Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Both Elephant Steyr AUG Metal GB


Recommended Posts

Gearbox luzem (http://www.kocashop.com/list.asp?ProdId=0087)

Kopytko (http://www.51qbh.com/shop/gouwu/product.asp?id=925)

Ecce złomo. Tani jak barszcz (380 juanów - najtaniej z całej "metalowej" grupy) i do tego wygląda na standardowy. Niestety jako, że, tradycyjnie, Cińczycy musieli wprowadzić swoje modyfikacje, tutaj dosięgły one hopka. Otóż hop-up jest stały (a lufa aluminiowa) - co, niestety, nieco komplikuje nam zabawę. W dodatku, jak znam życie, dołączony "celownik" jest zupełnie bezużyteczny. Tak czy siak, jest wreszcie Steyr za cztery stówy - jeszcze tylko muszę się dowiedzieć, czy ktoś go będzie sprowadzał.

Link to post
Share on other sites

raczej tak

 

Wersja z plastikowym gb jest w pełni zgodna z tm. Natomiast z tego co widze na zdjęciach, środek tego "nowego" auga jest dokładnie taki sam. Różni się jedynie gb. Czyli wszystko powinno pasować.

 

[OT]

PS-noah, o której ty wstajesz?

 

zwykle o 6:00, dziś wyjątkowo o 7:30 ;)

Link to post
Share on other sites

Ten AUG samplastik fantastik różni się od tego z metalowym gearboxem tylko "lunetką". Body i prawie cała konstrukcja pozostała bez zmian.

Zastanawiam się czy go kupić jak dojdzie do Polski...

PS-noah, o której ty wstajesz? :)

Link to post
Share on other sites
Ten AUG samplastik fantastik różni się od tego z metalowym gearboxem tylko "lunetką". Body i prawie cała konstrukcja pozostała bez zmian.

Nawet ciężarek w rękojeści jest taki sam. :D Poza tym mag jest inny - tutaj dają hi-capa. Ciekawe, czy też będzie w sprzedaży po 40 zł.

Link to post
Share on other sites
Wersja z plastikowym gb jest w pełni zgodna z tm. Natomiast z tego co widze na zdjęciach, środek tego "nowego" auga jest dokładnie taki sam. Różni się jedynie gb. Czyli wszystko powinno pasować.
Nawet jest napisane, że można upgrade'ować plasticzanego Steyra metalowym g-boxem i to zadziała. Jutro pewnie roześlę pytania do "dystrybutorów" czy mają w planach to ściągać.
Link to post
Share on other sites

1. Jeżeli bedzie to kosztowalo z 400-pare zł plus jakieś 160 za plasticzanego w celu uzyskania przodu z szyną RIS to daje to w sumie jakieś 700 zeta. To jednak nie lepiej dołożyć jeszte te 200 i mieć AUG-a z TM. Większy spokój i pewność działania a tylko magi zawsze można i od tego dokupić :)

A i nie zapominajcie, ze nie doliczyłem zmany hop-siupa na regulowany co dodaje znowu jakieś kolejne zł...

Uważam, że jak na razie kupić przy powyższym założeniu warto by było gdy będzie wersja SR.

2. Westie - mam nadzieje że pochwalisz się odpowiedzią od "dystrybutorów"

Link to post
Share on other sites
Stary piszesz do tych 900 mozna by doluzyc kolejne 200, a pozniej kolejne i tak n-ty raz dolozyc i kupic cobie SAW'a......

 

:wink: A po co?? Przecież temat jest o AUG-u nie?

MOWA JEST O TYM, ŻE MOŻNA MIEĆ AUG-A Z METALOWYM G-BOXEM

 

(no dobra lekkie sorry za pisanie wielkimi wołami ale nie kumam twojej wypowiedzi)

Link to post
Share on other sites

Noo lup ma rację , takie dokładanie po 200zł i juz będziesz miał coś lepszego to tylko mit.... osoby kupujące tańsze aegi nie mają kasy na to dokładanie po 200zł ;] dlatego kupują coś tańszego, logiczne :D

tutaj chodzi o Auga z metal GB, a pozatym trochę ludzi ma rozgracone te plastiki to nawet po 20zł odsprzedadzą te szyny...u nas chłopak od plastika za 40zł body oddawał całe, dobre :wink:

Link to post
Share on other sites
Jeżeli bedzie to kosztowalo z 400-pare zł plus jakieś 160 za plasticzanego w celu uzyskania przodu z szyną RIS to daje to w sumie jakieś 700 zeta.
No nie wiem, mi wychodzi 560 ;) . Poza tym pewnie g-box będzie kosztował tyle, co do kałaszka Cymy, czyli 60$, 80 z wysyłką. Czyli cenowo g-box plus wersja samplastik fantastik wychodzi ok. 450-460 zł, tyle co R8.

Nie wiadomo jak z osiągami :| .

Link to post
Share on other sites

hi hi to co zbiorowo zamawiamy te gearboxy? :mrgreen: ciekawe ile jest chętnych? i jak to w ogóle z zamówieniem z kocashop-a, bo na wmasg w dziale sklepy-zamaniczne jakoś go ie widze... w sumie to ja bym sie pisał...

Link to post
Share on other sites
Tani jak barszcz

Ja niechciałbym się niekulturalnie wpier... ten tego ale czy ten wątek nie powinien się znaleźć w podforum 'Tanie repliki - elektryczne'? Nie mi tu moderować, ale tanie to coś jest, markowe ani troche, więc wg mnie do 'Tanie repliki' pasuje jak ulał. Pozdrawiam.

 

Jeśli ma metalowy GB pozostanie tutaj. To taki nieformalny podział - z metal GB tu, z plastikowym GB - Tanie elektryki. Medium

 

Aha ok.

Link to post
Share on other sites

Myślałem o czyms podobnym tylko, że chciałem przełożyć GB z mp5 wella do skorupy Steyera tylko, że on nie ma hop-up`a to troche kijowa sprawa, a co do wyglądu no to są te "dziury" na śruby ale to się da zaślepić tylko czy coś warta jest taka zabawa.

Link to post
Share on other sites

Chapi, do Steyra ni cholery nie upchniesz dwójki. Możesz za to kupić obudowę od MP5SD Kingbowa i tam próbować montować ten gearbox (tylko wstaw chwyt od Wella).

 

[ Dodano: Czw 13 Kwi, 2006 ]

Dobra, mam jednego chętnego na box od Steyra i jednego na box od kałacha (oba w tej samej cenie - 230 zł). Jak uzbieram pięciu chętnych na jedno albo drugie, wysyłam zamówienie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...