Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Gdzie kupie MARPAT'a !!


Recommended Posts

Problem w tym, że chyba ani Sayaret ani Ponton MCCUU nie posiadają obecnie. Yurik eny ma na MCCUU dośc wysokie standardowe, a jakieś okazje się zdarzają u niego, ale tylko od czasu do czasu. Tak więc topic powinien zawierać pytanie, gdzie kupic obecnie MCCUU na kontrakcie po cenie niższej niż to 450-500 zł.

 

Tyle

 

Percent

Link to post
Share on other sites

MCCUU nie ma ani u sarayet'a ani u pontona. Sprawdzałem. Yourik średnio ma ochote sprowadzać ale uderze z koniecznosci i przy "napoju wyskokowym" troche sie potarguje.... co do e-bay'a ani konta ani czasu za jego załozenie. Stali dostawcy staffu od panów z USMC pocieszają mnie ze koło wakacji cos sie znajdzie.... ja bym im pokjazał jak sie ciesze gdybym na realu rozmawiał :evil: :evil:

 

 

:ściana: a były czasy ze to oni sie prosili o to zeby kupic.... jak sie wkurze to kupie ACU i zestawem markerów przemaluje pixele <lol>

Link to post
Share on other sites

ponton mieć nie będzie już.

Yurik, cóż, nie zabardzo sie u niego kalkuluje.

Sayaret nie będzie miał marpatów do połowy maja/ poczatku czerwca

Szaszłyk sprowadzał, ok 400 stów za komplet bez mycki

 

A jak nie chcesz u nikogo kupować i psioczysz na nich, to nie pierdol, że nie maz czasu na założenie itp.

Jakbyś rozmawiał pewnie z nimi w realu takim tonem, to byś po mordzie dostał i tyle. Nie ma w tej chwili nikt, to chuj- kombinuj.

Ja mówie: ebay. żaden problem założyć kurwa konto. 5 min.

Link to post
Share on other sites
8O A można wiedzieć jaki? Bo ja u niego kupowałem... :roll:

 

Pisałem juz na forum, że znajomi zamówili 5 kompletow z myckami, policz ile to pieniędzy, kasa poszła. Mundurów niema -tyle. Po tym jak to napisałem na forum jurek przysłał mi PW zebym to naprostował jak mu opisałem co i jak to się już nie odezwał. Zazwyczaj milczę jak czytam sfat.org albo jurik-allegro, ale czasem trzeba wyciagnąć takie sprawy.

Link to post
Share on other sites

No to nieźle. Ja zawsze miałem z nim problemy typu:

- ile czasu mniej więcej będę musiał czekać na towar?

- koło 2 tygodni

 

miesiąc później:

 

- i jak z moim MARPATem?

- niestety nie było mnie w kraju, żona zajmowała się interesami i miała wysłać, ale dostawa nie doszła z USA. Ale za 2 tygodnie powinno być.

 

2 tygodnie później:

 

- o co z mundurem? Miał być już dawno...

- powinienem mieć go na dniach.

- tylko ja za tydzień wyjeżdźam za granicę na 2 miesiące. Jeżeli do tego czasu nie dojdzie i nie zdążysz mi wysłać paczki to proszę o zwrot pieniędzy - zamówię jeszcze raz po powrocie.

- ok.

 

Oczywiście nie doszło, kasy też nie dostałem przez całe te 2 miesiące mimo kilku maili i sms-ów.

Ale po moim powrocie już wszystko poszło gładko, mundur dostałem w ciągu tygodnia...

 

 

 

Były też inne ekscesy - zwrot kasy do mnie:

 

- i jak z tą kasą?

- wysłałem wczoraj przelew.

 

Doszła po tygodniu...

 

 

 

Więc moje doświadczenia wyglądają tak - niby uczciwie, ale jak nie masz cierpliwości niczym tybetański mnich to lepiej nie kupuj na zamówienie u Yurika - chyba że towar ma na stanie.

 

 

 

Ale zrobił nam się wątek o Yuriku zamiast o MARPATach :)

Na allegro spodnie+bluza możesz ustrzelić do 300zł, ale będziesz musiał długo polować. Za 350 bez większego problemu.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

ja tak samo jestem zainteresowany kupnem raczej nowych fabrycznie "Woodland MARPAT" -

- bojowki;

- kurtki polowej ze skosnymi kieszeniami gornymi (przypomina "skosna" a'la VN).

- kapelusz "boonie"

 

rozmiar S/R albo M/R, raczej S/R...

 

jezeli ktos ma uzywane do sprzedazy to ewentualnie tez jestem zainteresowany lecz nie chce spranych!! oczywiscie tylko kontrakt.

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...