Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Co o nim myślicie??UZI D-91


Recommended Posts

Zgadzam się w całości. Nie dość, że się rozsypią bebechy, to na filmie pokazanym na jednaj z aukcji widać, jak się zacinają w nim kulki. Walisz cały czas na auto i laci tak ta-ta-ta-ta-pusyt-pusty-potrząśnij-ta-ta-ta-ta-ta0pusty i tak dalej. Jednym słowiem Sądzę, Ze to gówno... :(

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 7 months later...

Wygląda świetnie. Tworzywo przypomina metal, nie ma żadnych odstających części, jest ładnie wykonany i sprawia wrażenie solidnego. W środku jest już nieco gorzej. Plusem jest prosta konstrukcja, jednak plastikowy gearbox ma bardzo małą pojemność cylindra, a lufa wewn. o długości 5 cm ma dość dużą średnicę wewn.(kiepska celność) i jest na stałe sklejona z komorą hop-up (hop-up jest, ale nieregulowany). Osiągi po wyjęciu z pudełka są raczej kiepskie: kulki 0,12g lecą na 10-15m, jednak celnie na 5, maks. 10m, a kulek 0,2g nie ma co ładować - są zdecydowanie za ciężkie. Po dobrym wysmarowaniu gearboxa gęstym smarem (uszczelnienie tłoka w cylindrze) i uszczelnieniu połączenia dysza - gumka hop-up (przez nawinięcie na dyszę cylindra taśmy izolacyjnej i podklejeniu jej superglue) osiągi wzrastają do 10-15m dość celnego zasięgu na kulkach 0,2g. Powtarzalność strzałów jest jednak daleka od ideału, tzn. generalnie dość celny zasięg (trafienie drzewa) można określić na 10m. Czasem zdarzy się że kulka poleci prosto na 15m. Winę za to ponosi kiepska lufa i nienajlepsza szczelność gearboxa. Nie jest to jednak tak najgorzej, gdyby nie beznadziejny zasypowy magazynek grawitacyjny. Mieści wprawdzie sporo kulek, a ładowanie przebiega bezproblemowo, jednak przy strzelaniu ogniem ciągłym to czy kulka wyleci jest bardzo przypadkowe. Ogranicza to broń jedynie do strzelania pojedynczo, gdyż przy używaniu ognia ciągłego nie można na nią liczyć. Jest to chyba największy i najbardziej wkurzający minus tej broni. W sumie, jak za tą cenę świetny wygląd zewnętrzny i mizerne osiągi, które można by jednak przeboleć, gdyby nie ten beznadziejny magazynek, który niestety psuje całą zabawę.

Link to post
Share on other sites

Kupiłem go. Nie jestem zadowolony. A oto dlaczego:

-kulki nie wpadają do "dziury"=> rozwiązanie: zbudowanie w magu pochylni z plastiku i poxiśliny.

-Jak kulka wpadnie, to powracający tłok udarza w następną, wybijając ją w kosmos( resztę kulek zresztą też)=> zaczopowanie poxiśliną wszystkich zbędnych dziur w magu( ale to i tak za dużo nie pomaga)

-mała celność= krótka lufa=> dorobienie tłumika, by móc zakryć nową, dłuższą Castorurkę

Jednym słowem CHAŁA! Można z niego strzelać na zasadzie ataku psychicznego :))) Przeciwnik będzie myślał, ze walisz całą serię akurat w niego.

Nie polecam!!!

Link to post
Share on other sites

HAHA! Stary już mi Cię żal, qmpel to ma pluje na jakieś 3 m za lufą :wink: szkoda gadać może lepiej udawaj że Cię nie ma w domu jeśli wybrałeś zapłate za pobraniem, i jeśli nie otrzymałeś tej paczki jeszcze bo to jest największe gówno jakie może być :wink:

 

 

Gwiazda nadziei niknie zawsze ostatnia. Niestety w tym przypadku już wygasła. :wink:

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Miałem "przyjemność" z tego "cuda" strzelać... :wink:

Nie dość że tylko ciągły (to idzie wytrzymać) to jeszcze żeby wogule kulka wyleciała trzeba go podnieść do góry. Tzn.tak żeby kulki zsypały się do komory (tego nie idzie wytrzymać).

Dlatego ode mnie za całokształt rewelacyjna nota 1/10...1 oczywiście za to że komuś sie go chciało robić :wink:

Link to post
Share on other sites
Guest m_kozub

Miałem to 2 miesiące.

Po tym czasie tydzień temu sprzedałem go kumplowi i jeszcze sie trzyma.

Czyli jest nawet wytrzymały. Strzela na ok. 15 m. ( zasięg skuteczny), 20 m. ( zasięg całkowity). Kupiłem go na Allegro. Na aukcji pisało o możliwości prowadzenia ognia ciągłego, jak i pojedynczego, co w rzeczywistości nie jest możliwe.

Oprócz zasięgu dużą wadę dla mnie stanowiło to, że trzeba lufę podnieść w górę, aby została wystrzelona kulka.

W skali 1-10 oceniam go na 2,5.

Ogólnie nie polecam nawet najgorszemu wrogowi.

Link to post
Share on other sites

Dobra... wystarczy tego atakowania Aleksa15 ;-) Wiesz już chłopie co to "łell" i się już więcej nie przejedziesz. Ingramy?... odkładaj kasę i kup sobie uzi- gazowe... tak wiem, że takie sporo kosztują i że szybko "marnują" gaz, ale cóż... takie rządzą :mrgreen:

 

A żebyś nie czuł się samotny... ja i moich 2 kumpli, kupiliśmy sobie "em-czfórki łella" jakieś 2 lata czy rok temu... ehhh... 140zł psu w dup... :mrgreen:

Edited by Rak
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...