Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Cześć,

od dłuższego czasu myślę o przeprowadzce, najchętniej blisko południowej granicy. Myślałem o czymś w rodzaju letniego domku i bazy wypadowej na zagraniczne wycieczki i inne.

Airsoft to hobby od którego nie jestem w stanie uciec i jest jednym z kryteriów ewentualnej przeprowadzki. Stąd moje pytanie o opinie, lub czyjąś analizę gdzie w Polsce ersofterowi będzie najlepiej.

Myślałem o woj. Opolskim, ale widzę, że aktywnością na WMASGu nie ustępuje Pomorskiemu. Wszystko się przeniosło na Fejsbuka? Inne, prywatne forum, wszyscy chodzą na prywatne gry?

Pomorskie jest w porządku, nie angażowałem sie ostatnio więc nie będę robił do własnego gniazda, ale poza obiektami prywatnymi, aktywność przeniosła się na fejsbuka, którego średnio trawię. No i z mojej mieścinki jednak muszę jechać trochę dalej niż kilka lat temu, bo pobliskie miejscówki podupadły.

Link to post
Share on other sites

Woj. Śląskie jest bardzo stabilne. Jest wiele fajnych miejscówek, a ze względu na specyfikę regionu (wszędzie blisko, duże miasta są obok siebie + dobra komunikacja miejska, że są bezpośrednie połączenia do miejsc, gdzie odbywają się gry), zdecydowanie można polecić. Dojazdy nie są problemem (chyba, że mówimy o grach w terenie leśnym itp - wtedy samochód jest przydatny.) Ale jak chodzi o płatne miejsca, to nie ma problemu. Można nawet autokarem dojechać do niektórych miejsc w okolicy Krakowa na strzelanki - mniej więcej 1,5 godziny raptem. No i do Czech na Border War też w miarę blisko będzie. :) 

Link to post
Share on other sites
19 godzin temu, Kiero napisał:

Woj. Śląskie jest bardzo stabilne. Jest wiele fajnych miejscówek, a ze względu na specyfikę regionu (wszędzie blisko, duże miasta są obok siebie + dobra komunikacja miejska, że są bezpośrednie połączenia do miejsc, gdzie odbywają się gry), zdecydowanie można polecić. Dojazdy nie są problemem (chyba, że mówimy o grach w terenie leśnym itp - wtedy samochód jest przydatny.) Ale jak chodzi o płatne miejsca, to nie ma problemu. Można nawet autokarem dojechać do niektórych miejsc w okolicy Krakowa na strzelanki - mniej więcej 1,5 godziny raptem. No i do Czech na Border War też w miarę blisko będzie. :) 

Dzięki za konkretną odpowiedź, przyglądnę się bliżej Województwu Śląskiemu. Brzmi bardzo kusząco, mam nadzieję, że do tego czasu nasi narodowi czempioni nie rozpętają prawdziwego Border War z Czechami.

Edited by Mixon
Literówki
Link to post
Share on other sites

We Wrocławiu jebanki w każdą sobotę i niedzielę, chociaż ostatnio las co 2-3 tygodnie a reszta cqb (w tym hala do speedsoftu).

W lesie w porywach 60-80 osób, standardowo 30-40.

W większość weekendów jakiś las w odległości godziny jazdy od Wrocławia.

Raz na miesiąc czy dwa większa impreza w Raszówce czy milsim.

https://www.facebook.com/groups/181981198956876/events

 

Edited by sledz
Link to post
Share on other sites
W dniu 4.10.2021 o 15:14, Kiero napisał:

Chodzi Ci o osobę, która ogarnia temat strzelanek na Śląsku, czy listę miejsc i gier, które odbywają się regularnie?

Prawdopodobnie to pierwsze, lub jakiś link do najaktywniejszej grupy.

Dzięki za odpowiedzi.

Link to post
Share on other sites

Generalnie możesz sobie obczaić profile kilku miejscówek, które regularnie organizują strzelanki. Centrum Gier Furia Dąbrowa Górnicza, Zona ASG, FAT Zabrze, SAG Wataha Gliwice i inne grupy z Gliwic, które bardzo często coś robią. To są najczęstsze miejsca, gdzie coś się dzieje i grupy, które coś organizują.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Na śląsku z terenów komercyjnych masz Furia w Dąbrowie Górniczej, Zona w Gliwicach i Bunkier w Wojkowicach. 
Inne tereny to najlepiej na grupach poszukać na Fb ale szału nie ma. 
Fedrunek to impreza na śląsku którą można polecić bez sprzecznie ale jest ona raz na jakiś czas. 

Czy na śląsku jest dużo się dzieje? Może prywatnie, gdzie w swoich kółkach wzajemnej adoracji się strzelają po 10-15  osób. Tak to raczej bida z nędzą. 
 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...