Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[SKLEP] - Machinegun.pl [ NIE POLECAMY ! ] cz.2 (zlikwidowany)


Recommended Posts

Byłbym niesprawiedliwy gdybym do beczki dźiegciu nie dodał łyżki miodu handluję z Machinegunem już trzy lata wydałem grubo ponad 20 000 zł i jeśli z serwisem wcześniej były problemy to wiele się zmieniło na lepsze być moze dzięki temu topicowi w każdym razie ja i mój oddział jestesmy suma sumarum zadowloleni............pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • Replies 492
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kupiłem u nich baterię 9.6V NiCd Sanyo za 150 pln do UMP (pasuje też do G36K oraz G36). Ostatnio chciałem dołożyc dodatkowe 2 ogniwa, żeby otrzymać 12V. Zdjąłem kawałek szarej folli termokurczliwej, żeby zobaczyć dokładne oznaczenia i co widzę? NIC - OGNIWA NIE MAJĄ ŻADNYCH OZNACZEŃ !!! Poszukałem trochę w necie i ogniwa wyglądają podobnie do NiMH KAN, z których identyczny pakiet kosztuje 70pln... Po prostu szkoda gadać - nie dość, że panuje u nich chamstwo, to jeszcze kłamią w żywe oczy i PO PROSTU KRADNĄ

 

Od tego posta dołączam do akcji anty-machinegun'owej - staram się unikać takich gestów, ale tym razem ostro przesadzili.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Ja już tam nie kupuje. Wcześniej zamawiałem wiele rzeczy: karabin (M15 A1 CA, Kulki, Kolimator itd.), ale od wczoraj już nie. Wkurzyłem się. Wygrałem zakład z matka. Wygrałem i mogłem sobie kupić (za jej kase oczywiście) magazynek do emki. Zamówiłem tam, wieczorem mam mejla, że zamówienie zostało wycofane. Powód? Za mała wartość przesyłki. Nosz kurde

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Jeszcze nie miałem z MG żadnych problemów i mam nadzieję że nie będę miał. Kupiłem u nich tuningowaną replikę i trochę drobiazgów - kontakt i obsługa bardzo dobre. Jedynie przysłali ładowarkę z wtyczką Mini zamiast Large, ale napisałem im maila i wysłali przejściówkę za darmo.

Odnośnie problemów jakie napotkali inni Maniacy: myślę że panowie z MG popełnili kilka błędów (w niektórych przypadkach mam wrażenie, że wina sklepu jest szukana na siłę), ale nie mam zamiaru rezygnować z zakupów w ich sklepie. Zwłaszcza, że jeśli problemy wyszły na jaw, to może będą się starali unikać takich sytuacji. Dodam jeszcze, że podziwiam ekipę MG za cierpliwość, bo ja bym już dawno olał taki biznes (pieniądze pieniędzmi, ale święty spokój jest najważniejszy ;)).

 

A gwarancja co obejmuje,powiedz nam wszystkim.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

zostawiłem w tym sklepie z 4 tysiące. Kupiłem min glocka, m15, lunety, tłumiki i tym podobne. co prawda mka miała troche zużyty selektor ognia( cześciowo bez farby) ale i tak po jednej akcji farba zlazła calkowicie.

polecam jeśli chodzi o kupno

 

o serwisie jeszcze nie mam zdania. oddałem we wtorek im mke i zobaczymy jak będzie.

Link to post
Share on other sites

A ja mam karabin m15 a2 tuningowany do 380fps po gwarancji <którą można i tak siępodetrzeć> karabin został rozebrany miał mieć u nich robiony tuning do 380 fps

a co znalazło się w środku:

głowica cylindra <tak jak by używano ją przynajmniej 3 lata>

błotko piasek+smar <niewiele ale było>

podkładki w tłoku jako tuning do 380fps

i mam na to papier.

 

Ten sklep jest najlepszym sklepem jaki znam ich pomysłowośćjest poprostu super! ;-)

ten sklep jest zabójczy!

co można u nich kupić?

napewno nic co jest na gwarancję i jest troszkę droższe.

 

Ten sklep zniżył się do poziomu -300% :poddanie: :lol:

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
A ja mam karabin m15 a2 tuningowany do 380fps po gwarancji <którą można i tak siępodetrzeć> karabin został rozebrany miał mieć u nich robiony tuning do 380 fps

a co znalazło się w środku:

głowica cylindra <tak jak by używano ją przynajmniej 3 lata>

błotko piasek+smar <niewiele ale było>

podkładki w tłoku jako tuning do 380fps

i mam na to papier.

 

Ten sklep jest najlepszym sklepem jaki znam ich pomysłowośćjest poprostu super!

ten sklep jest zabójczy!

co można u nich kupić?

napewno nic co jest na gwarancję i jest troszkę droższe.

 

Ten sklep zniżył się do poziomu -300%

 

 

hmm feder jak zwykle gadasz głupoty twój karabin nigdy nie był na serwisie na MG.. poprostu kupiłeś karabin od oszusta który sprzedał ci zajechanego gruchota.. karabin ten o ile pamętam pamięta czasy początków ASG na świecie i raczej wątpie żeby był w jakim kolwiek serwisie dziwie się że uwieżyłeś temu typowi poraz drugi niedość że typek sprzedał ci złom to jeszcze wmówił że ta maszyna była w jakimkolwiek serwisie..

a tak zupełnie OT ja miałem tylko i wyłącznie pozytywne wspomnienia z serwisu MG miałem oczywiście replike firmy CA (mp5sd3) i była ona nie tjuningowana. Tylk na odbiór osobisty zawsze się spuźniają :( ale reszta była ok

Edited by gosiek
Link to post
Share on other sites

A ja mam pewien problem... otóż zamówiłem u nich w poprzedni wtorek trochę sprzętu na łączną kwotę 780 pln i tego samego dnia dokonałem przelewu z banku... no i... no właśnie... no i nic... napisałem w czwartek maila - nic, dzwonię na podany numer - "...abonent czasowo..." czyżby zwinęli się i pojechali na narty? A może to już tylko witryna wisi a firma wyparowała? Poprzednie zamówienie zrealizowali bardzo sprawnie i bezproblemowo, wiecie może co się dzieje?

Link to post
Share on other sites

Hehe... mam to samo! Nie odpowiadają na maile od kilku dni, telefon martwy... W końcu postanowiłem wysłać im maila, że jednak dziękuję za ich usługi... (na szczęście wybrałem płatność przy odbiorze osobistym, więc mam kasę na inny sklep).

 

Podejrzewam, że panowie albo gdzieś leżą pijani w 3 d, albo robią to samo, ale faktycznie gdzieś na nartach... albo ich "zadowoleni" klienci wysłali ich na urlop zdrowotny... Jak by nie patrzeć kontaktu zero. A szkoda, zarobiliby trochę $:). Widać faktycznie nic poza bateriami i kulkami nie warto u nich kupować (a jakbym musiał do serwisu oddać replikę... to bym sobie pluł w brodę, że wybrałem MG). Radzę wycofać zamówienie! :)

Link to post
Share on other sites

Jako jeden z nielicznych, chyba juz ostatnich zwolennikow tego sklepu, przylaczam sie do grona urazonych maniakow.

Zamowinie zlozone 4.2.07 wysylka ekspress i NIC.

Jak juz napisane bylo powyzej, zero reakcji , zadnej info brak odpowiedzi na smsy i telefony(wylaczony). Wczoraj, kiedy moje zdenerwowanie osiegnelo zenit, napisalem maila z prosba o wyjasnienie. W ciagu 4 h otrzymalem odpowiedz, za telefon zostal skradziony i sa problemy z serwerem i paczka wychodzi do mnie w poniedzialek.

Rozumiem pojecie sily wyzszej i wypadkow losowych, ale nalezy powiadomic klienta.

Jednoczesnie podkreslam, ze nie wieze w az takie zbiegi okolicznosci.

Nie wyciagam wnioskow, cierpliwie czekam i mam nadzieje ze to tylko potkniecie z ich srony i to ostatnie. Na kolejne nie beda mieli juz okazji.

Link to post
Share on other sites

omg... rozumiem że sklep może być nieczynny z jakiegoś powodu, ale żeby nie próbować utrzymać kontaktu z klientem?! Na e-maile nikt nie odpisuje, telefon - abonent czasowo niedostępny, skype to samo :| A moja paczka gdzies błądzi w otchłaniach pp i nie mogę jej poszukać bez numeru paczki i dowodu nadania... :|

 

pozdr0

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...