Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Nie wiem czy dobrze Cię zrozumiałem, ale chyba Ci wylatuje lufa z muszką. Po lewej stronie jest zaczep na pas nośny, jest on dokręcany po drugiej stronie przez coś ala nakrętka ;] Jeśli masz zaczep na pas to nie może Ci to się zsunąc z reszty. Tą częśc metalową można ściągnąc tylko po wykręceniu zaczepu.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 274
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ponawiam pytanie

Jestem zielony w sprawach tuningu, ale chciałbym poprawić osiągi swojej repliki MP5 SD6. Co byście doradzili wymienić poprawić, mam zamiar kupić tą lufę

 

Ta lufa jak najbardziej sie nada (jest najlepsza), wymień jeszcze gumke hop-up na systeme

 

Co do mp5:

nie rozumiem ludzi, którzy kupują mp5 JG, skoro mozna je miec taniej (galaxy) i są lepsze...

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Może chinole wstawili tam kińskie M130 i masz 380fps.

 

Choć z założenia to jest do CQB, to bym zainwestował w markowe M110 i uszczelnienie porządne.

 

Nie wiem co oni chcieli tym uzyskać? Że wstawią tam M130, głowicę tłoka bez uszczelki i co?

 

Na M100 można 380fps spokojnie wycisnąć.

 

No i cena: 400PLN to raczej nie, lepiej dozbierać do nowego MP5 Cymy 0.41 chyba.

 

http://www.taiwangun.com/shop,show,1333

 

To jest fajna MP5.

 

Pzdro/

Link to post
Share on other sites

Minęło trochę czasu i chciałem zapytać jak teraz trzymają się Wasz MP5-tki?

 

Pomijając stockową baterię która po pół roku wypluwa 500 kulek jest ślicznie. Wewnętrznie jest cacy, zewnętrznie widać ślady zużycia - złamana muszka, przeziernik zastąpiony plastikowym z cymy, bo zgubiłem pin z oryginalnego, na pierwszej strzelance poszły się też ganiać piny trzymające chwyt przedni (SD6). Osiągi w pełni zadowalające, HU ładnie kręci, kulki latają dość celnie i w ładnym skupieniu. Bebechy 100% stock.

Jedyna zmiana (planowana póki co) to wymiana baterii. Chyba moja wina, za długo ją zostawiłem na ładowarce i pojemność spadła na podłogę. Testy na 9,6 bardzo pomyślne, ROF i reakcja na spust z takich-sobie zrobiły się rewelacyjne, a 9,6 mini ładnie wchodzi w przedni chwyt.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 1 month later...

AS333pl, popatrz na cenę i bęziesz wiedział które są II generacji :)

Z doświadczenia wiem, że te stare mp5 mają tendencje do psucia się, a dokładniej pękają szkielety.

 

To sobie wstaw M90. I to będzie wtedy broń do CQB. Będzie śmigać i śmigać...

 

Mam pytanie do użytkowników tej repliki:

 

-Jaka jest oprowadnica sprężyny.

-Z czego wykonany jest Gwint (stal czy Znal)

-Jak ze stykami

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Mam pytanie. Posiadam MP5-J http://www.taiwangun.com/pistolety_maszyno...arm_jg-799.html i chciałbym się dowiedzieć co mogę wymienić aby replika była cichsza :). Na razie wymieniłem hop-up na guardera, sprężynę 100 też guardera gdyż w stocku miała 370 fps i podkładki systemy. Słyszałem coś że trzeba wymienić głowicę tłoka i cylindra (nie wiem czy są jakieś konkretne czy rozmiary są podobne we wszystkich replikach) ale czy muszę też wymienić tłoki i cylindry ?? Chciałbym także wymienić łożyska ale nie wiem czy lepsze są kulkowe czy ślizgowe oraz czy mają być 6mm czy 7mm. W preckę nie inwestuję gdyż doszedłem do wniosku (nie wiem czy słusznego) że lepiej wstawić preckę do AK74S niż do tej MP5 (ze względu na to iż MP5 będzie używana w budynkach czyli na małej odległości).

Edited by Budziak
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...