Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Przekazywanie broni przeciwnikowi


Recommended Posts

Czy jeśli zostanę trafiony, a ten co mnie zfragował chce mi zabrać broń w celu prowadzenia dalszej rozgrywki, czy mogę mu odmówić? Na prywatnych grach to wiadomo jak to jest, ale jak to jest widziane na zlotach? Osobiście nie chciałbym obcemu dawać tak drogiego sprzętu.

Link to post
Share on other sites
ten co mnie zfragował

 

Boże co za słownictwo... 8O

 

A co do meritum, to zależy. Jeśli w czasie rozgrywki CS jest mode on - to wtedy musisz mu oddać. Jeśli CS mode jest off, jak przyjęło się to wsród tej bardziej geriatrycznej części środowiska, robisz jak napisał Izi.

 

KZ

Link to post
Share on other sites
ale doszło do bójki itp.

 

Najpierw przeczytałam to, a potem spojrzałem na nick autora (przeczytałem go w pierwszej chwili "Hubert Napierdala") i wszystko stało się jasne... :lol:

 

Hubert - dobra rada: poszukaj sobie do strzelania towarzystwa kilka lat starszego, które już wyrosło z CS. Bo potem się okaże, że ktoś się nie przyznał do trafienia i dostał nożem...

Link to post
Share on other sites

Witam!

 

Hubert! Twój gun to świętość dla Ciebie!

 

Jeżeli kumpel (taki któremu ufasz) chce pożyczyć od Ciebie broń bo na przykład ma gorszą osiągowo od Twojej to czemu nie. Wtedy bierze odpowiedzialność na siebie.

 

Natomiast o "pożyczaniu" przez obcą osobe guna to czysta głupota i wtedy należy zastosować metode "by Izi". Cholera wie jakie ma zamiary...

 

To że doszło do bójki to rzecz co najmniej dziwna i nie zrozumiała...

 

Tyle mojego.

 

Pzdr

Skunks

Link to post
Share on other sites

osobiście raczej nie pożyczam broni innym, ani od innych, tylko w ekstremalnych przypadkach i tylko jezeli znam osobę której pożyczam.

Pozatym mam kiepskie doświadczenia z pożyczaniem - pozyczylem sobie od kumpla pistolet, co prawda w miarę tani (CYMA-35 zeta) ale jakby to powiedzieć.... pobiłem rekord w rozbieraniu pistoletu na czas. No cóż - 35 zeta w plecy

Później inny kumpel pożyczył mi pistolet (HFC) i mi się zablokował - na szczęście nieforemna kulka, ale biorąc pod uwagę wcześniejsze przeżycia troche się przestraszyłem o swój portfel. A jakbyście byli ciekawi co było dalej odsyłam was do tematu pt. Ochrona, gdzie widać mnie po bliskim spotkaniu z Rugerem Carbine :evil:

 

Krótko - ani ja, ani kumpel nie byliśmy zadowoleni z wymiany (znaczy się jemu to się nawet podobało bo ja mu zwróciłem za pistolet, a on sobie kupił za niewiele więcej lepszy.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...