Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 274
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Każda składana kolba w mp5 się telepie, czy to CA, tm czy cokolwiek innego.

A czy to telepanie jest strasznie uciążliwe?

Pewnego razu miałem w łapkach MP5A3 TM (spring) i kolba latała na boki, jak głupia, na moje oko to ok. 1-2cm w jedną stronę. Czy w SD6 JG kolba też jest tak ruchliwa? Mam nadzieje, że nie...

Edited by Sou4
Link to post
Share on other sites

Rozwiązałem sprawę tłumika :). Te zaczepy "pomalowałem" kropelką :). Wzmocnione :). Niestety owinięcie tłumika 1 warstwą izolacji nie wchodzi w grę - tłumiczek się nie mieści :). Dlatego przykleiłem w 3 miejscach tłumika paski z izolacji :). Siedzi teraz w miarę stabilnie :). Narodził się kolejny problem - kolba ma luzy ;P. Da się to jakoś izolacją, lub czymś innym rozwiązać? Aha, no i jescze jedna sprawa xD. Jak wyregulować szczerbinkę? Jeżeli kulki mi znosi na prawo, to aby skorygowac to, potrzeba przesunąć ją w lewo czy w prawo, bo mi się już całowicie pogmatwało :). Z góry dziękuję :).

Link to post
Share on other sites

Mam pytanie... Czy ktoś z posiadaczy MP5 SD5 (lub jakiejkolwiek innej, w końcu bebechy te same) rozbierał tak głębiej GB? W topicu o M4 A1 JG przeczytałem, że to coś ma plastikowe łożyska, a podobno w JG w środku wszędzie to samo...

 

Więc, jak się ma sprawa łożysk w MP5?

z góry dzięki za odpowiedź

pozdro

Link to post
Share on other sites
Więc, jak się ma sprawa łożysk w MP5?

Są z nylonu. Poza tym sam GB nie reprezentuje niczego nadzwyczajnego. Jak to chińczyk :roll: Oczywiście na pierwszy rzut oka;

ma wstawioną mocniejszą sprężynę i silnik o większym momencie obrotowym (ale tu już się powtarzam...)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

to w koncu jak jest z ta mp5 bo zgodnie z tym co jest napisane na tronie Zbrojowni cyt:Dzięki swoim gabarytom MP5SD6 (jak również cała rodzina MP5) świetnie sprawdza się w środowisku walk CQB, a osiągi pozwalają na używanie jej także na innego rodzaju polach bitwy. W połaczeniu z faktem mozliwości ewentualnego tuningu (w pełni kompatybilny gearbox v.2 z kompletem stalowych zębatek) stawia MP5SD6 na wysokiej półce tanich lecz wartych polecenia replik. Model w stocku osiąga prędkość wylotową kulki równą 370 FPS.

z taka moca w stocku to raczej jest duuuuuzooo lepsze od wellowskiej mp5 pod wzgledem zasiegu itp??

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam wlasnie kupilem Mp5SD6 z Jg i powiem tak jest calkiem niezla.

Zasieg jaki zmierzylem na kulkach 0,2g przy praktycznie wylaczonym hopku 50-max 55m. Jezeli chodzi o hi-cup'a to podaje kulki swietnie . Podkrecanie hop-up'a jest zrobione troche prymitywnie ale spelnia dobze swoje zadanie. Jezeli macie jeszcze jakies pytania odnosnie tego guna to piszcie smialo postaram sie odpowiedziec:) Pozdro

Link to post
Share on other sites

Witam:) Jezeli chodzi o baterie to jest to bateria 1100mAh bardzo podobnie wyglada jak bateria intelecta :) Wytrzymuje spokojnie dzien strzelanki :) Jezeli chodzi o regulacje hop-upa to musze powiedziec ze jest to prymitywnie zrobione i ze potrafi sie po paru strzalach sam przestawic ;/ ale widac rozniec gdy jest na 0 a na max podkreceniu czyli dziala dobze ale proponowal bym wymienic na Ca lub cos innego:)

Jezeli chodzi o lozyska to sa chyba miedziane:) Jezli chodzi o zebatki oczywiscie stalowe

Dzwiek hmm... mysle ze jak rodzine Sd to powinno byc bardziej wyciszone i tlumik za wiele nie tlumi chociaz slychac roznice z zalozonym i bez :) Ale czego sie spodziewac po taniej Chinszczyznie :D Jezli chodzi o wykonanie jest zrobione bardzo przyzwoicie nic nie trzeszczy i nie skrzypi :) Obudowa calkiem dobze zrobione czesci metalowych wsumie jest pare tj: szyny kolby mag.przyzady celownicze blokada maga spust selektor ognia pokrywa silnika atrapa raczki przeladowania :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...