Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

nie dawno kupiłem berette 92F STTi jeszcze jej nie smarowałem ponieważ nie potrafie zdjąć zamka. Dzisiał zaczęła sie zacinać i od czasu do czasu nie brała kulek z magazynka. Czy to wina tego że nie jest nasmarowana???

 

 

W instrukcji był rysunek na którym było pokazane ze zamek sciągamy kierując w dół taki przycisk, ale w mojej berecie ten przycisk jest juz w dole a zamek jest założony. nie da sie go przekrecic z powrotem do góry. Jak moge zdjąć zamek???

 

 

PS. Bardzo propszę o odpowiedż

Link to post
Share on other sites

1. Wyciągasz magazynek

2. Z prawej strony zamka naciskasz taki przycisk, umożliwi to obrócenie tej dźwigienki po lewej

3. Ściągasz zamek (powinien zejść bez większych oporów)

 

Aby założyć zamek:

1. Wsumasz zamek na miejsce

2. Odciągasz lekko zamek do tyłu i przekręcasz dżwigienkę...

 

Tak przynajmniej ja to robiłem i było dobrze ;)

Link to post
Share on other sites

NIe będę zakładał nowego topicu, bo mnie zaraz moderatorzy skasują lub zablokują. Chciałem się jednak podzielić z wami moimi spostrzeżeniami na temat beretty BF92F firmy STTI.

Model:

Beretta BF92F by STTI

Wersja:

210fps, bez Blow Back, Hop siup jest, ale nieregulowany

Sprzedawca:

masterbator - Allegro

opis:

Pistolet jest wykonany z tworzywa, które być może jest ABS'em. Jest jednak wykonana bardzo przyzwicie. Dopracowano detale. Blow back uważam za bajer, któy nie poprawia osiągów pistoletu, tak więc nie ubolewam nad jego brakiem. Pistoletu nie rozbierałem jeszcze, jedynie ściągałem zamek do smarowania. Pistolet dość niezawodny. Ładnie trzyma się w łapce. Co do ceny,to znalazłem ten sam model tańszy (około 100 PLN) na Airsoftguns.pl. Pistolet jest celny. Na początek do ASG się nadaje - jako broń boczna też raczej nie należy się go wstydzić - ostatnio na strzelance bardzo sią przydał :mrgreen:

wady:

musiałem wymienić uszczelke pod zaworem bezpieczeństwa (tym ze śrubką), ponieważ oryginalna się wystrzępiła i zaczęła puszczać. Ponadto zabezpieczony pistolet nadal ma ruchomy spust, a kulki poprostu wypadają z lufy - trzeba uważać.

 

Ogólnie polecam tę replike osobom, które chciałyby mieć gaziaka, a nie dysponują zbyt dużymi funduszami. Pistolet jest dobry - nie jest to wywalanie kasy w błoto.

 

A teraz co do uwagi kolegi o tym, ze się wcina. Uważaj na kulki! magazynek jest dość czuły - kulki muszą być bezszwowe. Jeśli mają skrzydełka lub jakieś zadziory, to mogą się klinować i nie będą wchodzić do komory. Nie wspominając o tym, ze trefnymi kulkami możesz uszkodzić gumke hopsiupa. tak więc zanim rozbierzesz najpierw obejrzyj kulki.

Link to post
Share on other sites

Witam. Mam kilka pytan co do tej Beretty:

-jakie czesci sa w niej metalowe? Czy magazynek i mechanizmy w srodku tez sa metalowe?

-jaki jest jej skuteczny zasieg?

-czy czesto robia sie syfony i czy sa jakies nieszczelnosci w magu?

-jaka moze byc zywotnosc tego pistoletu(tak mniej wiecej sadzac bo jego budowie)?

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Nie, ten mag nie będzie pasował, za to ten na pewno: http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...796c91330539f31

 

Co do wątku z zamkiem, to spróbuj wcisnąć ten guz zamiast przysisku - całość konstrukcji powinna pujść w górę i wtedy naciśnij drugi przycisk, a potem przekręć skrzydełko. Mówiąc proście ja wciśnij obydwa "przyciski" i przekręć skrzydełko. Brerette tą mam od 6 lat i miałem taki problem tylko 2 razy, ale ten sposób pomógł. I nie masz co się obawiać, że coś popsujesz - nie da rady ten pistolet jest nie do zdarcia.

Link to post
Share on other sites

Witam.

 

Również nabyłem ostatnio ten model Bertetty, i oczywiście mam takie skromne pytanie.

Wiem że wszelkiego rodzaju tujningi broni nie są wskazane jednak chciałbym się dowiedzieć co mogę zrobic, żeby broń była troszkę mocniejsza, miała większy zasięg oraz celność.

 

Jeśli możecie to napiszcie, modów proszę nie bijcie jak jakąś gafe zrobiłem :D .

 

Ps.

Orzech cfaniaczku kiedy idziemy na strzelankę??? :twisted:

Link to post
Share on other sites
W instrukcji był rysunek na którym było pokazane ze zamek sciągamy kierując w dół taki przycisk, ale w mojej berecie ten przycisk jest juz w dole a zamek jest założony. nie da sie go przekrecic z powrotem do góry. Jak moge zdjąć zamek???

A próbując zdjąć zamek naciskasz spust? Trzeba jednocześnie nacisnąć i przytrzymać spust i pociągnąć zamek.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
Witam.

 

Również nabyłem ostatnio ten model Bertetty, i oczywiście mam takie skromne pytanie.

Wiem że wszelkiego rodzaju tujningi broni nie są wskazane jednak chciałbym się dowiedzieć co mogę zrobic, żeby broń była troszkę mocniejsza, miała większy zasięg oraz celność.

 

Jeśli możecie to napiszcie, modów proszę nie bijcie jak jakąś gafe zrobiłem :D .

 

Ps.

Orzech cfaniaczku kiedy idziemy na strzelankę??? :twisted:

 

Plwcam przdłużyć bijnik - ta część, która uderza w przycisk do wypuszczania gazu w magu - dzięki temu kulka wystrzeli pod większym ciśnieniem, minusem jest to, że będzie zżerać więcej gazu.

Drugi - dośc prosty - sposób to założenie tłymika, jako przedłużenie lufy, dzięki temu kulka poleci dalej i celniej.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ostatnio na strzelance troche zapiaszczył sie mi mój pistolet. Wyczyściłem go ale nie moge dojsc do mechanizmu napedzajacego iglice.Pistolet strzela ale chodzi jakby troche ciężej, obawiam sie że to moze spowodować jakieś uszkodzenie. Bardzo proszę o rade.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Nie chciałem otwierać nowego tematu dlatego zapytam tutaj. Czy ktoś posiada zapasowy magazynek do tej beretty? Jeżeli tak to gdzie został kupiony i za ile? Proszę podać linki do sklepów oprucz specshop.pl. Może ktoś ma do sprzedania ów magazyne?

Proszę o odpowiedz.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...