Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Miałem sporo gazowych pistoletów. 4 miesiące temu kupiłem m9 Hfc. Bardzo zaskoczył mnie zasięg repliki, na 0,25g kulkach strzela celnie (sylwetka człowieka) na ok 50m. Kopie przyjemnie. Z gazożernością jest ok- na semi 2,5 magazynka spokojnie wystrzeli na 1 nabiciu, na autofire 1 magazynek + kilka kulek / 1 nabicie. Dźwięk wystrzału- przyjemny dla ucha, metaliczny . Sporo jest części zamiennych, nie tyle co do Hi-capy ale jak poszukasz to znajdziesz- replika wykonana w standardzie Tokyo Marui. Magazynki zapasowe koszt ok 65zł o ile sie nie myle, to nie tak dużo w porównaniu z innymi popularnymi konstrukcjami, te od Hfc dobrze narazie trzymają gaz, lepiej niż WE które miałem do m9. Jedyne do czego mogę sie przyczepić to niestety wykonanie zewnętrzne- nie ma śladów po odlewach za to widać gdzie były one pilnikiem zeszlifowane. Replika dobra na boczniaka, mała , poręczna, bodaj można zamienić zwalniacz maga drugą stronę -dla leworęcznych, dobra do czyszczenia pomieszczeń na full auto, da się nią trafić przeciwnika na większym dystansie jeśli zajdzie potrzeba. Nie grzeszy wykonaniem zewnętrznym ale nadrabia innymi walorami.

Edited by sjzmisiek
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...