Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

VSR 10 TM by Dexter


Recommended Posts

Dzień dobry wszystkim.

Przychodzę z pytaniem. Czy posiada ktoś replikę VSR10 TM od Dextera? Wiem, że repliki przez niego złożone to rzadkość, ale chciałbym się dowiedzieć jak to wygląda od strony użytkownika, jakie plusy, minusy po pewnym okresie użytkowania etc.

Pytam, ponieważ szukam zamiany z mojego SSG24, które już przestrzelało rok i nie spełnia do końca moich wymagań. Szukam produktu krańcowo dobrego, nie pośredniego. Cena nie gra roli, więc pozwoliłem sobie zapytać o Dextera. 

Nigdy nie miałem jego repliki w dłoniach, lecz moje SSG jest dość dobre, lecz szukam na prawdę DOBREGO wiosła.... Tutaj pojawia się pytanie, czy warto się przesiadać z SSG na dextera, czy to nie, aby będzie tak wyglądało, jakbym się przesiadł ze Skody do VW (mało róźnic)

Co do mnie jeszcze przemawia za VSR od dextera? Aftermarket i dostępność części kompatybilne z VSR, nie to co u SSG... 

 

Jeśli temat jest umieszczony w złym dziale, prosiłbym moderatora o przeniesienie, oraz upomnienie mojej osoby.

 

Pozdrawiam i życzę spokojnych dni w tych nieciekawych dla nas wszystkich czasach.

 

 

Link to post
Share on other sites

cześć, mam VSR i AAC spod jego ręki.

VSR złożone od podstaw, AAC poprawiane.

VSR cud malina, mechanizm naciągania pracuje jak masełko. Jest to też zasługą nowego zestawu Barta

AAC ma starszy set Barta, wymaga więcej zdecydowania przy naciąganiu, ale również jest super. Z lufą Maple Leaf (którą Dex krytykował), gumką Mr Hop i dystanserem Panthera, przy 3.2J kulka 0.48 równiutko leci 90-100m
Miałem przez chwilę SRS i jednak wolę Dexowe repliki. W świecie BASR nie ma imo nic lepszego.

Edited by RalfButton
Link to post
Share on other sites
9 godzin temu, RalfButton napisał:

cześć, mam VSR i AAC spod jego ręki.

VSR złożone od podstaw, AAC poprawiane.

VSR cud malina, mechanizhm naciągania pracuje jak masełko. Jest to też zasługą nowego zestawu Barta

AAC ma starszy set Barta, wymaga więcej zdecydowania przy naciąganiu, ale również jest super. Z lufą Maple Leaf (którą Dex krytykował), gumką Mr Hop i dystanserem Panthera, przy 3.2J kulka 0.48 równiutko leci 90-100m
Miałem przez chwilę SRS i jednak wolę Dexowe repliki. W świecie BASR nie ma imo nic lepszego.

Dzięki za poświęcony czas i odpowiedź. 
Mógłbym prosić jakieś zdjęcia twojej VSR”rki?

W sumie ja na swoim SSG24 po paru modach na kulkach 0.45g BLS 3.28 J. Kręcę 80 metrów jak po sznurku, wiec pytanie czy warto przerzucać Cię z SSG24 na Dextera, aby nadrobić 10 metrów? 
 

Ile czasu użytkujesz swojego Dextera ?

Link to post
Share on other sites
21 minut temu, RalfButton napisał:

podaj @ to prześlę Ci zdjęcia.

VSR mam około pół roku. Myślę, że jego VSR nie strzelają o niebo lepiej. Jak sam słusznie zauważyłeś 10m to nie tak dużo.

Dla mnie ogromną zaletą jest kultura pracy repliki. Bez żadnych air breaków, tylko z dobrym tłumikiem, replika jest cicha.

 

Poszło na PW.

Jeszcze raz dziękuję za odpowiedź, muszę właśnie przemyśleć sprawę, czy opłaca mi się żegnać z SSG24, jeżeli włożyłem w nie trochę dodatkowej pracy i pieniędzy.

Bo jeżeli ma być różnica na 10 metrach skutecznego, to pojawia się pytanie czy jest sens. 

Jestem jeszcze szczęściarzem, że kupowałem SSG w tych pierwszych rzutach od niego i nic złego nie mogę powiedzieć na wykonanie fabryczne, lecz już trochę dużo poprawek naniosłem ze swoim serwisantem ^,^

Czekam na dalsze opinie użytkowników :)

Link to post
Share on other sites

Ja mam ale nie snajperkę tylko pistolet. Podoba mi się to, że o swoje gnaty dba u klienta. Jakikolwiek problem- dzwonię, wysyłam lub jadę jak mam po drodze i tego samego dnia wieczorem odbieram. Przegląd okresowy z wyczyszczeniem i nasmarowaniem plus eksploatacyjne drobiazgi typu uszczeleczki czy coś są po prostu wliczone w cene zakupu. Nawet jak klamka sprawna. Cena jest wysoka ale obsługa posprzedażowa jest dla mnie super

Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, limoneq napisał:

Poszło na PW.

Jeszcze raz dziękuję za odpowiedź, muszę właśnie przemyśleć sprawę, czy opłaca mi się żegnać z SSG24, jeżeli włożyłem w nie trochę dodatkowej pracy i pieniędzy.

Bo jeżeli ma być różnica na 10 metrach skutecznego, to pojawia się pytanie czy jest sens. 

Jestem jeszcze szczęściarzem, że kupowałem SSG w tych pierwszych rzutach od niego i nic złego nie mogę powiedzieć na wykonanie fabryczne, lecz już trochę dużo poprawek naniosłem ze swoim serwisantem ^,^

Czekam na dalsze opinie użytkowników :)

Top jest trochę jak gonitwa za króliczkiem. Kupę kasy na tym straciłem :) Czy warto ? Zalezy jak bardzo lubisz empiryzm :P
Lepiej chyba inwestować w coś co daje większe przełożenie na fun - boczniak, może leaf suit

Serwis Dexa to inna sprawa - faktycznie dba o swoją reputację, nie zostawi Cię ze swoją repliką na lodzie.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Panowie,

VSR od dexa już do mnie jedzie, w czwartek pierwsze podwórkowe testy, a w niedziele pierwsze testy na strzelance .

Biorę swoje SSG24 po modach i nowy nabytek VSR  od Dexa. Wiadomo, że dex jest lepszy, ale zdam relacje z pierwszej ręki jak wszystko wyjdzie (oczywiście jeśli będzie pogoda)

 

A tak na marginesie jakich lunet używacie ?

Link to post
Share on other sites
17 godzin temu, RalfButton napisał:

Visionking - trochę niewygodna, bo potrafi zahaczyć przy przeładowywaniu.

Discovery Optics - https://pl.aliexpress.com/item/32987414735.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27425c0fI7YjNR - rewelacja

Na AAC T10 mam Walthera 6x40 i też jest super. Prosta, świetne światło i jakość obrazu.

patrzyłem na visionkingi....

Wybór ostatecznie padł na Vortexa Crossfire II 3-9x50.

Za Vortexem przemawia do mnie dożywotnia gwarancja, oraz to, że nie trzeba ściągać z ALI.

Mam nadzieję, że się nie zawiodę i luneta zda test. Z tego co ludzie piszą, powinna być miód malina 

https://kolba.pl/product/9641,luneta-celownicza-vortex-crossfire-ii-3-9x50-1-bdc

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...