Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Okulary korekcyjne ochronne


Recommended Posts

Cześć,

Zacznę od tego, że przegrzebałem forum, ale nie znalazłem odpowiedzi na pytanie.

A więc, czy używaliście kiedykolwiek okularów korekcyjnych ochronnych, które spełniają wymagania ochrony oczu ? Mam na myśli zamienniki szkieł na tworzywo sztuczne, bądź inne rozwiązanie

 

Link to post
Share on other sites

Jeżeli chodzi o szkła kontaktowe, to wstępnie odpadają z powodu mojej wady(czekam na kolejną wizytę u okulisty)

Nie jestem przekonany co do wkładki w gogle, ponieważ przeszkadza mi ograniczony kąt widzenia i sam fakt okulary w okularach, dlatego też pytam o okulary z korekcją, które są stosowane w pracach technicznych

 

Link to post
Share on other sites

No szkoda, bo soczewki to w zasadzie najwygodniejsza z opcji. Wkładasz je rano, wyciągasz wieczorem i  masz z bani. Niestety poza tym, że sam nie używałem, to nie znam też nikogo, kto używałby takich robionych na zamówienie okularów ochronnych.

Co do wkładki - sam jakiś czas temu myślałem, że będzie jakaś masakra, ale nie jest źle.  W sumie ten ograniczony kąt widzenia nie przeszkadza bardziej niż w normalnych okularach.

Chyba czas najwyższy na operację.;) 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...