Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tani XM8 SRC


Recommended Posts

http://www.kapowwe.com/Merchant2/merchant....airsoft-src-aeg

 

XM8 SRC

250 fps to troche poniżej TM'owskich stocków (poraz pierwszy SRC gorsze od TM) czyli skuteczny zasięg przejdzie coś na 30/35m

Bateria 9.6V Large 1100 mah

Magazynek Low Cap 70 kulek jak napisano ( NOT Mauri or CA G36 ) lub bębenkowy na 3000 kulek

Regulowana Kolba

Hop Up Brak Danych

Cena $89.95

 

We were a little late getting this one, but the XM8 AEG is now in stock. This would be considered a 'mid-grade" AEG. Good quality control, adequate performance, but the components are not top of the line as in the more expensive AEG's.

 

Trochę Późno dostaliśmy go ale XM8 AEG jest już dostępny To jest pod wieloma względami "średniej jakości" AEG Dobra kontrola jakości, adekwatne wykonanie, ale składniki nie są tak dobrej jakości jak w bardziej drogich AEG'ach

(niech mnie ktoś poprawi jak coś przekręciłem)

czyli za niewielką cene dostaniemy (nie wiadomo kiedy i czy w ogóle )

Średniego Aega

Link to post
Share on other sites

mała uwaga, zobaczcie tylko te fotke:

 

xm2su.th.jpg

 

widać w miare wyrażnie, że producentem nie jest SRC, ale BE oraz napis "made in china", czyli jest to firma która narazie wypuściła posiadanego przez mnie Steyra AUGa. Z tego oraz ceny ( 89$, czyli mniej niż R6 Wella ) wywnioskować można że środek będzie niestety plastikowy...

Link to post
Share on other sites
BE oraz napis "made in china",
Nawet trąby im widać! :D

Z tego może cokolwiek być tylko jeśli Krakman albo ci z Airsoftg... dokupią do partii tych XMów pudło metalowych gearboxów DE i zatrudnią kogoś, kto będzie je w XMach montował (bateria 9,6 pociągnie metalowe bebechy bez wstrętów). Ot, taki pomysł na wyprzedzenie Chińczyków :D.

Link to post
Share on other sites

Panowie!

Ten XM8 stoi u mnie w kącie od miesiąca. Nie dawałem opisu, bo uznałem, że nie będzie zainteresowania (wide: NATpuszek).

Chcecie - opiszę. Zdjęcia mam zrobione.

 

Niezależnie od głupot, jakie wypisuje sklep to, co pokazał Tropiciel to jest właśnie mój XM - chińczyk, ale nie z Tajwanu - więc nie SRC. Westie ma rację - widać słonie.

 

Ściskam,

Czoper

Link to post
Share on other sites

Ja jestem zainteresowany . Ja jestem zainteresowany każdym XM-8 ^^

I z tego co pamiętam Jonboy chyba też , więc do roboty :]

 

EDIT : Well ma ponoć wypuścić XM-8 z metal GB . Jest już na ichniej stronie , ale niedostępny .

Czoper - Będziesz go miał ?

 

Hooah !

 

HateMe!

Link to post
Share on other sites
Czoper, jak znajdziesz czas to napisz coś o tej broni, napewno znajdą się osoby które będą wdzięczne za opis

 

zwłaszcza na info o tych plastikowych bebechach :) i osiągi

W sogood.de ta xm-ka pokazałą się chyba na początku grudnia więc nie jest to już niby taka nowość ale my jak zwykle do tyłu jesteśmy...

life :)

Link to post
Share on other sites

Wisi!

I bez kompleksów - nie jesteśmy już "zwykle" do tyłu. Pisałem: stoi u mnie w kącie od (nie pamietam dokładnie) 5. grudnia?!

 

Poza wszystkim nasza empiryczna wiedza o nowościach jest w jakiś sposób limitowana przez polskie sklepy.

Firearms, Military, a ostatnio na potęgę Taiwangun chętnie udostępniają repliki do testów. Wczoraj dołączył Capri - dostałem SLR CA. Reszta ma nas w pompie :D

 

Ściskam,

Czoper

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...