Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Co sądzicie o MP5A4 Xindy?


Recommended Posts

Skoro już kupiłes, to po co pytasz, czy dobrze zrobiłeś :?:

 

To już taka mania młodych airsoftowców co wpadli na airshitgun.pl i zobaczyli AEGI za marne pieniądze.

Myśli super strzela super wygląd bajery pierdoły. Paczka przychodzi zadowolony strzela w domu mówi jaki zasięg. Pojawi się na strzelance już jest inna bajka i jak najszybciej chce się tego pozbyc. Już zarobili na następnym porządnym człowieku ludzie z Shit shopu.

 

 

Zgadza się ktoś z moja wersja?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

No zgadza zgadza... :lol: Ale rozwijając myśl dalej paru z nich sie z niechęci, ale paru też sie w***i i postanowi zbierać na dobrego aega :)

 

Pomyśl... jest koleś, ma 16 lat, i nie ma za dużo chęci na początku. Zobaczy AEG CA za tysiaka i powie sobie: "ehe... dobra, uwaga bo uzbieram"

A pójdzie do Mareczka, zobaczy podobne i sobie kupi, pójdzie na strzelanke. Tanie gówno mu sie rozwali, i są dwa wyjścia, albo tak czy siak zrezygnuje, albo już zostanie zainfekowany klimatem i napakowany pozytywną energią i złością na "airshitgun" zacznie SYSTEMATYCZNIE zbierać na dobry gun.

Brnąc dalej: są to kolejni nowi klienci, zwiększający popyt, nakręcający konkurencje między przodującymi firmami; co w konsekwencji daje korzyści dla całego środowiska ASG (markowe repliki tanieją, a ludzi przybywa) :F

Powinienem był zostać socjologiem :lol:

 

P.S. Nie bierzcie tego postu na serio, tak przelałem myśli na papier ekhm... klawiature :wink:

Link to post
Share on other sites

No i bardzo sensownie to zrobiłeś. Tak trzymaj! Przypomina mi się cytat, chyba z filmu "Wojna domowa" a może innego: "Jak sie nie psewrócis, to sie nie naucys..." Ten, który po przejściach z cincizną zostanie, będzie miał niezłe doświadczenie. Ten który odpadnie - może się do tego nie nadawał.

CiChY_666. A swoją drogą to ładnie wygląda ten MP-i. Może wstawić rzeczywiście lufę o większej długości. Ja bym radził Ci od razu, zanim cokolwiek pęknie wzmocnić od środka matą szklaną zalaną żywicą. Jeśli masz miejsce, możesz dociążyć.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...