Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MP5A3 TM magazynek, sposoby ładowania - instrukcja


Recommended Posts

Dzieki, chciałbym się dowiedzieć jak to jest z magazynkiem, na dole jest przycisk, który jak gdzies czytałem pozwala włożyc kulki do drugiej części magazynka? Czy może się mylę? Mam też pytanie jak właściwie nalezy konserwować i czym tę broń? Dzięki za pomoc :)

Link to post
Share on other sites

Nie jestem pewny,a le one chyba same ładują się do obu komór! Ładuj normalnie i policz ile kulek wchodzi - jeśli około 20, to wchodza tylko do jednej komory, jeśli jednak wciśniesz około 40 (nie pamiętam ile dokładnie ale wydaje mi się, że 47) to znaczy że masz załadawane obie komory na maxa.

Link to post
Share on other sites

a co ci to da ze przechylisz magazynek...jak sie sypie kulki to ma sie naladowac mag a takie zabawy tylko spowalniaja caly proces...ustawiasz mag wmiare prosto i lejesz ile sie da...minimalne zmiany konta przechylenia magazynka nie maja wplywu na ladowanie.

Link to post
Share on other sites

Zalezy od przechylenia. Jezeli chcesz np zaladowac tylko jedna komore (bo oszczedzasz na amunicji) wystarczy przy ladowaniu przechylic tak zeby ten otwor przez ktory widzisz naladowane kulki byl od ziemi i jedna z krawedzi (dluzszych) ustawiasz nizej - prawdopodobnie ta ktorej blizej jest wczesniej wspomniany otwor.

Troszke trudno jest to wytlumaczyc ale mam andzieje ze zrozumiesz o co chodzi.

Link to post
Share on other sites

A co do pobierania kulek:

Również miałem ten problem. Ostatecznie w instrukcji sklepowej (Nie tej japońskiej z rebusami... :D) było napisane, aby pierwsze kulki przesmarować. Tak też zrobiłem i problem się rozwiązał. Nie wiem czy to miało jakiś wpływ, ale bądź co bądź problem zniknął...

 

Pozdrawiam

 

Świstak

Link to post
Share on other sites

Spróbuj wyciorów do wiatrówek (dostępne na allegro). Bo w sklepach ASG to takich zwykłych wyciorów jak są w zestawie z brobią nie dostaniesz. Tylko ultra-pro-commando metalowe wyciory po około 100zł :lol: Ja też kupiłem replikę używaną i zamiast wyciora posługuję się nasączonym silikonem kawałeczkiem bandaża zawiązanym na żyłce - żyłkę przeciągam przez lufę i ruszam w jedną i drugą stronę. Bandaż czyści lufę :D

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...