Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[SKLEP] - Machinegun.pl [ NIE POLECAMY ! ] cz.2 (zlikwidowany)


Recommended Posts

Teraz minimalna wartość zamówienia to 400 PLN.

 

A mnie wkurza niedziałająca od jakiegoś czasu wyszukiwarka, nic znaleźć nie mogę, a przeglądać tych wszystkich kategorii w poszukiwaniu ciekawych akcesoriów mi się nie chce.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 492
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czy tylko mi się zdaję, czy oni przygotowują się do likwidacji? Towarów coraz mniej, nowych nie widać... I jak tu się dziwić, że nie dają gwarancji?

 

Jeszcze brakuje przysłowiowego odejścia z wielkim hukiem - kiedy w magazynie zostanie reszta towaru, dowala promocje typu -30% na wszystko, poczekają aż kilkunastu frajerów wpłaci kasę na konto i na tym się skończy. Resztę będą próbowali upchnąć na allegro na kilku różnych kontach, aby ich nikt nie wykrył. Ja bym był ostrożny.

Edited by BlazakoV
Link to post
Share on other sites

Faktycznie taki zapis sie pojawil i jest on raczej jednoznaczny.

O ile zapis na stronie startowej sklepu (gwiazdka) , oznacza minimalna wartosc towaru do wysylki gratis, to pkt 0. regulaminu jest jawna dyskreminacja klienta ktory chce kupic np tylko kolki lub bateria.

 

Ale i tak lepszy jest opis na dole strony:

"Ta publikacja nie jest ofertą w myśl art.66 KC, gdyż w przekazie elektronicznym nie można wykluczyć błędów systemu zarządzania treścią."

 

Co oznacza ze wszystko co czytasz, moze byc bledem, rowniez z opisem i cena.

Link to post
Share on other sites

Zamówiłem M15A4 na pod koniec lutego przyszła z delikatnym opóźnieniem ale przyszła (rachunek z magazynkiami i innymi dodatkami za 1368) 2 tyg temu zamówiłem kulki , smary , i części do GB dla znajomego (w sumie ok 300zł) , przyszło po tygodniu. Trochę sie zestresowałem bo przysłali bez smaru więc napisałem maila. Szybko odpisali przeprosili za pomyłkę , smar dotarł i ładownica gratis (przesyłka też gratis) - ładownicy nie używam ale gest miły.

Dzisiaj zamówiłem kolimator i parę dodatków jak dojdzie dam znać.

Jak na razie zamówiłem tam w sumie za ok 3500 zł i jakoś jeszcze nie narzekam.

Na liście do zamówienia czekają kolejne dwie M15'ki jak przyjdzie ta paczka to zamówię następną. Sam nie wiem jak to tłumaczyć że mi przysyłają , ani kasa duża ani ich nie znam a i ceny mają przyzwoite.

Edited by V_G
Link to post
Share on other sites

Zamawiałem w marcu u nich co nieco... U mnie wysyłka priorytetem równo tydzień szła. Co do zgodności zawartości paczki z zamówieniem - wszystko grało, jednakże nie było ani pisemnej gwarancji, ani jakiegokolwiek rachunku, dowodu zakupu.

 

Dla niektórych brak rachunku/faktury może być nieistotny, ale przypominam, że w myśl nowo uchwalonych przepisów o zakupach przez internet, jeśli kwota przekroczy 1200zł, a sprzedaż nie przechodzi przez kasę fiskalną, kupujący winien jest zapłacić podatek (analogicznie jak przy zakupie samochodu). Nie sądze aby komuś się zwaliła skarbówka na głowę przez zakup repliki, ale z drugiej strony w naszym kraju nigdy (a zwłaszcze teraz ) nic nie wiadomo :)

Link to post
Share on other sites
A ja w połowie kwietnia planuje trochę części za 200zł kupić

To sobie nie kupisz bo aktualnie...

*minimalna wartość zamówienia to 400zł.
...z tendencją wzrostową ;) Edited by l4m3r
Link to post
Share on other sites
bo złożyłem zamówienie 6.2.2007 na 200,- fakt że dostałem dopiero 30.03.2007 ale dostałem z małymi przeprosinami w stylu sorry

Czyli kupa.

*minimalna wartość zamówienia to 400zł.

...z tendencją wzrostową

No ale to dla darmowej przesyłki chyba ?

Link to post
Share on other sites

Witam! Zdaję sobię sprawę, że to pierwszy post i pierwszy dzień więc do moich opinii podejście będzie jakie będzie... Choć kilka osób stąd poznało mnie osobiście. CO do MG... Odpowiadają na maile szybko i mile, ale wtedy wyrażałem wolę zakupów za około 1500PLN więc się nie dziwię. Kiedy zacząłem zadawać pytania bardziej szczegółowe... no niestety tu zaczęło się robić pod górkę. 2-3 dni czekania na odpowiedzi, które z begiem czasu zaczynały być coraz bardziej zdawkowe. No lale nic przełykałem to bo chciałem (i chcę nadal) zostać szczęśliwym posiadaczem M24 CA. Koniec moich pertraktacji z MG nastał gdy zapowiedzieli mi wymianę stock'owej (rzekomo ABS'owej) rączki przeładowania na metalową... No zabij zamorduj, ale kiedy prowadziłem korespondencję z CA-Customer Service wyraźnie podkreślali, że w stocku jest metalowa... W dodatku CA-CS utrzymuje, że płynnie przeładowując stock'owa rączka, M24 wytrzymuje zaestaw cylindra 300%. W co jestem skłonny im uwierzyć... MG nie wspomina o modyfikacji spustu koniecznej jeżeli chcemy bawić się M24 SPR 540fps. Więc mimo iż cenowo wyglądają ok, to na pewno albo nie mają dostatecznej wiedzy albo nie przywiązują wagi do "detali". Pod tym względem dużo lepszą obsługę (informacyjną) zapewnił mi asgshop i choć ceny nieco wyższe, to komfort psychiczny chyba jest bezcenny.

 

 

P.S. Może miałem pecha ale o ile MG pisał jak pisał (czasem na odczepnego) to specshop moje maile olewał totalnie. Może trafiłem na czas kiedy chłopaków nie było, a może nie odpisują na pytania bo wielu ludzi głowę zawraca a nic nie kupuje. W każdym razie dziewczyna kupowała u nich prezent dla mnie na urodziny i przyszedł sprawnie i szybciutko.

Link to post
Share on other sites

No ale to dla darmowej przesyłki chyba ?

 

Przeczytaj sobie mój wcześniejszy post, a potem zajrzyj do regulaminu MG i sam dojdziesz do wniosku, że cena ta dotyczy wszystkich zamówień.

Edited by Satanael
Link to post
Share on other sites

Może wynika to z faktu, że SpecShop nie prowadzi sprzedaży CA?

 

Właśnie tego chciałem się dowiedzieć... Czy jest możliwość aby ściągnęli tą broń na zamówienie... Niestety odpowiedzi żadnej nie dostałem... Ale urazy nie chowam ogólnie większość znajomych wyraża się pozytywnie. No i moja dziewczyna :)

Link to post
Share on other sites

Jak wcześniej pisałem, to zamówiłem u nich mój karabin, byłem, jak to się wyrażę, głupi, ponieważ nie zwróciłem im uwagi, że nie dali mi gwarancji (to był mój pierwszy "profesjonalny" karabin i zwracałem uwagę tylko na jakość, ale na cale szczęście (odpukać) karabin działa?. Nie kupuje tam, ponieważ ciągle podnoszą minimalna wartość zamówienia (przed świętami Bożego Narodzenia wynosiło jeszcze 50zł). Jedyny plus to fakt, ze nie szybko wysyłają (czasami, ale niekiedy nie).

Link to post
Share on other sites

no... nie spiesza sie z wysylka...

 

Zamówienie zlozylem w sobote. W niedziele status sie zmienil na "wysłane..."

To im napisalem ze chcialbym zeby jeszcze cos dadali do paczki i.. jak sie dodatkowo odpytałem to dostalem info ze dodali.

 

dzis jest piatek a paczki jak nie bylo tak nie ma :/

 

Przypominam o polskich znakach

CHEMIK

Link to post
Share on other sites

OK. Paczka dzisiaj przyszła.

 

Muszę przyznać wielkiego PLUS'a za bardzo solidną paczkę!

 

ALE!

 

Bardzo mi sie nie podoba fakt iż otrzymana komora HU nosi śladu użytkowania!!!

Jest cała z metalu wiec raczej długo pociągnie lecz sam fakt jest oburzający!!

Link to post
Share on other sites

Ja powaznie rozwazam przeniesienie calosci zaopatrzenia ekipy do innego sklepu, szkoda mi tylko tych dawnych milych ukladow, pozostawionej duzej kasy i sentymentu. Trudno podobno rozwody po latach tez sa dla ludzi.

 

Uwaga: NIE moge uzywac polskich znakow !!!

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...