Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nożem go! (gumowym ofkorz)


Recommended Posts

Temat na wesoło.

 

Czy ktoś z Was używał podczas manewrów gumowego noża?

 

Taka zabawka kosztuje w sklepie internetowym ok. 10zł.

A ile frajdy jak sie uda kogoś podejść i zaciukać :D

Nóz jest całkowicie bezpieczny,nawet kartki nim nie przetniesz,nie mówiąc o przebiciu.

 

Co o tym myślicie?? Może ktoś ma już jakieś doświadczenia z "nożownictwa"??

Link to post
Share on other sites

Temat był już dawno.

 

Zerknij sobie na ten link.

 

Noże to już dawno się u nas przyjęły, to raczej kwestia wygody tachania ze sobą iluś tam trenażerów (saperki, noża, siekiery, bagnetu) które lubią się gubić i które trzeba w razie czego dobywać.

 

Pozdrawiam

 

Kret

Link to post
Share on other sites

Jest pilarka, jest szlifierka do robienia manicure do łokci, jest łańcuchowa, jest młotek, jest śrubokręt, jest nawet klucz francuski na kulki... ale kto to będzie tachał?

 

Pozdrawiam

 

Kret

Link to post
Share on other sites

WOW !! piła naprawdę robi wrażenie :-)) POmysł noza jak najbardziej spoko tylko że dawno już wykozystywany ..

 

Tym większa skuteczność żołnierza na polu walki im bliżej jest w stanie się zbliżyc do przeciwnika nie wzbudzając jego podejżeń :twisted:

 

POzdro !

 

***BaUEr*** 8)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Co do podanych z Samuraja noży - miałem oba, dosyć długo. I właśnie ten niżej szybciej się niszczy - oba pękają po kilku - kilkunastu uderzeniach w miejscu styku rękojeści z ostrzem i drą się po prostu. Ten kindżał ma klimat, ale znacznie szybciej się rozwala bo ma mniejszą powierzchnię w tym miejscu.

 

Obecnie to chyba najlepiej treningowe Cold Steela kupić, bo ten bagnet gumowy nie wytrzyma treningu/ szarpaniny, choć jest ładny ;)

 

Pozdrawiam

 

Kret

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

Pomysł z replika noża jest swietny, a juz miałem sytuacje, że nie strzeliłem do kolegi, dlatego, że nie widziałem repliki ... dotknał mnie jakims kijkiem "nie zyjesz" :D Jakbym wiedział o co c`aman od razu prółbym z ak do niego :D

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...