Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Długo szukałem rozwiązania ale nic nie działa. Czy możecie polecić jakieś gogle które nie będą parowac, nawet nie chodzi o parowanie bo to udało się ogarnąć antyfogiem od bolle ale o zostawanie skroplonej wody na szybkach. Jest to na tyle uporczywe, że po około pół godziny biegania nie jestem wstanie nikogo zobaczyć z 5m. Niestety okulary odpadają, bo wolę mieć pewność, że żadna kulka nie wleci za szybkę. Testowałem już revision desert locust I bolle tracker II. A może google nieparujące MSA lub gogle bezramkowe Swiss Eye?

 

Link to post
Share on other sites

Dokładnie tak jak @OFF napisał. W grę wchodzą jedynie modele z wentylatorem, a i tak nie załatwiają sprawy w 100%. Miałem, sprawdzałem i jeśli masz tendencję do nadmiernego pocenia się (tak jak ja), to nic nie załatwi sprawy w stopniu, żebyś miał czysty wizjer. Praw fizyki nie oszukasz. 

Link to post
Share on other sites

Miałem taki sam problem i parowałem mocno na twarzy zastosowałem ciekawe połączenie .

Google takie jak Austracki  youtuber , są to valken zulu

Do tego Rolka pod pachy która ma służyć za niepocenie siępod pachami taki wynalazek rozcieram na dłoni i smaruje twarz i od Roku zapomniałem co to problem parowania ;-) 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...