Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Krótkie springi STTI za 40zl


Recommended Posts

Ja NIE polecam bo według mnie to tylko strata pieniędzy. Lepiej zaoszczędzić troche kasy i powiedzmy za 89 zł kupic na military.pl Walthera P99.

 

A tak przy okazji to według mnie tego typu temetów na forum są dziesiątki , wystarczy poszukać.

 

Pozdrawiam 8)

Link to post
Share on other sites
A tak przy okazji to według mnie tego typu temetów na forum są dziesiątki , wystarczy poszukać.

 

Tak.

Ja sam poruszałem temat tych giwerek ze 2 razy. Ktoś napisał "wielki shit"

Faktycznie, jeżeli ktoś oczekuje od tego osiągów gaziaka, to shit...

Ja mam glocka STTI. To jest tak jak dobry pistolecik z kiosku, tyle że z lepszą lufą i wytrzymalsze...

Link to post
Share on other sites

Beretta M92F STTi

1.Wygląd

Z zewnątrz ok. Wykonanie na prawde z ABS'u. Cięzki ok 600g. Ogulnie wizualnie spoko

2.Osiągi

Hmmm... osiągi średnie... z ok.15 m mozna trafic człowieka a kulka doleci max 25m. Nie byłem zadowolony... chciałem z tym coś zrobić... hmmm... lufa aluminiowa, dość precyzyjna (kulki by Lotos czy jakiś inny zabawkowy zacinają się w lufie ). Nie ma Hop Up'a lecz nie chce mi sie bawic z dorabianiem go. Zakupiłem Olej Silikonowy z CG. Spsikałem gdzie mogłem i.... osiągi się poprawiły

Spokojnie moge przyznać że o jakies 5m. Z 20 m trafię w człowieczka a doleci kulka przy dobrych wiatrach nawet 30m...

3.,,Bebechy'' i wykonanie...

Duży plus za częsci metalowe, których jest dużo Ogulnie repliczka 3ma sie kupy i wystrzyma na pewno dość długo... Mankament przez częsci metalowe w zimie...lubi sie zacinać i/lub zamek zostaje w tylnej pozycji nawet po zwolnieniu ,,wajchy''. Wiecie o którą chodzi

Problem rozwiązuje Olej Silikonowy... nic mi sie juz nie ścina.

Bardzo wieeeelki plus za łatwość rozebrania guna. Wciskamy blokadę spustu, i wyciągamy taki dzyndzelek (bardzo łatwo) i już możemy ściągnąć zamek...

Ogulnie polecam guna, dobra jakość, świetne wykonanie, troche za średnie osiągi... ocena 4+ :F

Link to post
Share on other sites

Własnie o to chodzi lepiej już kupić to STTI niż tanie repliki z allegro! Według mnie jeżeli w Stti są metalowe części to lepiej wytrzyma i będzie strzelać od tych z allegro. Jeżeli pistolety Stti są wytrzymałe można do nich zrobić łądny tunning podkładki pod sprężyne może jakąś lufe.

 

Zastanawiam się własnie nad zakupem takiej sprężynki jako broni bocznej.

Link to post
Share on other sites

Mam USP od STTI. Ogólnie nie jestem zadowolny, trzeba jedak przyznać że jest solidnie wykonany. Może mi sie trafił taki model ale kulki lubią wpadać do środka pistoletu. Jak strzelał to strzelał słabo, teraz sobie na nim "eksperymentuje" i nie strzela ale myśle że to kwestia czasu :D

Pistolet jest ciężki, solidnie wykonany, metalowe części ale więcej nie kupie nic od STTI. Lepiej dozbierać więcej kasy i kupić coś z Cyber Guna z serii HPA.

Link to post
Share on other sites

Kolega kupił sobie tę berettę STTI i go zniechęciło trochę do ASG. Magazynek był felerny, a cała zabawa z odsyłaniem kosztuje więcej nerwów niż ta beretta, kiedymu działała(2 tygodnie) osiągi jak na 40zł to słabo, ale w porównaniu z cudem z allegro jest to o 100razy lepsze, jak już przedmówca wspomiał STTI ma metalowe części, też polecam dozbierać i tego p99 z military, właśnie zamówiłem go sobie tylko, że KWC i wersja GOLD :mrgreen:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Mam Berettę 92F HW - dobra jako broń przyboczna na krótkie dystanse. Jeśli bardzo chcesz zaczać ASG, a nie masz pewności że zostaniesz przy tym długo to inwestuj spokojnie w STTi, grunt by nie były to Glocki. Znajomi kupili 4 Glocki, 3 się posypały i w kazdym był ten sam problem.

Przyboczna - to ta obok drużynowego?

Fiedia :lol:

Link to post
Share on other sites
Bardzo wieeeelki plus za łatwość rozebrania guna. Wciskamy blokadę spustu, i wyciągamy taki dzyndzelek (bardzo łatwo) i już możemy ściągnąć zamek...

 

Dobre sobie, bez urazy, ale Ty ledwie zdjęłeś zamek, a to w prawie każdym gunie "łatwo sie robi" :lol: Berette STTi Heavy Weight rozbraja sie trudno i nie radze, należy wyjąc te bolce z tyłu zamka, odsyłam do wątku w dziale Upgrade i Tunning. Lepiej tego nie tykać bo zamek pęka.

 

Co do osiągów to potwierdzam, chociaż wśród pistoletów STTi panuje (jak ktoś już to zauważył) duża rozbieżność zasięgu nawet w tych samych modelach. :roll:

 

 

Ogulnie polecam guna, dobra jakość, świetne wykonanie, troche za średnie osiągi... ocena 4+

 

Raczej 3+ :F (plus za wytrzymałość, jeśli sie przy nim nie grzebie i NIE tunninguje)

 

P.S. Bebechy ma rzeczywiście obficie metalowe, ale nie tuningujcie, żadne wzmacnianie sprężyny i takie tam bo wam pęknie zamek z tyłu, gun długo posłuży jeśli nie będziecie grzebać niepotrzebnie. 8)

Link to post
Share on other sites

hmmm

A co najbardziej opłaca się kupić z tej serii? Mi się najbardziej podobał Walther p99, ale nigdzie nie mogę go znaleźć.

:F tak dla twojej wiadomosci ten wlather p99 jest z CyberGuna a znaleść go mozesz na www.military.pl

Pozdrawiam :mrgreen:

 

[ Dodano: Niedziela 12 Marzec 2006, 22:37.49 ]

*walther p99 :P

...a cena tego cacka to 49zł

Osobiście polecam tego guna.. kolega z Teamu go ma i musze przyznac ze kurcze celny jest :D i nawet zasiegiem tez nie grzeszy jak za taka cene... z czystym sercem przyznaje.. jest lepszy niz moja Beretta M92F z STTi lecz za to lekki jak piórko i nie posiada za bardzo czesci metalowych ;] wiec wybor nalezy do Ciebie...

Pozdrawiam :mrgreen:

Link to post
Share on other sites

Mialem stycznosc ze wszystkimi pistoletami sprezynowymi od stti. Sam posiadam Glocka 17 i jak narazie dziala bez zarzutu. Pozostale takze dzialaja bez problemowo. Tylko USP sie sypnol z winy uzytkownika bo po prostu mu spadl na ziemie(zgubila sie sprezyna od magazynka). Rozbieralem swojego glocka juz pare razy i moge z cala pewnoscia powiedziec ze wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazuja ze posiada jednak hop up. Jest on przystosowany do kulek 0.12 bo na ciezszych nie widac zeby wogule dzialal.

Link to post
Share on other sites
Nie ma Walthera p99 STTI?

 

Z tego co pamiętam był to model "bardzo" chwalony jak na sprężyny STTi, ale obawiam sie że chyba nie można go już dostać :( , ewentualnie z drugiej ręki. Ostatnio sporo osób o niego pyta, zbierał pochlebne recenzje.

Link to post
Share on other sites

Ja mam Berettę STTI z HOP-UPem (!!!), -tak sprawdziłem. Nosi na 15-30m, ale na kulkach 0.12. Na 0.2, 0.23 jeszcze oks, ale 0.25 już pluje. Mimo to bardzo go lubię, nigdy się nie zepsuł, ani nie zaciął, czego nie mogę powiedzieć o moim gaziaku czy elektryku r5. W zimie jest problem z zamkiem, ale jak napisał kolega olej rozwiązuje sprawę. Łatwy do rozebrania, dławi się kulkami z kiosku, co świadczy o precyzji układu. Hop-up jes naprawdę mocny. Jedyne co jest na ' - ', to brak jakichkolwiek oznaczeń i miejscami niedokłade wykonanie, np. przycisk zwalniający mag. Ogólnie polecam jako boczną !!!

Link to post
Share on other sites

Kupiłem berettę stti kumplowi na imieniny i powiedzieć muszę, że:

Osiągi :

zasięg : niewielki(moim P99 HFC wyciągam na 0,2 tyle co ta beretta na 0,12)(około 15-20m na 0,12)

Celność: jak na pistolet norma(gdzie się wyceluje tam kulka poleci :lol: )

Wygląd: mój P99 ładniejszy :P .

Mag : 27 kulek

Waga : cuś jak mój P99

 

W środku trochę metalu itp. Ale nie polecam zmieniać sprężyny na dużo mocniejszą. Ta część co trzyma tłok w tylniej pozycji jest zrobiona z plastiku i nie wiem czy potrzyma za długo(Chyba. Nie rozkręcałem broni, tylko patrzyłem przez szczelinę, która powstaje po odciągnięciu zamka do tyłu).

 

podsumowanie : wolę to od jakiejś strzelby za 40zł :)

 

pzdr

Link to post
Share on other sites
W środku trochę metalu

 

Nie wiem jaki masz model, ale jeśli jest to wersja Heavy Weight to ten pistol ma SPORO metalu w środku. Zdecydowanie wiecej niż np. Walther KWC/Cybergun. Jak na tą klase cenową jest go dużo, może nawet bardzo dużo.

Problem w tym że nie przekłada sie to na istotne cechy jak zasięg.

 

 

Nie rozkręcałem broni, tylko patrzyłem przez szczelinę, która powstaje po odciągnięciu zamka do tyłu).

 

Przecież w tej Berretcie (jak i każdej innej chyba) zamek ściąga sie dziecinnie prosto. Odblokowujesz położenie bezpiecznika (w przypadku stti) na safe, odkręcasz metalową wajche o 90* w doł, i wysuwasz ją z pistoletu. Wtenczas zamek powinien wysunąc sie do przodu z łatwością.

 

Natomiast rozebranie zespołu tłoka i lufy to już odrębna sprawa, odsyłam do wątku na Upgrade i Tunning.

 

 

Ta część co trzyma tłok w tylniej pozycji jest zrobiona z plastiku i nie wiem czy potrzyma za długo

 

Owszem potrzyma długo, akurat na tą usterke ani ja ani inni użytkownicy sie nie uskarżają. Jest plastik i plastik :lol: Przykład: TM

 

podsumowanie : wolę to od jakiejś strzelby za 40zł

 

A gdybym miał możliwość ponownego wyboru dołożyłbym 10 złotych i kupił strzelbe DE M47 bez kolby, albo dozbierawszy kolejne 20 z kolbą.

Zasieg znakomity, wytrzymałość podobna, hop up, szybkostrzelność, no i jakby nie było to broń długa 8)

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

 

A gdybym miał możliwość ponownego wyboru dołożyłbym 10 złotych i kupił strzelbe DE M47 bez kolby, albo dozbierawszy kolejne 20 z kolbą.

Zasieg znakomity, wytrzymałość podobna, hop up, szybkostrzelność, no i jakby nie było to broń długa 8)

 

Pozdrawiam

 

A ja ide na kompromis :P kupuje sobie M47 wersja A (z kolba) i berette 92F Heavy Weight jako bron boczna i bede wymiatac

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...