Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Gdzie moge dostac plecak janysporta pp-25 w camo woodland ?


Recommended Posts

  • 2 months later...

(nie znalazlem odpowiedniejszego tematu, wiec pisze tutaj)

 

wszystkim niezadowolonym z odcienia "oliwki" (która oliwkę w ogóle nie przypomina) jaką prezentuję sobą pp25 polecam nastepujący sposób:

- zakupujemy puszkę lakieru montana w dowolnym odcieniu (ja wzialem z serii gold kolor - GL 1160 - Olive Green)

- malujemy plecak (osobiscie malowanie sobie rozlozylem na pare etapow, by nie trzeba bylo klasc plecaka na dopiero co pomalowanej powierzchni)

- czekamy tydzien az przestanie smierdziec

- cieszymy sie nowym kolorem

 

material dobrze przyjmuje lakier - farba nie odpada, materiał nie sprawia wrazenia nim zniszczonego.

 

jak bede mial okazje to umieszcze zdjecia.

 

btw. ten GL 1160 w porownaniu z szelkami w plecaku jest jasniejszy. plecak poza tym teraz troche się "swieci" (b. mozliwe ze malo zrecznie nalozylem warstwy farby, tzn za duzo waliłem na raz), ale ma o wiele ladniejszy odcien

 

PS. jedna puszka (400ml) starczyla na pokrycie calego plecaka (nie malowalem "prawdziwie oliwkowych" fragmentow)

Link to post
Share on other sites

Widziałem woodland janysa na ps20 i nawet sie nie pytałem o PP25 w tym "czymś", wybrałem DPM poniewaz był najwierniejszy oryginałowi, ładne plamy, troche bardziej "stonowany" niż oryginalny DPM jak dla mnie to do woodlanda jest super. Radze uważac na klipsy, lubia pekac nadepniete lub na mrozie gdy za energicznie ich urzywamy :/ jedyna wada jaka znalazłem w tym plecaku. Przezył duzo i jak dla mnie jest to sprzet najwyższej klasy. Serdecznie polecam.

 

 

Zeby nie było ze nic nowego nie wnoszę.... tylko takie znalazłem na szybko.

specforce015large0he.jpg

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...