Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[ARCH]MP5 A3 Tokio Marui


Recommended Posts

Zamierzam kupic pistolet maszynowy mp5 a3 marki TM na specshop (299zl), zamierzam tez dokupic do niego uchwyt mocujacy wraz z latarka (bo chyba w tym komplecie nie dodaja zadnych gratisow typu latarka, kulki i inne), wie ktos gdzie moge takie cos dostac?

Link to post
Share on other sites

Witam.

 

Ten chwyt co w linku podał Ryb powinien pasować do tej MP5.

W tej MP5 spokojnie i bez problemów możesz zamontować ten chwyt.

 

Tu masz link to wątku o tuningu wizualnym i tam masz wszystko opisane jak i co trzeba zrobić. http://wmasg.pl/forum/viewtopic.php?t=10249

 

Co do robienia tego chwytu samemu to ja uważam, że jest to zły pomysł gdyż trzeba troche nad tym popracować. Fatk, że wyjdzie taniej niż kupić nowy ale to nie ma senu no chyba, że chcesz sie pomęczyć nad tym.

Link to post
Share on other sites
Fatk, że wyjdzie taniej niż kupić nowy ale to nie ma senu no chyba, że chcesz sie pomęczyć nad tym.

 

… 250 zł piechotą nie chodzi :?

 

Niestety uchwyt z linka Ryba nie będzie pasował do sprężynki.

 

Za samodzielnym wykonaniem chwytu(lub po prostu jakimś zamocowaniem/przyklejeniem latarki) przemawiają następujące argumenty:

- chwyt do elektryka i tak trzeba by przerobić. Nawet jeśli by się to udało(w co wątpcie) to kosztowało by to trochę pracy więc imho lepiej robić od podstaw. Z reszta ja bał bym się piłować cokolwiek w chwycie za 300 zł(jedno złe cięcie i zostaniemy z kawałkiem plastiku )

- nie specjalnie widzę sens wydawać na latarkę więcej niż na samą replikę

- sami decydujemy o tym jaka latarkę wstawimy(za 5, 10 czy 50 zł) więc wychodzi zdecydowanie taniej(to na tym elemencie najwięcej oszczędzamy bo w CA jest on „z górnej półki”, sama obudowa/chwyt nie powinny być przesadnie drogie jednak nie są do dostania) Nie sadze aby do sprężyny ktoś potrzebował od razu moc surefire.

- satysfakcja i unikalność repliki :mrgreen:

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Witam.

 

Faktycznie nie da się tego zamontować bo w tym chwycie do AEG'a z przodu jest pin a na końcach chwytu sa takie zaczepy.

W błąd wprowadził mnie ten temat co sam podałem bo nie zauważyłem, że ten chwyt to samoróbka a nie kupiony.

 

… 250 zł piechotą nie chodzi :?

No tak to nie jest taka mała suma i nie każdy ma tyle do wydania. Za taki chwyt to prawie druga MP5 by była.

 

Teraz to się zgodzę, że lepiej jest wykonać to samemu niż wydać tyle kasy i jeszcze coś przy tym można zepsuć przypadkiem. No i jak napisał Stolar to przy samoróbce możemy odrazu sobie wstawić latarke o odpowiadającej nam mocy.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

jeszcze mam takie pytanie nie chcac otwierac nowego topicu

czy w komplecie w ktorym znajduje sie bron (tutaj MP5 A3 TM) znajduja sie jakies elementy do czyszczenia (wycior), jakis srubokret i pas nosny? Niestety sprzedawca mi nie umial odpowiedziec na to pytanie wiec musze spytac sie Was

Link to post
Share on other sites

U mnie uchwyt wyglada tak :P

 

latarka8as.th.jpg

 

latarka19tc.th.jpg

 

teraz jest juz dopieszczony i odmalowany :P powalczylbym jeszcze ale wiem, ze za jakis czas bede mial aeg i to pojdzie na sprzedaz wiec nie piluje mocniej :] ( to jest mp5 sd3 uhc i nie mam pojecia czy jest opcja zrobienia czegos takiego w TM-owskiej replice :P )

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...