Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Długość Mb07. Czy to dużo?


Recommended Posts

Hej. Piszę tu, ponieważ ostatnio zastanawiałem się nad zakupem karabinu snajperskiego i znalazłem to: https://www.militaria.pl/well/karabinek_snajperski_asg_mb07_wel-03-000999_g_p10426.xml

Najpierw uznałem, że karabin świetny, tani i po prostu się opłaca. Potem zauważyłem jego długość. Ta bestia ma 125,5 cm. Zastanawiam się czy to nie za dużo. Jeśli nie to podeśle ktoś dobry i tani pokrowiec dla niego?

Link to post
Share on other sites
Cytat
8 godzin temu, Herbatkin napisał:

Replika nie jest świetna, chociażby dlatego, że to Well. Jest po prostu meh. 125cm to całkiem sporo, 20cm więcej niż klasyczny VSR od TM. Rozważ lepiej kupno innej repliki (w tym budżecie polecam Bar 10)

 

nie pytałem się o lepszą firmę dla repliki a o to, czy taka długość nie będzie przeszkadzać np. w lesie. a co do firmy to mam dwa wymagania

  1. nie może być to zabawka z straganu
  2. byle by strzelało  

i tyle. nie potrzebuje sprzętu z "lepszej" firmy. potrzebuje coś co strzela i jest na mój portfel. wybacz jeśli uraziłem twe poglądy

Link to post
Share on other sites

Nie uraziłeś moich poglądów, chciałem tylko doradzić żebyś nie brał repliki powszechnie uważaną za szit :p ciężko stwierdzić czy replika będzie dla ciebie dobra. To czy długość repliki będzie przeszkadzać to sprawa indywidualna. Jednemu będzie przeszkadzać a drugiemu nie myślę, że to całkiem logiczne

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Moja lutnia ma 131 cm i jest to sporo ale nie przeszkadza w grze.

Wszystko zależy od stylu gry jaki wybierzesz:

  • Jeśli będziesz ganiał ze snajperką w pierwszej linii i próbował wykręcić rekord w prędkości przeładowania to możesz mieć problem i zniechęcisz się szybko. 
  • Jeśli chcesz spróbować gry w podchodzenie przeciwnika, flankowanie i szukanie najlepszego kąta do oddania pewnego strzału to długość repliki nie będzie problemem.


+ odnośnie tej repliki do której podałeś link - pseudo "snajperka" bez żadnej przyszłości w tuningu = wyrzucone w błoto 200 pln.
Tak jak napisał kolega wcześniej najtańszą opcją będzie BAR 10 od JG - z tego z czasem będzie można zrobić coś więcej. 

Jeśli szukasz zabawki do strzelania w ogrodzie po puszkach od pepsi to lepiej pomyśl nad wiatrówką. Ten wynalazek rozpadnie się prędzej niż później. 

Edited by Niedźwiedź
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...