Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Co sądzicie o tej replice?


Recommended Posts

Proszę o przeniesienie do działu jak zacząć.

Siemanko. Zdecydowałem się zacząć przygodę z airsoftem. Przeszukuję różne fora i sklepy. Nie mogę się zdecydować na wybór pierwszej repliki.
Pytanie jest skierowane do doświadczonych.
Co sądzicie o tej replice: https://gunfire.com/pl/products/replika-subkarabinka-jg0638-v2-czarna-1152189535.html
Nada się, czy może jest coś lepszego w podobnej cenie?

Link to post
Share on other sites

Witaj.

- Gieta z linka dla początkującego się nada doświadczony zawodnik raczej spojrzy na coś z wyższej półki jakościowo . 

Jeśli podoba ci się G36c skłaniał bym się ku cm003  , stówkę musiał byś dołożyć ale warto . 

Do 400zł jakościowo będzie podobnie np. Ak cm028 . 

 

Link to post
Share on other sites
Quote

Jeśli podoba ci się G36c skłaniał bym się ku cm003  , stówkę musiał byś dołożyć ale warto . 

Orientujesz się może, czy to G36c od Cymy posiada regulację sprężyny, tak jak ta podlinkowana przeze mnie?
Chciałbym również chodzić na halę, a tam tylko do ~350fps
A on podobno wykręca 420fps

Edited by RedReapa
Link to post
Share on other sites
8 minut temu, RedReapa napisał:

Orientujesz się może, czy to G36c od Cymy posiada regulację sprężyny, tak jak ta podlinkowana przeze mnie?
Chciałbym również chodzić na halę, a tam tylko do ~350fps
A on podobno wykręca 420fps

kwestia zmiany sprężyny. nie wiem, czy ma qsc, ale tutaj masz starszą recenzję, budowę i opis jak rozebrać replikę:

http://wmasg.com/pl/articles/view/2728

wydaje mi się, że jak zadzwonisz przed zamówieniem do sklepu, to możliwe, że zmienią Ci sprężynę na słabszą.

Link to post
Share on other sites
23 hours ago, Huba_lbn said:

CM003 nie ma regulacji.

CM003 kosztuje prawie tyle ile G36 od Specny, a ma szybką wymianę sprężyny. 

https://gunfire.com/pl/products/replika-karabinka-sa-g12-ebb-tan-1152220969.html

 

G36 oo JG można kupić jak ktoś ma naprawdę mały budżet i nie jest w stanie nic dołożyć, jak masz kasę na G36 od Specny to nie patrz na Cymy czy JG.

Mam jeszcze kilka drobnych pytań. Czy jest jakaś wielka różnica między SA-G12, a SA-G12V? Obydwa modele są w takiej samej cenie.

Mam również pytanie jaką baterię i ładowarkę do niego wybrać w nie za dużej cenie. Oraz kulki o jakiej masie?

Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, RedReapa napisał:

Mam jeszcze kilka drobnych pytań. Czy jest jakaś wielka różnica między SA-G12, a SA-G12V? Obydwa modele są w takiej samej cenie.

Mam również pytanie jaką baterię i ładowarkę do niego wybrać w nie za dużej cenie. Oraz kulki o jakiej masie?

jeżeli nie widzisz różnicy porównując dwie oferty, to jest z Tobą źle ;)

co różni ten link od tego?
380 fps, kulki 0.25 byłyby spoko. można 0.28 nawet. 
bateria 7.4 lipo + ładowarka do lipo, jak nie chcesz wydawać ponad stówki za redoxa, to ja używam np. b3 imaxrc i jest spoko. można złapać pewnie gdzieś na allegro czy olx.

Link to post
Share on other sites
11 minut temu, RedReapa napisał:

Różnią się kolbą i kolorem 

tadaam. w dodatku masz opis, wiesz?
 

Cytat

W modelu tym zastosowano regulowaną kolbę, którą można złożyć na prawy bok karabinka.

w V masz kolbę, jak zauważyłeś, inną. regulowaną. 
który masz wziąć? panie, sam sobie wybierz..

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...