Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Specna Arms SA-S02/S03 - opinie


Recommended Posts

  • 1 month later...

Komora HU kompletnie niekompatybilna z żadnym z popularnych obecnie systemów i to już na starcie kasuje ją jako replikę snajperki bo może i reszta jest kompatybilna z VSR ale najważniejsza część jest o dupę roztłuc. Jak na razie nie słyszałem żeby ktoś znalazł pasujący zamiennik ani żeby udało się do-dłutować jakieś inne druciarskie rozwiązanie. 

 

Link to post
Share on other sites

Dobra coś już mogę o niej powiedzieć, wystrzeliłem już z 1.5k różnych kulek, od 0.20 do 0.36 hopek kręcił, miał lekki problem z 36 ale jeszcze dało się strzelać ;) Zasięg jak na stokową snajperkę nie jest taki zły, gdzieś koło 60-65m kulka jest w stanie trafić, gorzej zdecydowanie jest z celnością :/ Do 40-45m za każdym razem trafiałem w kartkę A4 ale później zaczynają się lekkie schody, czasami kulka leci idealnie prosto czasami skręca w prawo, różnie to bywało.

Wykonanie jak na tak tanią replikę(350zł) jest na dobrym poziomie, nic nie lata nic nie trzeszczy, jest tylko ten problem z głowicą cylindra i gumka, jest lekki luz na cylindrze ale to jest mały kłopot :)

Komora mimo to że jest niekompatybilna myślę że nie będzie sprawiać problemów, jest metalowa trochę się ją porzeźbi i będzie git. Już powoli zmierzam ku tuningowaniu jej i zobaczę na co ją tak naprawdę stać, może się uda może nie, warto spróbować :D 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...