Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SLR105 A1 z Classic Army


Recommended Posts

do aks 74 vfc wpakowano czesci DF oraz m110 efekt 370-380 fps

http://www.asgshop.pl/produkt.php?id=1767

 

do slr 105 SV wpakowano takze m110 reszta czesci stok dalo to 390-400 fps

http://www.asgshop.pl/produkt.php?id=1232

 

podsumowanie

CA w stoku robi duzo szczelniejsze czesci ktorych nie trzeba wymieniac przy tuningu nawet do m120, sa bardzo szczelne i daja duzo fps, natomiast zeby calosc chodzila plynnie w vfc trzeba troche w srodku wymienic i tak wynik gorszy od CA

Link to post
Share on other sites
  • Replies 204
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie za bardzo rozumiem Swider... Podajesz jako przyklady guny upgrejdowane w Asgshop za pomoca dodatkowych czesci (w karabinku CA zastosowano zdecydowanie wiecej dodatkowych czesci!) a pozniej odnosisz do stocka???

 

Co wiecej, asgshop wyraznie opisuje, ze w replice VFC

Elementy takie jak:

- Wzmocniona, aluminiowa głowica tłoka

- Wzmocniony cylinder

Replika posiada w standardzie...

Z opisu wydaje sie logiczne, ze upgrejd CA jest drozszy, bo trzeba wymienic niemal dokladnie cale wnetrze?

Link to post
Share on other sites

w ca dodawana jest chyba tylko spręzyna !! tuning kosztuje neicale 100 zł !!

 

- Łożyskowana prowadnica sprężyny

- Łożyskowana, aluminiowa głowica tłoka

- Mosiężna głowica cylindra

- Wzmocniona uszczelniona dysza

- Wzmocniony teflonowy cylinder

- Zębatki z czterema zębami przeciwpowrotnymi

 

to wszystko slr 105 SV ma w stoku

 

CA robi lepsze bebechy cos jeszcze trzeba tlumaczyc dla mnie to oczywiste jest...

sformuowanie "Wzmocnienie repliki obejmuje:" nie mówi nam ze to zostalo wymienione tylko mowi nam ze replika to posiada ale nie musi to byc po upgrade... taki chwyt marketingowy jakby

Link to post
Share on other sites

Poza tym wchodząc na opis AK 74 steel ver. vel slr105a1 z CA na stronie asgshopu znajdziemy taką miłą informację:

Pod względem mechanicznym karabin oferuje wiele części wzmocnionych, które przyczyniają się do wzrostu wytrzymałości i sprzyjają w obniżeniu kosztów przy tuningu.

Do części wzmocnionych Gearboxa należą:

- Łożyskowana prowadnica sprężyny

- Łożyskowana, aluminiowa głowica tłoka

- Mosiężna głowica cylindra

- Wzmocniona uszczelniona dysza

- Wzmocniony teflonowy cylinder

- Zębatki z czterema zębami przeciwpowrotnymi

 

więc w tuningu nie wiele rzeczywiście musieli wymieniać.

 

http://asgshop.pl/produkt.php?id=1193

Edited by johny89
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Ja posiadam tą broń 4 miesiace (stock ), wystrzeliłem z niej prawie 10 000 kulek i jestem zadowolony. Podstawową wadą "selera" jest to że czasem zacina się przy strzelaniu ogniem pojedynczym. Nie mam zbyt dużego doswiadczenia w profesjonalnych replikach, ale słyszałem że ponoć każda bron z gereboxem v.3 ma taką wadę. Nie wiem czy napewno jest to prawda,ale mówił mi to inny właściciel "selera". Jakiś innych poważnych uwag co do SLR 105 nie mam narazie.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

cytat z innego, zamkniętego tematu o SLR-105:

POlacam magazynki w metalowych obudowach, ja raz jak wywinolem orla zlamalem zatrzask w magazynku,niby nic ale matal z plastikiem nie wspolpracuja za dobrze przy duzych naprezeniach

W związku z tym mam pytanie, czy są jakieś magazynki z metalu do SLR-a? Nie chodzi mi oczywiście o magazynki do AK-47, tylko coś co kształtem odpowiada magazynkowi do AK-74 ale jest z metalu? Pytałem u Krakmanów. ale polecili mi tylko plastikowego low-capa.

Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi ci o metalowe magi na 5.45 to nie ma. Chyba, że przerobisz sobie magi od Tantal'a (wsadzisz airsoftowe bebechy), ale w tym momencie możesz już równie dobrze zrobić coś takiego ze zwykłymi magami od AK-74 (wciąż mówię o tych real-steel oczywiście). Bakelitowe magi są wzmocnione (od wewnątrz) metalem, więc nic nie pęknie. Sam zatrzask też jest metalowy.

Edited by kazik_
Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Chyba zglupieli z cena tego imitujacego AKS-74u. Na body tandetne jak zwykle "Cal. 6mm". Jesli wykonanie bedize takie jak w Steel & Wood version (regulator HU trzymajacy sie na gabce) to ja podziekuje. W ogole w tym pulapie cenowym wybor jest dla mnie oczywisty - VFC i TYLKO VFC... Nie pojme chyba nikogo kto chcac AKS-74u chociaz spojrzy na produkt CA...

Aj Maksiu, Maksiu - widziałeś mojego na własne oczy, najpierw splunąłeś przez ramie jak zobaczyłeś napis "Arsenal" a potem przy "Las Vegas" widziałem jak cię cofa na pawia... ale widziałem też jak Ci spada szczęka gdy odpaliłem moją małą kosiareczkę, widziałem jak mięknie ci skórka gdy zobaczyłeś zasięg w stoku mojego maleństwa. I widzisz, może moje małe (SLR105u) piekne z zewnatrz nie jest, ale 360 fps w stoku, części w gearboxie i czysta stal robi swoje.

Nic innego od giwery nie wymagam.

Moze sie pokuszę nawet o zdanie iż CA z nowym silnikiem 1300 (bo taki mam stokowy, "newest wersion") i baterią 8,4v wchodzi na wyższe obroty (szybciej - i tk już zostaje) niż ten z VFC z bateriami 9,6v ... kocham moje maleństwo za to czym jest - idealnym narzedziem :)

Edited by QASZ
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Mam od niedawna kilka krótkich, metalowych low-capów produkcji P&J, więc mogę tylko napisać, że wykonanie jest ok, ładnie podają kulki, do SLRa pasują- zobaczymy jak z żywotnością po dłuższym użytkowaniu. Pełnowymiarowe magi są takie same, różni je tylko długośc- jednak ze względów estetycznych takiego maga nie użyłbym do '74 :mrgreen:

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Sam używam 8 realcapów STARa i wszystkie poprawnie podają kulki, nigdy nie było z tym problemów. Co prawda dość luźno siedzą w gnieździe, chyboczą się na boki, lecz podklejenie ich po brzegach izolką rozwiązało ten problem. Natomiast kolega ma z nimi jakieś problemy, nie pamietam czy tylko z tym, że za luźno siedzą czy też samym podawaniem. W każdym razie na pewno nie są to problemy nie do rozwiązania. Myśle, że problem może leżeć w samej jakości plastiku z którego są one wykonane. Wyglądają bardzo tandetnie, potrafią się w nich wyłamywać zęby mocowania, plastik może się zcierać. Możliwe, że z czasem może stać się to przyczyną problemów z podawaniem.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
Mam od niedawna kilka krótkich, metalowych low-capów produkcji P&J,

Czy chodzi o takie magi od AK czy jakieś inne? http://www.taiwangun.com/?str=product&prId=225

Kiedyś poszukiwałem czegoś z metalu co by pasowało wizualnie do SLR-a (czyli coś jak mag od tantala) ale nie znalazłem. magazynek od AK do SLR-a wizualnie mi zupełnie nie podchodzi...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...