Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[SKLEP] - Machinegun.pl [ NIE POLECAMY ! ] cz.2 (zlikwidowany)


Recommended Posts

  • Replies 492
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzisiaj tj. 6.03.07 wysłałem do nich maila z zapytaniem o jednego guna a dostałem po chwili maila zwrotnego od autorespondera o treści:

 

Informujemy, że w dniach od 16 do 28 lutego obsługa sklepu i serwis nie pracują.

 

Za ewentualne utrudnienia serdecznie przepraszamy.

 

Wasza załoga machinegun.pl

 

_________________________________________________________________________________________________________________________

Ta wiadomość została wysłana przez automat, nie odpowiadaj na nią.

 

 

 

;/ ;/ ;/

Link to post
Share on other sites

APEL DO WSZYSTKICH MANIAKÓW:

 

JEDZIEMY SZTURMEM NA MACHINGUNA!!!

 

a tak na poważnie to ja czekam na mojego guna od 4 tygodni i sie wsciekam bo mi mase strzelanek przeszlo kolo nosa

 

pozostaje wierzyc ze kasa wydana na czesci do guna i sam gun nie przepadly bo wtedy chyba trzeba bedzie panow zza Wolgi wynając aby odzyskali co nieco :)

 

A tak poważnie zacznij proszę używać polskich znaków.

To się tyczy także pozostałych userów.

CHEMIK

Link to post
Share on other sites

Zamówienie przez internet złożone w piątek - jako że zależy mi na czasie w zamówieniu zaznaczyłem odbiór osobisty [pracuje 100m od miejsca gdzie MG spotyka się z klientami].

 

Od piątku staram się dodzwonić do MG na podany na stronie numer i do wczoraj wieczora cały czas słysze informacje o wyłaczonym telefonie lub abonencie poza zasięgiem...

 

a tak chciałem mieć na Iwo Jime emkę naprawioną......

 

No nic dziś zamówie to samo [TUK do m15 carbine / smar do zębatek] w asgshop

Link to post
Share on other sites

No przydałoby się bo jak okaże się, że nas oszukali to trzeba będzie złożyć doniesienie do prokuratury. Ja tam takiego oszustwa nie podaruję - niedawno sąd orzekł w sprawie "allegrowej", że nawet aukcja internetowa jest wiążącą umową kupna sprzedaży a co dopiero zakupy w sklepie internetowym... trzeba tylko ustalić jakie kroki podjąć i po jakim czasie. No i oczywiście zrobić to wspólnie wtedy łatwiej coś wskórać niż samemu.

Edited by zabekkp
Link to post
Share on other sites

Zakupy w sklepie internetowym nie są. Zgodnie z większościę regulaminów są to tylko zaproszenia do składania ofert, których sklep może nie przyjąć. Zabezpiecza to sklepy przed np. bug'ami w cenach.

 

Były juz takie przypadki (np. notebooki Dell'a w sklepie Dell'a za kilkaset złotych) i to sklepy mają rację.

 

Zresztą na MG jest na dole dopisek:

"Ta publikacja nie jest ofertą w myśl art.66 KC, gdyż w przekazie elektronicznym nie można wykluczyć błędów systemu zarządzania treścią."

 

Ciekawe, czy w z maila potwierdzającego zamówienie wynika, że przyjmują ofertę. Jeśli tak, to mogą się nie wymigać.

 

W sumie mogliby dać głos, nigdy nie byli mistrzami PR, ale teraz to już kopią sobie grób.

Link to post
Share on other sites

Ja daje szansę MG i jak do końca tygodnia nie dostane żadnej odpowiedzi kieruje tą sprawę na Policje , starczy mi potwierdzenie wpłaty na ich konto plus maile z potwierdzeniem przyjęcia zamówienia (taką wsumie dostałem informacje od policji).

Link to post
Share on other sites

Dokładny adres MG to Firma RKM ul. Poznańska 21/11, 00-685 Warszawa, jak ktoś jest z Warszawy i mógłby skoczyć do nich osobiście i się dowiedzieć co jest grane na pewno było by większości lepiej :D

 

Ja tam kiedyś byłem - to pustostan - waląca sie rudera - nikt nic nie wie.

Link to post
Share on other sites

Oooo jak zajeb.... że też im pieniędzy nie wysłałem!

Że nie odpowiadają i lecą w ch...!

O rety ale fajnie

 

sobie za moment wstawie podpis podobny do tego co ma Fence - machinegun za....le was

Link to post
Share on other sites

Ślicznie

Zamówiłem u nich karabin m15a4 z CA - płaciłem przelewem ponad miesiąc temu. Doszedł przedwczoraj (ja rozumiem, bo ogłosili wielki urlop... ale zamawiałem prawie 5 dni przed terminem urlopu!) BEZ FAKTURY I KARTY GWARANCYJNEJ!

Próbuję się do nich dodzwonić od 26 lutego - codziennie "abonent czasowo niedostępny".

Co zrobić? Na mejle nawet automat nie odpowiada. Dobrze, że chociaż gun działa :wink: ... ale kurde jak gwarancja to gwarancja - jakieś wyjaśnienia mi się należą...

Link to post
Share on other sites

Jakby ktoś w końcu zaczynał batalię nad odzyskaniem kasy to dajcie znać.

Chętnie się przyłączę bo są mi winni sporo kasy: za karabin i za wpłatę na konto za serwis i kolimator.

Nie ma co ch..om darować.

a tak na marginesie to ciekawe jaką datę nadania masz na przesyłce z gunem..

 

ciekawe, co te oszołomy z Machinshita kombinują..

 

Ja daje szansę MG i jak do końca tygodnia nie dostane żadnej odpowiedzi kieruje tą sprawę na Policje , starczy mi potwierdzenie wpłaty na ich konto plus maile z potwierdzeniem przyjęcia zamówienia (taką wsumie dostałem informacje od policji).

 

tak można zrobić?

to ja w takim razie dam im też jeszcze tydzień i idę na policję

 

byłoby miło odzyskać choć kaskę... choć guna szkoda.. :(

Link to post
Share on other sites

Ja już po drukowałem maile, dowody wpłaty i czekam do może środy, a potem już zero litości dla oszustów. Jak będzie nas więcej to policja zrobi szybsze i większe kroki mam doświadczenie z allegro, mój kumpel został oszukany (czyli wysłał kasę za produkt i go nie dostał) i jeszcze jedna osoba, złożyli na policji donos chociaż że kumpel z Śląska, druga osoba z Mazowsza i policja na podstawie nr. konta doszła do oszusta, kumpel odzyskał kasę, a oszust dostał karę, trwało to miesiąc.

 

P.S. : Hit ciesz się że dostałeś karabin :), a nie czekasz jak reszta :((może to znak że MG się ruszyło powoli)

Edited by Tomasz_GS
Link to post
Share on other sites

no to ja też sobie to podrukuję i zobaczymy co da się zrobić..

 

choć znając naszą policję.. pozostaje wierzyć !!!

 

a może zgłosimy się do o.rydzyka??

 

ja daję czas MG do 19.03

wracam z gór i mam zamiar zgłoscić na policje

chyba, że dostanę moje zabawki :killer:

Link to post
Share on other sites

Sam już nie wiem...

mój kumpel pod koniec stycznia wysłał do nich guna na gwarancję - naprawaili i odesłali w przeciągu tygodnia! Słowo daję!

Dlatego kupiłem u nich drugiego AEGa chociaż zastanawiałem się nad asgshopem :???:

Chyba się pomyliłem... zostałem skuszony tanią ładowarą i przesyłką na ich koszt - a teraz masz babo placka :wink:

Link to post
Share on other sites

Jak pisalem wczesniej, po upomnieniu wywiazali sie z zamowienia ale teraz milcza zak zakleci.

Nie ma nic gorszego, nawet jesli pojawily sie jakies problemy firmowe lub osobiste to mozna o tym otwarcie napisac.

Takie postepowanie powaznie narusza juz i tak chwiejna reputacje tego sklepu.

Link to post
Share on other sites

ponad miesiąc temu wysłałem mój karabin do naprawy, od tego czasu tylko jeden mail o treści: jeszcze jest w naprawie

od 3tyg zero kontaktu, wysłałem maila informującego że przy braku kontaktu idę z tym do sądu konsumenckiego i na policję

wszystko w tym temacie

 

rozumiem urlop ale jak mawiają wop-iści są pewne granice

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...