Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Brytyjski DPM...


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 684
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czy ktoś mógłby mi powiedzieć co to za typ bluzy jaka miał na sobie Russell Crowe w filmie "Dowód Życia", bluza w dpm na ramionach pagony, na lewym rekawie kieszeń, patka zakrywajaca zamek zapinana na rzepy, najlepiej ją widać w końcówce filmu w scenie pożegania na lądowisku śmigłowca, przy okazji zapytam o kamizelkę jaka miał na sobie Crowe w tym samym filmie podczas akcji odbicia Petera Bowmana, z góry dzięki za odpowiedź

Link to post
Share on other sites

APOSTEL - zdajesz sobie sprawę także z tego, że pattern 83 to [konstrukcyjnie oraz użytkowo] jedna wielka pomyłka, nie warta nawet złamanego grosza? A już na pewno nie 133 zł. Zaoszczędź na coś innego.

 

Co Cie motywuje to kupna właśnie pattern 83?

 

ps. pattern 83 z linka Leandera to: 1. Nawet nie miltec, webtex a Viper - który polecenia też nie jest godzien. 2. Ciekawy tytuł licytacji "wojsk brytyjskich". Wojsk, taaa. Pójdę coś poszukać "wojsk polskich".

Edited by mer
Link to post
Share on other sites

Wukasz, pisz zielonym w temacie DPM normalną pisownią, bo potem pod taką nazwą będą szukać na allegro.pl itp. (No offence, bez obrazy ;) )

 

Chest Rig, Chestrig -> pod taka nazwą APOSTEL na pewno znajdziesz. Tylko uważaj na shitowate podróbki MilTeca itp.itd.

 

Pozdro ;)

Link to post
Share on other sites

Chce kupić po prostu coś tańszego a szukam DPM bo resztę munduru mam właśnie w DPM ostatecznie jeśli nie znajdę kamizelki w brytyjskim dpm to kupię pattern 83 oliv albo woodland link.

 

Co do pattern 83 - kupisz tańsze [i słabe] tylko po to, aby przekonać sie, że to są pieniądze wyrzucone w błoto, i zaczniesz zbierać na prawdziwą kamizelkę taktyczną.

 

Z DPM'em ładnie komponuje się wojskowa zieleń [oraz sam DPM]. Woodland gryzie w oczy.

 

Co to pisowni "chest rig" - to już wybitna nieznajomość temacie sprzedawców, lub brak znajomości języka ang. [albo jedno i drugie]. Dziwne, bo akurat to jest proste i nie-mylące. Wszak to nie camelbak - którego można znaleźć aż pod 5 nazwami na ebay.co.uk :-P Ale dziwić się!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Słuchajcie jest sprawa; mam możliwość kupienia main yoke za 73zł i teraz mój problem jest taki, że jako iż nie jestem brytofilem i niebardzo się na tym znam, to czy:

- to są TE szelki, które podpinam do ammo pouch z przodu i utility pouch z tyłu, czy te szelki do plecaka?

- czy opłaca mi się kupować za taką cenę same szelki?

Gość podyktował mi jeszcze ok 20zł za przesyłkę do polski (z WB). Szelki są oryginalne, nieużywane. Pomóżcie. :D

Link to post
Share on other sites
(...)

 

Wstrzymaj się trochę, trafi ci się lepsza okazja z Yoke. Zależy, jakie szukasz - czy w DPM, czy w OG. Jeśli jest ci obojętne, to weź te w OG - są po GBP3.50, jeśli mnie pamięć nie myli. Stan magazynowy, nie używany. >link<

 

Poza tym proponuję przejrzeć oferty tutaj - na moje oko Yoke ostatnio są tanie - ceny wreszcie spadły. >link<

Szkoda, że nie podałeś ceny w funtach. A za przesyłkę do Polski zawołał wyjątkowo mało [20PLN to ok. GBP5, tyle mniej więce wołają na ebay.co.uk za przesyłkę na terenie UK. Uczciwy jakiś, nie chce dorobić na przesyłce :-P ].

Link to post
Share on other sites

Proszę moda o połączenie tej wiadomości z powyższą (zniknęła mi opcja edytuj):

 

Znalazłem na eBayu takie za 10 GBP:

http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?ViewIt...A:IT&ih=012

Czyli około 50 zł. Z wysyłką jeszcze spytam gościa jak będzie. Dobra, nie chcę was wypytywać o coraz to tańsze szelki, więc po prostu po ile mniej więcej chodzą? Tzn. ile to będzie nie za drogo, a nie okazyjnie. :)

Link to post
Share on other sites

kydrys - cena za te szelki, które pokazałeś, jest uczciwa. Nowe, issue, za GBP10. W sklepach ebayowych są droższe [o wiele], a normalnych sklepach internetowych dwa razy droże i jeszcze trochę.

 

Rozumiem, że interesuje cie jedynie opcja "But it now", licytowanie nie wchodzi w grę? Często tylko na licytacji możesz dorwać coś naprawdę tanio. Szczególnie teraz. Brytole są spłukani po świętach, a teraz zadłużają się na Sylwestra i będą biedę mieć przez cały styczeń. Dobry czas na zakupy w UK :D

Link to post
Share on other sites

Heh, no jak mi się dobrze złożyło. :D Czyli te za 10 funtów są wporządku. Genialnie. Istotnie, wolę opcję kup teraz, co nie znaczy, że ignoruję licytacje. :P

 

PS: Jasper, który sprzedaje te szelki podyktował 4GBP za przesyłkę. :P Ależ hojni się zrobili na święta...

Edited by kydrys
Link to post
Share on other sites

Kydrys:

Yoke main można kupić w Polsce już za 25-35 pln.

Skontaktuj się ze sprzedawcami z Alledogo: Mon-I, Kruszek73 (to ta sama osoba) lub BURY1.

 

Zaoszczędzisz kupę kasy.

Ja najtaniej szelki yoke main DPM kupiłem za 25 pln w naprawdę idealnym stanie.

 

Pozdrawiam.

Duncan McLain

Edited by Duncan McLain
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...