Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Silver Shotgun - wasze recenzje


Recommended Posts

Na strzelankach u nas często pojawiają się tanie repliki, i czasami mam okazję je pomacać. Miałem nieprzyjemność trzymać w rękach to badziewie (tylko że wersję z kolbą, ale to to samo). Wykonanie tego shitu jest poniżej wszelkich standardów, nie dość że wyglada gorzej niż pistoleciki z kiosku, to jeszcze pełno jest nadlewek tandetnego plastiku. Kiedy weźmie się to do ręki zaczyna skrzypieć i wyginać się we wszystkie strony, pomiędzy poszczególnym i elementami są olbrzymie luzy. Lufę można spokojnie wyginać na boki. Jestem pewny że przy użyciu troszke większej siły można tego shotguna połamać na pół przełądowując. Przeładowanie to też nic przyjemnego, czółenko chodzi skokowo, w ogóle nie można tego wyczuć. Podsumowując - tragedia najgorsza z najgorszych. Nie dość że wygląda obrzydliwie to jeszcze trzeszczy i gnie się na wszystkie strony.

Moim zdaniem nie warto na ten badziew wywalać 30 zł, ja nie wziął bym tego nawet za darmo. Takiego szmelcu nie powinno się nawet dopuszczać na strzelanki!

Link to post
Share on other sites

To dokładnie model który trzymałem w rękach. Od tego który podałeś w pierwszym poście różni sie tylko tym że ma kolbę i przychodzi razem z pistolecikiem który strzela na 3 metry. Jesli już jakaś długa sprężyna za małą kasę to chyba nic ci nie polecę oprócz tego:

http://www.air-soft-gun.pl/index.php?str=p...t&product_id=77

To dokładnie to samo co tu:

http://taiwangun.com/index.php?str=product...t&product_id=92

Tylko że zapakowane w worek, i bez nikomu nie potrzebnych okularów jednostrzałowców i atrapy kolimatora. Za tą cene jest to najlepszy wybór.

Link to post
Share on other sites

http://wmasg.one.pl/forum/viewtopic.php?t=19787 tu opisywałem tego silver shotguna :P jak jeszcze byl sprzedawany pod marka Cyma :D lecz na pewno to sie nie bedzie roznic :] :F

Pozdrawiam :mrgreen:

 

[ Dodano: Niedziela 12 Marzec 2006, 22:29.19 ]

mig :

co do tego, iż :

Na strzelankach u nas często pojawiają się tanie repliki, i czasami mam okazję je pomacać. Miałem nieprzyjemność trzymać w rękach to badziewie (tylko że wersję z kolbą, ale to to samo). Wykonanie tego shitu jest poniżej wszelkich standardów, nie dość że wyglada gorzej niż pistoleciki z kiosku, to jeszcze pełno jest nadlewek tandetnego plastiku. Kiedy weźmie się to do ręki zaczyna skrzypieć i wyginać się we wszystkie strony, pomiędzy poszczególnym i elementami są olbrzymie luzy. Lufę można spokojnie wyginać na boki. Jestem pewny że przy użyciu troszke większej siły można tego shotguna połamać na pół przełądowując. Przeładowanie to też nic przyjemnego, czółenko chodzi skokowo, w ogóle nie można tego wyczuć. Podsumowując - tragedia najgorsza z najgorszych. Nie dość że wygląda obrzydliwie to jeszcze trzeszczy i gnie się na wszystkie strony.  

Moim zdaniem nie warto na ten badziew wywalać 30 zł, ja nie wziął bym tego nawet za darmo. Takiego szmelcu nie powinno się nawet dopuszczać na strzelanki!

to z tanimi replikami jest odwrotnie niz z oryginalami... w oryginalnych czasami masz pecha i trafisz na felerny...a przy podrobkach czasami masz szczescie i twoj gun jest niewiarygodnie sprwny :P ja mam szczescie do tych podrobek :wink:

Pozdrawiam :F

Link to post
Share on other sites

Witam szukam jakiegos shothuna do 100zl co ma duza pojemnosc magazynku lepiej by bylo gdyby nie byl sprzedawany przez taniemilitaria bo to oszusci nie chodzi m tez o shotguna wymienionego w temacie. Wiele osob radzilo mi M47 A lub B sprzedawanych na taiwnagun ale one niestety maja 19 amo w magazynku. A wy moze wiecie gdzie mozna kupic takiego shotguna ?

Link to post
Share on other sites

Ok, mam nadzieje że nikt nie widział co wczesniej napisałem, niezrozumiałem do końca Cravena.

 

Co do Twojego pytania... bierz M47, najlepiej z kolbą, 19 to i tak dużo jak na shotgun, no chyba że chcesz maga wsypowego, ale to śmierdzi mi już kioskowym badziwiem. Do 100 złotych z godnych polecenia są tylko te wymienione przez Miga.

Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy są osobno magi do kupienia.

 

 

jeszcze jedno pyt czy jak sie ma przy shotgunie kolbe to sie wygodniej trzyma bron?

 

Zdecydowanie lepiej, jeśli chcesz jej używać jako głównej dopłać i kup kolbe, bo inaczej zamęczysz ręce trzymając shotgana za chwyt i przeładowując czółenko. Jak będziesz miał kolbe dociśniesz do ramienia, i będziesz mógł szybko ładować jednocześnie nie tracąc wiele na celności :mrgreen:

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

thx tego shotguna napewno kupie jak 1 bron i pewnie nawet zostanie mi je jeszcze kasy :D a wiesz moze na jakiej stronie mozna kupic jakies fajne pistolety moga byc sprezynowki ale przydalby sie jakis tani elektryk, zeby w razie skaczenia amo w shotgunie szybko wyciagnac pistolet i walic :twisted:

Link to post
Share on other sites

Po pierwsze użyj troszke opcji szukaj, i znajdź informacje o krótkich springach.

 

pistolety moga byc sprezynowki ale przydalby sie jakis tani elektryk

 

Mniemam że masz na myśli pistolety elektryczne, z tego co wiem są dostępne tylko dwa modele (w tym glock 18C TM). Ale chyba chodziło Ci o tanie "repliki" pistoli elektrycznych. Nie kupuj tego badziewia, zasięg mierny, celnośc jeszcze gorsza :ściana: .

 

Kup dobrego springa, ostatnio była promocja na Walthera P990 KWC/Cybergun (59 zł), ma go mój brat i sprawuje sie świetnie, żałuje że go nie kupiłem. Rozważ jeszcze gaziaka, np. Rugera Mk1.

Dobra koniec, wiecej nie pisze bo nas obu zbesztają za offtopy, szukaj a znajdziesz

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Mam taki tylko czarny caly i z kolbą.No cóz plastikowaty jest i napewno co ci trzasnie bardzo szybko to czółenko do przeladowywania.Dlatego że poddane jest ono duzemu napręzeniu a cały element praktycznie dziala na malym "łączniku" plastiku.Własvciwe jest to taki jakby rurka w której siedzie sróbka i lączy ona dwie cześci czułenka.Aby temu zapobiec trzeba wzmocnic ten element tak że wystarczy zamiast sróbki kóra jest tam oryginalnie wkomponować cos w rodzaju stałowego kołka.Niewiem jak ci to wyjasnić ale jesli bedziesz miał z tym problemy to chetnie ci postaram sie wyjasnić...

 

ps...ja zamierzam jego bebechy obrawić w stalową obudowę.niezupelnie idealnie identyczna ale wzorowana na klasycznych shotgunach czyli bez pistoletowego uchwytu pszy kolbie....

 

Sory za blędy ortograficzne.komp mi sie przycina i wychodzą takie rózne.sory.Mam nadzieje że rozczytacie.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Mam identycznego shootguna (czytaj tego samego , a w sumie to miałem) sprężyna w tym shootgunie jest zadziwiająca i to co jest napisane czyli 1J to prawda. ALe

1. Po wystrzeleniu ok 20 kulek zaczął strzelać wnętrzościami (tzn. kawałkami plastiku)

2. Po ok 300 strzałach poległ i wcale się nie dziwie bo wykonanie body to gorzej niż tandeta.

3. Jeżeli chodzi o sprężyne to jest naprawde mocna ( mocniejsza niż stockowa w MP5 A5 WELLa ta z metalowym gearboxem)

2033025ws.th.jpg

Ta jaśniejsza to stockowa sprężyna od WELLa i widać gołym okiem że są prawie identyczne(na pierwszy rzut oka) ale shootgunowa jest mocniejsza.

Link to post
Share on other sites

Mój kumpel skusił się na tego shotguna. Ogólnie kupa plastiku i mam nadzieję, że się szybko jemu nie rozsypie. Ogólnie, zasięg tej repiki, to jakies 20-25 m na kulkach 0.2. (Prawie tyle samo co M47 z wyłączonym hop upem). Waga tej broni jest śmieszna. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że kulki z tego shotguna lecą szybciej niż w M47.

Jak by tak pomalować... to za 21 zł ( za tyle go wylicytował) nie jest źle.Chodz nawet nie chce porównywać go z tym M47...

Link to post
Share on other sites

Po co kupywac tandetne repliki :?: :?:

Ja jako moja pierwsza kupilem jakiegos shotguna z tanichmilitarii magazynek wsypowy strzelal calkiem calkiem trzeba to przyznac niestety tuz po sprzedazy dokladnie 1 dzien w strzelbie poszlo czulenko do przeciagania moze ktos wie jak to naprawic?

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...

Ja mam tego shotguna,wymieniłem w nim lufę na metalową(prawie precyzyjna ;p) dałem siatke maskującą (no nie do końca maskującą) na przednią część lufy, a cały tył obkleiłem taśmą papierniczą i pomalowałem w różne kolorki i nawet spoko był, ale po miesiącu posiadania tego ,,guna" już nie strzelał tych 30 m, jego zasięg maksymalny spadł do 20, a skuteczny do 10 na dodatek pękła mi rączka przy zabawie w łamanie gałęzi niczym maczetą, teraz albo leży na półce albo go komuś porzyczam na strzelanie.Dobra broń dla początkujących, tylko bardzo grzechoczą te kulki w magu przy bieganiu(posiada mocną sprężyne).

Link to post
Share on other sites

Ten silver shotgun wygląda dokładnie tak samo jak shothun Banditos z tanichmilitarów. Różnica jest taka że w tanich żenią go za 9 zł. Odnosnie sklepu airsoftguns, to mają w ofercie MP5SD z Cymy za około 37 zł i drugi taki sam (tylko że w pudełku nie w walizce) za dwadzieścia parę jako "zabawkę ASG"

Link to post
Share on other sites

O nie nie. Silver i banditos to zupełnie inna bajka. Nie wiem jak w środku bo tym nie strzelałem, ale banditos udaje m47/m3000 czy co to tam tak naprawde jest co CyberGun robi, a Silver udaje krótką benelli czy inne takie coś, w każym razie jest dłuższy i nie ma magazynka wystającego(jekże to nie-shotgunowe mieć magazynek pudełkowy). Oba wyglądają obleśnie zwłaszcza z tym srebnym czymś, ale ot nie to samo :)

Link to post
Share on other sites
Mam do was prosbe czy ktoj sie juz spotkal z tym modelem? jak tak to prosze o recenzje

 

Owszem… spotkałem się… świetnie się nadaje do oślepiania przeciwnika na zasadzie "puszczania zajączków" (czy jak to się tam nazywało w dzieciństwie ( ;...) prosto w jego ślepia. Niestety do niczego więcej się nie nadaje.

 

Co do dodatkowych magazynków do M47… na Taiwangunie da się je dokupić (2 magi kosztują 15PLN)

 

http://www.taiwangun.com/index.php?str=pro...&product_id=209

Link to post
Share on other sites

Mam shotguna silvera już prawie 9 miesięcy. Jest to broń dobra jak na tą cene (42 zł z przesyłką). ale po koleji. jakieś 3 miechy temu obłamała mi sie w nim pompka co jest banalne do naprawienia (trzeba sie tylko troche wiertarką pobawić) i potem można już śmigać! nie będe dyskutował co do jego plastikowości bo plastikowy jest, trzeba przyznać. Moji kumple sobie go kupili i już im sie też z pół roku trzyma. Ja swojego przemalowałem na czarno więc już nie służy jako lusterko ;) Dorobiłem w nim jeszcze lufe aluminiową oraz troszke lufe przedłużyłem. Strzela teraz na jakieś 30 m. Shotgun bardzo dobrze mi służył. Jedna sprzedaje go koledze bo czas przesiąść sie na pożądnego, firmoweg springa. ogólnie to POLECAM!!!

Link to post
Share on other sites

Jeśli któryś "nowy" przeczyta to "POLECAM" to naprawdę pomyśli że ten śmieć jest warty zakupu, a potem się tylko rozczaruje. Jedynym słusznym rozwiazaniem jest dołożenie paru złotych i zakup czegoś stąd:

http://taiwangun.com/index.php?str=categor...y&category_id=4

Ten silver shotgun to naprawdę tandetna zabawka z kiosku którą można wyginać w rękach. Mam wrażenie, że wszyscy którzy polecają to ścierwo po prostu jeszcze nie wiedzą jak wygląda replika a nie gówniana zabawka z kiosku...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...