Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nowa G36C DE (taka czarna z dlugim tlumikiem)


Recommended Posts

Oczywiscie ze mozna kupic... Jak za ta cene(49zl) nie mozna sie spodziewac ze to bedzie jakikolwiek inny material niz ten zastosowany w M41. Do przerobek nadaja sie pewnie tak samo bo konstrukcja jest zapewne bardzo podobna(jak nie identyczna). Jednak tlumik daje te kozysc ze mozna wstawic dluzsza lufe... Wybor zalerzy od Ciebie. Jednak jesli sie juz na niego zdecydujesz to napisz jakas fajna recke :D

Link to post
Share on other sites

Podejrzewam ze flaki są te same co w M41, czyli preclufa z obi i będzie strzelał ;)

Co ciekawe - wygląda na to że nareszcie zrobili normalną składaną na bok kolbę a nie jakąś odczepianą. Moim zdaniem za taką cenę można, ale tylko jeśli ktoś ma się czym strzelać i kupi to jako eksperyment do podkręcania. A jak ktoś nie ma nic to niech sobie lepiej kupi markową krótką sprężynę ( w promocjach nawet po 50-60 złotych)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Ja mam wlasnie takie g36- kupilem z airsofguns. Jak na swoje mozliwosci to spora cena, lepiej kupic w taniemilitaria i ztuningowac za pozostalosc kasy. Zasieg maly ale ztuninguje chyba w ten wekend to troche sie polepszy. I kulek tam nie wlazi 26 tylko z 2razy wiecej. Sam wlozylem tam chyba 50 (pozniej w liczeniu juz sie sam pogubilem) i nie chcialem wkladac wiecej bo cos sprezynka w magazynku dziwne dzwieki zaczela wydawac jak nastepna kulke chcialem wlozyc. Ale spokojnie nie 26 kulek tylko 40 mozna wlozyc.

I to co jest najgorsze nie wiem ile bedziesz poprawial celowniczek to i tak nie trafisz z ok.10 metrow w kubel. Sam stalem w oknie kubel stal moze 10m od okna i nie dalo rady trafic, albo to za wysoko albo za nisko. Raczej wina kulek to nie jest (bo uzylem perel)i wiatr wtedy nie wial.

Link to post
Share on other sites

Kuźwa to nie licytacja, jednemu na 15 m drugiemu na 40 a trzeciemu na 55 m noładnie ładnie. Powiem jedno:

Zmierz ta odleglosc a pozniej powiedz, bo na oko to lekarz babie krople zapisał i 55m to tuningowane eletryki strzalaj... albo sprezynowe snajperki np vsr....

 

Panowie ja juz zrozumialem ile to jest 50 m, pora na was.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
Kuźwa to nie licytacja, jednemu na 15 m drugiemu na 40 a trzeciemu na 55 m noładnie ładnie. Powiem jedno:

Zmierz ta odleglosc a pozniej powiedz, bo na oko to lekarz babie krople zapisał i 55m to tuningowane eletryki strzalaj... albo sprezynowe snajperki np vsr....

 

Panowie ja juz zrozumialem ile to jest 50 m, pora na was.

 

 

Jest taka sprawa. Mam ogrodek (dl. 35m) i przeleci kulka prosto przez caly ogrodek i jeszcze leci dalej. Pozatym postawilem kolege przy plocie na koncu ogrodka i mu headshota trafilem. Wiec nie mow mi ile to jest 50m bo sam wiem.

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...