Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Poprawność repliki


Recommended Posts

Witam
Ostatnio zakupiłem sobie gietę od jg (ten model: https://gunfire.com/pl/products/replika-subkarabinka-jg0538-czarna-1152199599.html)
I replika chodzi dobrze lecz mam może głupie pytanie dotyczące czy , aby na pewno otrzymałem tę replikę (wybaczcie jestem dopiero początkującym)

Otóż gdy otrzymałem replikę od razu rzuciło mi się w oczy model na opakowaniu (g608) natomiast ja zamawiałem model jg0538
w opakowaniu również nie było instrukcji obsługi od producenta tylko dostałem ogólną instrukcję od sklepu gunfire 

Może dla nie których wydaje się to śmieszne, ale wolę się zapytać ekspertów którzy się nieco bardziej znają.
Pozdrawiam

 

0.jpg

Link to post
Share on other sites

Pierwsze zdanie opisu repliki na GF:

Replika jest kontynuacją jednej z najlepszych replik tego producenta - JG0608, która jest już legendą w środowisku Airsoftowym.

30 minut temu, Naxyn napisał:

ale wolę się zapytać ekspertów którzy się nieco bardziej znają.

Ekspercka wiedza potrzebna do ustalenia faktów:

1.Czytanie

2. Wstukanie w google JG0608 w celu sprawdzenia jak ta replika wygląda i zwrócenie uwagi, że na pewno nie tak jak JG0538. ;)

 

Edited by Budweiser
Link to post
Share on other sites
3 godziny temu, Budweiser napisał:

Pierwsze zdanie opisu repliki na GF:

Replika jest kontynuacją jednej z najlepszych replik tego producenta - JG0608, która jest już legendą w środowisku Airsoftowym.

Ekspercka wiedza potrzebna do ustalenia faktów:

1.Czytanie

2. Wstukanie w google JG0608 w celu sprawdzenia jak ta replika wygląda i zwrócenie uwagi, że na pewno nie tak jak JG0538. ;)

 

Musisz być taki uszczypliwy dla nowego kolego? Zły dzień? Niedziela w pracy?

Nie odpowiedziałeś na pytanie o karton/instrukcje, ale już pośmiać się można! 

Serio, poziom niektórych użytkowników tutaj dorównuje tym na elektrodzie.

Link to post
Share on other sites

Przepraszam, "starego" użytkownika WMASGa, który jak zauważyłem hobbystycznie włóczy się po forum i przypierlala się do wszystkich i wszystkiego. 

Poza tym, nie jestem Twoim kolegą, nigdy raczej nim nie zostanę i nie życzę sobie być tak przez Ciebie nazywany. 

Twój post natomiast jest offtopem i zbędnym, nic nie wnoszącym wtrąceniem. 

Niemniej, cieszę się, że tak trafnie oceniłeś mój poziom. :)

"Taki uszczypliwy" to ja być potrafię, ale nie tutaj i na pewno nie w powyższej odpowiedzi. Jak spędzisz na Wmasgu trochę więcej czasu to przekonasz się, że ludzie tutaj cenią sobie umiejęności wyszukiwania rzeczy i informacji, które są podawane na tacy. 

Domyślam się, że kartony nie zawsze są dedykowane dla konkretnych modeli, a całych serii danych replik. Różne modele JG zmieszczą się do tych samych tłoczeń, a karton z napisem "G608" może być po prostu nawiązaniem do pierwowzoru modelu 0538. 

Co GF robi z instrukcjami, ewentualnie czy dostają takowe od producenta jest już pytaniem na które odpowiedzi najlepiej udzieli sklep. 

Edited by Budweiser
Link to post
Share on other sites

Dzięki za odpowiedzi 
Na gunfire przeczytałem dokładnie opis repliki więc taką kupiłem
jedynie co to właśnie mnie pudełko zdziwiło że ma inny numer modelu oraz brak instrukcji

Więc jeśli JG nie robi dedykowanych opakowań to nie ma się co martwić :)

 

Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, Budweiser napisał:

 

"Taki uszczypliwy" to ja być potrafię, ale nie tutaj i na pewno nie w powyższej odpowiedzi. Jak spędzisz na Wmasgu trochę więcej czasu to przekonasz się, że ludzie tutaj cenią sobie umiejęności wyszukiwania rzeczy i informacji, które są podawane na tacy. 

Na każdym prawie forum tematycznym tak jest i są wielce fachowcy oburzeni   i dlatego te fora upadają . 

Nic nie idzie się dowiedzieć w krótszym czasie  a użytkownicy nie  chce 50 godzin spedzać na przeszukaniu  całego forum i żeby jeszcze wszystko było sprawne tzn szukajki itp .  

--->

Gunfire w ogóle ma pomylone bardzo często opisy i nic z tym nie zrobisz na zgłoszenie i tak nie poprawiają . 

Link to post
Share on other sites

Miałem okazję przez krótki czas gościć na forum, które nie było moderowane pod tym kątem i podziękowałem. Tu zresztą nie chodziło o szukanie niczego na forum, bo informacja płynęła prosto z opisu repliki, a ponadto 608 dość znacząco się różni od zakupionego modelu. 

Fora nie upadają z tego powodu. Fora upadają, bo kolejne pokolenia wolą otrzymywać odpowiedzi w komentarzach na facebooku razem z workiem spamu i marnej treści. 

Dobre forum to takie, które posiada konkretny temat, który wertując doprowadzi cię do odpowiedzi poprzez szereg opinii, a nie zarzucone 20 pytaniami o to samo, bo komuś nie chciało się sprawdzić czy dany wątek już istnieje, a administracja ma takie rzeczy w poważaniu. No ale jak ktoś nie ma 30 min czasu na rozwiązanie nurtującego go problemu to sorry. 

 

Edited by Budweiser
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...