Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[ARCH]AK 74 vel. SAM7


Recommended Posts

Wydaje sie ze skożystano z czesci AM-47 cyberguna (tego starszego co jest akm'em tak naprawde). Podajnik kulek w magazynku wydaje się być znajomy i podobny od AK, tak samo wyglad body jak i okładzin (róznią sie kolorem). Podobny nieco do AK granatnika (wersja z dluższą lufą przystosowana do wystrzeliwania granatów nasadkowych).

Link to post
Share on other sites

Wygląd nawet może byc,ale z tym magazynkiem to przesadzili...I prawdopodobnie jedyny pasujacy magazynek w stylu ak 47 jest ten od cyberguna od wersji sprężynowej ak 47...Do Polski i tak pewnie nie trafi...Chociaż jakby naciskać military.pl to może istniałby cień szansy...

Link to post
Share on other sites

No włąśnie? Skolko stoit eto szczastie? Szkoda, że nie wszyscy znają rosyjski... Fajny. Tylko pytanie. Nie potrafię czytać tych ichnich robaczków - czemu w instrukcji są narysowane trzy magazynki. A może ja coś przeoczyłem... Wybaczcie - tu już ten wiek :lol:

Link to post
Share on other sites
No włąśnie? Skolko stoit eto szczastie? Szkoda, że nie wszyscy znają rosyjski... Fajny. Tylko pytanie. Nie potrafię czytać tych ichnich robaczków - czemu w instrukcji są narysowane trzy magazynki. A może ja coś przeoczyłem... Wybaczcie - tu już ten wiek :lol:

może jakie do niego jeszcze pasują magazynki??

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...