Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Powrót po latach...


Recommended Posts

Witam.
Pytam tutaj bo mam za długo konto, by pytać w nowicjuszach chyba. Jakie są teraz "TOP" repliki w kategorii do kilkuset złotych? Chce wrócić do pew pew po kilku latach przerwy, a nie wiem czy dużo się pozmieniało
Z wymagań to full metal i niezawodność, cena do kilkuset złotych. Wcześniej miałem Boyi model bodajze RK-02, w każdym razie replika ak74 czy pochodnych i byłem mega zadowolony... choć nie ukrywam, jakby się pojawiła budżetowa okazja na klony ar15, to byłbym bardziej happy XD
Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

do 600... bo jeszcze batka plus ładowarka, może od razu preclufa i komora hop-up .
przeglądałem taiwangun, raczej nic emkowego nie znajdę, co było fajne.
Więc pewnie zostaje AK z Cymy albo to:
https://www.taiwangun.com/pl/karabin-szturmowy-aeg/by-002-black-bell?from=listing&campaign-id=19

prawdopodobnie to jest moja poprzednia replika tylko pod inną nazwą ;) i wtedy j.w wymiana lufy oraz komory + jaskółczy ogon i jakaś optyka.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Panowie, żeby nie zakładać nowego tematu (uwaga, podchwytliwe pytanie) - czy cm003 z gunfire posiada w zestawie baterie i ładowarkę ?

2. Czy w 2021 nada się na okazjonalne strzelanie do tarczy/puszek w cenie 550 po rabacie ?

Proszę o odpowiedź

Link to post
Share on other sites

Jak w opisie sklepu nie ma informacji że bateria i ładowarka są dołączone to znaczy że ich nie ma. Ale to mała strata.

W 2021 nie widzę sensu kupowania CM003 jeżeli SA-G12 jest w podobnej cenie. A jeżeli replika ma nie być używana w rozgrywkach ASG, tylko do strzelania do tarczy i puszek to w ogóle nie widzę sensu kupowania repliki ASG. Wiatrówki są o wiele bardziej celne.

Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, Huba_lbn napisał:

Jak w opisie sklepu nie ma informacji że bateria i ładowarka są dołączone to znaczy że ich nie ma. Ale to mała strata.

W 2021 nie widzę sensu kupowania CM003 jeżeli SA-G12 jest w podobnej cenie. A jeżeli replika ma nie być używana w rozgrywkach ASG, tylko do strzelania do tarczy i puszek to w ogóle nie widzę sensu kupowania repliki ASG. Wiatrówki są o wiele bardziej celne.

Dzięki za odzew

W ofercie sklepu nie ma, ale w recenzji wmasg (replikę użyczył gunfire) jest, w innych sklepach (ten sam kod produktu) jest, w video-unboxingach jest, i tak dalej... No nieważne, bo właśnie doczytałem o tym nowym królu :)

Oj, może będzie, nie twierdzę że nie. To jeszcze jedno: jaka bateria lipo 7,4 + ładowarka i skąd ? Krótko.

Link to post
Share on other sites

https://gunfire.com/pl/products/replika-karabinka-sa-g12-ebb-1152217925.html
Produkt w magazynie w bardzo dużej ilości


Oczywiście należałoby przejrzeć ofertę wszystkich sklepów i wybrać tam gdzie jest najtaniej, na przykład nawet na Allegro jest za 550 zł, a może gdzieś się uda jeszcze taniej. ;)
Dla mnie król to dalej pozostaje Gieta od Aresa, przecież Specna to kopia Aresa ;) Najnowsze Umarexy chyba znów robi Ares właśnie.

Największa bateria 7,4 to wchodziła chyba 1700 mAh, ale to już tak na styk. Można kupić mniejszą co by się nie męczyć z wkładaniem. Markę polecam turnigy, dobry stosunek ceny do jakości. 
Ładowarka na początek wystarczy taka za 30 zł przeznaczona do LiPo. Jak się wciągniesz w to hobby to kupisz coś coś lepszego typu Redox Beta czy Imax B6
 

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Przyszła. Trochę chińszczyzna :D Widać łączenia plastików, górna szyna trochę się gnie w rękach. Luz na frontgripie uważam za niedopuszczalny, coś będę musiał z tym zrobić bo tak nie może być. Fajnie działa blowback. Ogólnie wrażenie 7/10

IMG_20210331_102453.jpg

Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, ac1987 napisał:

Specnie mogę ulepszyć bez utraty gwarancji żeby mocniej waliła ?

Bez utraty gwarancji można wymienić lufę/komorę/gumkę/silnik i w sumie sprężynę choć to jest kwestia dyskusyjna, ale plomby gwarancyjnej nie naruszysz, chyba że nakleili na system szybkiej wymiany sprężyny.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...