Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • 4 months later...

Wiem, że to może głupie, ale chce się upewnić, żeby później nie odstrzelić focha:

 

Chcę zakupić zwykły kolimator do Shotgun Long i pytam się czy te kolimatory powinny być na szynę 22 mm?

 

Z góry dziękuje :).

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

http://www.taiwangun.com/?str=product&prId=221 a ten shotgun jest dobry. Lepszy od shotguna Long? Long to chyba chodzi o tego prawda? http://www.taiwangun.com/?str=product&prId=211 nie jestem znawcą w shotgunach a kumpel chce kupić może ktoś odpisać jakiego najlepiej wybrać? ;-) Dzięki z góry. :uśmiech:

 

Piszemy po polsku, a nie po "ziomalsku", słowa "qmpel" nie ma w Słowniku Języka Polskiego. // Medi.

Edited by Paramedic
Link to post
Share on other sites

Wszystko w szotganach DE oprócz chwytów i czółenek jest identyczne i z tej samej taśmy! Ewentualne różnice w mocy, zasięgu wynikają z braku kontroli co przekłada się na cenę w postaci pięćdziesięciu złotych!

 

Ludzie! To, że mój shotgun long ma krzywą lufę nie znaczy, że wszystkie mają!

Link to post
Share on other sites
To dlaczego wszędzie podają, że wersja short jest mocniejsza?? Czyżby chwyt marketingowy ?

 

A dlaczego często repliki u Krakmana często w magiczny sposób zyskują podane FPS w miarę leżenia u nich? Poza tym mierzony "drewniak" u Krakmana mógł być tą lepszą sztuką, a mierzony long tą gorszą.

Link to post
Share on other sites

Dla potomnych - problem skręcającej kulki można rozwiązać wkładając "płatki" z taśmy izolacyjnej pod zęby mechanizmu hop-upa. Położyłem dwie warstwy pod oba (bo słabo podkręcał), a potem pół płatka pod prawy ząb. Dopiero wtedy przestało znosić kulki na lewo.

Link to post
Share on other sites

1. Ten shotgun nie ma gumki HU bezpośrednio w lufie, jest ona umieszczona w komorze HU.

2. Nawet jakby gumka wychodziła klasycznie dziurką w lufie to przekręcenie i tak by nic nie dało - shotgun ma system BAX.

 

Więc jak nie znasz sprzętu to z łaski swojej nie pisz bzdur.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...