Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Naklejka (bądz coś innego) na glockach


Recommended Posts

Czy niebieskie oznaczają to samo? Bo zdaje mi się, że widziałem kiedyś właśnie niebieskie...

 

[ Dodano: Wto Mar 28, 2006 10:05 pm ]

BTW Arafat (KSK) , skąd masz te zdjęcia z pokazów z Wrocławia? Jest ich gdzieś więcej??? Pozdrawiam, Makary.

Link to post
Share on other sites
Czy niebieskie oznaczają to samo? Bo zdaje mi się, że widziałem kiedyś właśnie niebieskie...
Nie wiem, nie spotkałem się z takimi, ale przypuszczalnie tak. Mogą np. oznaczać sekcje bojowe - zwykle czerwoną i niebieską.
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Gdzie Ty widzisz na osłonie spustu?

Wszystka broń na zdjęciu oznaczona na niebiesko to jest właśnie FX. Na lufach nie są naklejki tylko kolor końcówki lufy a właściwie wkładki do zwykłej lufy. Magazynki są tak oznaczone żeby nie załadowac do nich ostrych nabojów.

Link to post
Share on other sites
czy te paski są po obu stronach broni?
Tak.

W Fali Zbrodni :lol: na Polsacie polucjanty takie też mają ;)

 

I mam tu fotke z niebieskim oznakowaniem broni ale nie wiem po co na magach i osłonie spustu?
Nie osłonie tylko końcówce lufy. Oznaczenia tak jak napisał wally - na broni, żeby było wiadomo, że

a) broń jest bezpieczna do treningów

B) broń nie nadaje się na akcję bojową.

Na magazynkach jw.

Link to post
Share on other sites

Oznaczenie na kabłaku spustowym może sugerowac, że broń została całkowicie przekonwertowana na FX. Możliwe, że lufa nie "trzyma" już parametrów i cała brón została przystosowana tylko do strzelania amunicją FX. Chyba, że oznaczenie na kabłąku to jakiś rodzaj farby/naklejki, który ma być tylko dodatkowa informacja dla użytkownika, że ma do czynienia z bronią FX.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...