Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MP 40 Schmeisser z TanieMilitaria.pl usterka


Recommended Posts

A więc odłamał mi się ten klocek od: http://img492.imageshack.us/img492/2194/p1...100231ed8ao.jpg

Jak widać na zdjęciu i nie mogę przeładować broni a więc równierz strzelać z niej.

Mam pytanie czy da się to jakoś naprawić ew. dorobić daną część bo "replika" popsuła mi sie po dziewiątym dniu użytkowania i trochę mi szkoda.

 

Korzystając z imageshack stosujemy na forum opcję : miniatura dla forum. Teraz poprawiłem, ale później skasuje./dzikki

Link to post
Share on other sites

No to gucio... Możesz nawiercić cienkim wiertłem, wstawić odpowiedniej długości odcinki drutu i przykleić na klej do plastików twardych - kupiłem coś takiego w sklepie z materiałami różnymi. Nie baw się Kropelkami czy innym badziewiem, bo sobie tylko skleisz palce :D . Aktualnie robię dla gościa przeróbkę tego cuda na bardziej realny MP40. Naciąg będzie wyglądał jak w oryginale, a będzie z miedzi. No i będzie oczywiście w odpowiednim dla niego miejscu, a nie tam gdzie pasowało producentowi. Ale jeszcze nie bardzo wiem, jak go zamontować.

Link to post
Share on other sites

Wstrzymaj się z tym klejeniem ośmiorniczką. Mam specyfik, który to świetnie sklei, ale nie pamiętam jego nazwy. W piątek, lub w sobotę podam Ci jego nazwę. Na razie dokładnie oczyść miejsce styku (ale nie benzyną - ciepła woda + płyn do mycia i powolne suszenie) i zrób kilka odwiertów pod druty. Ten klej jest do plastików twardych (czyt. ABS). Ja nim kleiłem korpus podczas przerabiania szczeliny suwadła w MP40-tce. świetnia trzyma, więc tu też nie będzie problemów. Cena w Kołobrzegu to 4,50 PLN. Ta informacja pewnie przyda się innym "naprawiaczom" uszkodzeń.

Dopisek godz. 22.10

Mam ten klej w ręku:nazwa firmy to chyba CIA :lol: , a klej nazywa się Technicoll Polychloride.

Link to post
Share on other sites

no szkoda to szkoda... mi tez by było...

 

Ale wszyscy mówią ze jak sie kupuje na tanie militaria i w takich sklepach takie repliki to szybko sie psują :P ....ale wcześniej dobre rady dostałeś :lol:

 

[ Dodano: Pią 13 Sty, 2006 ]

no szkoda to i mi by było gdyby sie rozje..... po 9 dniach ale wszyscy mówią ze nie kupować tanich replik bo sie szybko psują.... wiec lepiej dozbierać kasy i kupić lepszyy znanej firmy (i napewno mocniejszy) :lol:

Link to post
Share on other sites
Powieś na sciane! Nie ma co się bawić i nerwów przy tym psuć!

Też nie sądze żeby Ci się udało to naprwić, musiałbyś mieć taką samą sprawną część, w mojej mp5 (też allegro) urwał się cały system do naciągania i dałem sobie spokuj, nie sądze żebym naprawił. Lepiej kup cos lepszego

Link to post
Share on other sites
  • 3 years later...

a jakiej długości i średnicy najlepiej kupić lufę ( taką z Praktikera )?

A a kamyki + plastelina(by nie grzechotało) by ją obciążyć to dobry pomysł ? Nie mam nic innego A to wydaje się mi nawet fajne . Wytrzyma mi taka replika jeden dzień ? Bo na jutro nie mam czym strzelać ( na piątek ) i pomyślałem że zobaczę jak się sprawuje bez tuningu (wiem żę kiepsko ale z moją morzę będzie inaczej ) a następnie wymienię lufę na jakąś z Praktikera , Hop upa Systemy ( taka gumka będzie dobra ? )

I jakąś tam sprężynę xD Dobry Plan ?

Link to post
Share on other sites

A jaką gumkę byście radzili ( nie do AEGÓW ) ?

Jeżeli wymienię spust do naciągania na metalowy (mam taki ) to będę mógł zamontować jakąś lepszą sprężynę ?

Co jeszcze zrobić , by ją wzmocnić ?

Jak wzmocnić tłok ?

Lufa 10 cm. wystarczy do tej broni ?

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 7 months later...

Za pieniądze które chcesz wpakować w ten "tuning" kupisz zapas tych badziewi na pół roku.

 

A tak serio: nie opłaca się.

 

Dozbieraj kasy i kup jakiegoś AEGa.

 

A czy Ty, Kolego Złoty, wykażesz się w końcu jakąś wiedzą merytoryczną czy będziesz próbował być sarkastycznie złośliwy już tak do końca?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...