Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tuning zewnętrzny AK 47


Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zabiłeś mi takiego klina.... jak udało Ci się złamać zawias kolby wyjmując baterie?????

 

Tak tam zawias jest ze ZnAlu.

 

Możesz też kupić koblę KA która jest ze stali i pp. zawias też jest ze stali ale kosztuje 230zł...

W takim wypadku, jeśli nie zależy ci na AKS to kup body do AK47/74 i za 100zł kup zestaw drewna i na pewno fajnie na tym wyjdziesz. Zresztą napisz do mnie na PW to może coś pomogę.

Edited by SoP-PeL
Link to post
Share on other sites

Walnął mi pierścień mocujący od strony przycisku. (złamał się na 3 części).

Z drugiej strony mam ułamane w miejscu łączenia się kolby z pierścieniem.

Jakoś nie widzę możliwości dorobienia tego, mam "urazę" do kolby składanej typu AK-47/AKM i wole omijać to z daleka...

Link to post
Share on other sites

A ta za 90 zł to nie jest przypadkiem to stokowe gówno z pro uber zaczepami z shit chinskiego metalu co się szybko łamie? ( u mnie przy wymianie batki... :???: )

 

Zainwestuj w korpus i stałą kolbę. Da się zamontować korpus i kolbę od CM.022, ale ciężko to dostać.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Moglibyście poradzić, jeżeli chciałbym zamontować składaną kolbę do mojego ak47s (cm042s).

wcześniej miałem pomysł wziąć korpus oraz kolbę od AKS74 lecz dowiedziałem się że dana cześć nie bd pasować,

 

proszę o propozycje. :-D

Edited by steryds
Link to post
Share on other sites

Ponieważ zapewne chciałeś wziąć części od BOYi, który to kopiuje G&G i włożyć do Cymy, która jest kopią TM. Choćbyś walił młotkiem to nic nie zrobisz, konstrukcyjnie są zupełnie inne. Swoją drogą- AKS47 już jest wyposażony w kolbę składaną i jeśli takowa Ci się złamała to nie kombinuj, tylko skrobnij ładne rysunki techniczne i kopnij się do najbliższego ślusarza. Jeśli nie będzie chciał się podjąć- idź do konkurencji :).

Link to post
Share on other sites

Eeeee ktoś juz chyba pożenił czesci Boyki i Cymy ale to masa przerabiania.

 

Owszem. W dwóch replikach. Ale nie polecam, bo sporo pracy, a efekt nie satysfakcjonujący - rozbieralność repliki znacznie utrudniona.

 

Dlatego zrezygnowałem z nich i użyłem części w innych konfiguracjach.

Link to post
Share on other sites

Witam, używał ktoś komory hop up ProWina? [url=http://www.asg.com.pl/product_info.php?products_id=1096]http://www.asg.com.pl

Zwykła komora. Ładnie wygląda bo robiona na CNC. W RPK-74 przy 420fps mam SRC a w AKMS przy 420fps Pro-Win. Różnicy nie widać. Przy stokowej z CA było prawie tak samo...Jest droższa. I tyle. Nie jest to jakaś magiczna komora.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...