raczej o kaftan :)

W plecakach specjalizował się Night Fox:

http://nightfox.pl/?cat=1

Do oporządzenia znajdzie się kilka firm/osób, ale... mam pewną wątpliwość czy zdajecie sobie sprawę, że koszt takich "customów" jest o wiele większy niż kieszeni/pasów/plecaków produkowanych seryjnie - jeśli się nastawiacie, że ktoś wam to zrobi znacznie taniej niż producenci masowi to chyba czas was wyprowadzić z tego błędnego myślenia...

13 godzin temu, Yahalom napisał:

W plecakach specjalizował się Night Fox:

http://nightfox.pl/?cat=1

Do oporządzenia znajdzie się kilka firm/osób, ale... mam pewną wątpliwość czy zdajecie sobie sprawę, że koszt takich "customów" jest o wiele większy niż kieszeni/pasów/plecaków produkowanych seryjnie - jeśli się nastawiacie, że ktoś wam to zrobi znacznie taniej niż producenci masowi to chyba czas was wyprowadzić z tego błędnego myślenia...

Ja rozumiem ze koszt moze byc wiekszy, ale nigdzie nie moge znalesc paska ktorego szukam a seryjnie produkowany kosztuje 160$ dlatego chcialbym jakas wycene od jakiegos krawca ile to moglo by u niego kosztowac oraz chcialbym cos jeszcze do tego pasa doszyc tzw customowego. Druga sprawa to tzw 'drop leg pannel' ktorego nigdzie nie moge znalesc a szyty seryjnie kosztuje 70$. Jezeli chodzi o szelki to nie moge znalesc zadnych szelek ktore mysle ze by mi najlepiej pasowaly. Co do ladownic to moze masz i racje ze lepiej kupic seryjne. Wiec jezeli jest tu jakis krawiec z ktorym mozna by bylo porozmawiac o wycenie szelek, pasa i panelu udowego to bym byl wdzieczny, a moze moje pomysly ktore mam w glowie beda fajne i taki krawiec moze zacznie to robic seryjnie.