Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Siemanko! 
Zainteresowała mnie firma Viper Tech i ich produkty. Czytając recenzje i oglądając  filmy mam ochotę dołączyć do grona posiadaczy SR-16 . Pytanko moje brzmi czy ktoś z Was nabywał ową replikę ? Mało jest na jej temat szczegółów w internecie i też nie znalazłem dealerów w Europie. Jedynie Korea, Japonia , Taiwan . 
Jeśli ktoś posiada VT’ka prosiłbym o podzielenie się info gdzie ją nabył i jak wygląda sytuacja z częściami do niej. 
Na wmasg jest recenzja ale z przed 5 lat, a sama firma wydaje się jakby nie weszła na rynek europejski . 

Link to post
Share on other sites

Viper techy to bodaj rebrand inokatsu ( lub na odwrót) , dużo stali w środku, ponoć mało do zrobienia , żeby banglało . Nie są tak wydajne gazowo jak MWS czy repliki Vfc , ale ciężko ponoć je zajechać . Z uwagi , na to , że ciężko je dostać w Europie warto zamawiać z dodatkowymi magami , z jednym z pudła długo nie po strzelasz. 

Jeśli znasz angielski to są recki/opisy replik Viper Techa na przykładzie kilku replik na stronie YT Explosive Enterprises . Robią dokładne opisy , pokazują zużycie części po pierdyliardach kulek, ewentualne awarie jakie napotkali i usunęli, czy jak ogarniać gaziaka na zimę , żeby dało się go jakoś używać. Nawet robią czasami testy kompatybilności szyn/akcesoriów/części od ostrej w niektórych reckach ( np fn fal vfc, ale w m16a4 bodaj od Vipera też coś kombinowali )... Także kopalnia wiedzy. 

Link to post
Share on other sites

Tak właśnie myślałem żeby od razu zamówić dodatkowo 4 magi. Jak wygląda sprawa z magami co2? Są na prawdę tak podatne na uszkodzenia jak czytałem ?

Oprócz tego jeśli zdecyduje się już na VT to dorzucę sobie kilka sprężynek i innych pierdółek które się chcąc nie chcą zużyją prędzej czy później . 

No takie są opinie o VT , niezniszczalny . Aluminium 6061 z tego co czytałem stosowane nawet w materiałach lotniczych , ciekawa sprawa . 

 

Rozważam jeszcze HPA ale dopiero zdobywam wiedzę na ten temat co i jak ;)

Jak bym kupił VT na bank podzielę się jakąś recką aby przybliżyć ten produkt europie 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...