Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • Replies 114
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Panowie, czy ktoś może mi jednoznacznie przełożyć rozmiary tej kamizelki na cm?

 

Ew. Podpowiedzieć jaką wziąć kiedy mam w klatce 112cm i 177cm wzrostu?

 

EDIT: A dla kolegi na 105cm w klatce i 187cm wzrostu?

 

Będę wdzięczny, bo nie mogę nic znaleźć.

 

Pozdrawiam,

MAG

Edited by mag
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Faktycznie poczytałem i się trochę douczyłem. Nie zwróciłem uwagi na nazw S95. A niejednokrotnie widywałem je na Allegro ale wydawało mi się takie... antyczne. No ale skoro kupiłem G36, mundur BW to trzeba brnąć dalej.

 

Jeśli mam 90 cm w pasie i 170 cm wzrostu/96 cm w klatce to chyba powinienem szukać rozmiaru M/k

Dodatkowo jeśli chciałbym używać kamizelki z tego tematu to S95 muszę kupić z pasem "dłuższym" ? 100 cm?

Edited by Piotru26
Link to post
Share on other sites

O tym, że jest już nowy sprzęt też już zdążyłem doczytać. I niestety też zdążyłem się zorientować ile kosztuje :-(

 

Zastanawiam się jeszcze nad Mehlerem bo tam już są ładownice, oczywiście miękkimi wkładami (bo nie chce nosić 30 kg na sobie). Na razie zgłębiam ten temat, między innymi korzystając z tego forum. Ze strony AWR-u też korzystam zwłaszcza że też jestem z lubuskiego wbrew opisowi w profilu. Niestety u mnie nie ma więcej osób chcących chociażby próbować rekonstruować jakąś formację. Mundury BW moi koledzy kupowali bo były akurat najtańsze. Ja co prawda też ale już znudziły mi się zwykłe strzelaniki i kieruję się w stronę milsimów i przymierzam się do jakiejś rekonstrukcji. Choć na razie trudno mi namówić okolicznych airsoftowców na przejście na real-capy nie mówiąc już o 12h. 24h wyprawach w las z plecakiem.

Może ostatnie zdanie stoi trochę w sprzeczności z początkiem wypowiedzi ale po prostu na zwykłej strzelance nie uśmiecha mi się tachanie wszystkiego co innego na milsimie.

Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...
  • 2 weeks later...

Temat o kamizelkach już istnieje w tym dziale http://wmasg.pl/forum/index.php?showforum=275 . Na przyszłość radzę lepiej szukać, bo to 3 temat "od góry" :poddanie: .

 

Co do pytania to proponowałbym rozmiar MK. Ceny są różne, kamizelki średnio kosztują 100-120zł, ale można też kupić taniej (swoją dorwałem za 79 zł w bdb stanie).

 

PS. Proponowałbym przenieść posty do istniejącego już tematu.

Link to post
Share on other sites

Dawniej na allegro można było spotkać pokrowce z karimatami zamiast wkładów, ale wraz z niższymi cenami za kompletne kamizelki przestało to być opłacalne. Trzeba byłoby pytać u polskich importerów niemieckiego demobilu, może mają możliwość coś takiego załatwić.

Link to post
Share on other sites

Czyli raczej nie ma możliwości kupienia takiej kamizelki bez wkładów w jakimś demobilu?

Ale właściwie po co? Skoro kamizelka z wkładami to jakieś 100 zł? Zobacz sobie na ceny innych kontraktowych kamizelek BEZ WKŁADÓW i wtedy zobaczysz, że to naprawdę bardzo mało. A jak nie chcesz nosić kevlaru (bo troszkę waży) to zawsze możesz go sprzedać...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...