Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[SKLEP] www.komandos.com.pl


Recommended Posts

Zapraszamy do zakupów. Nie jesteśmy sklepem zamkniętym kierunkowo tylko na ASG, jak widać- przy okazji można kupić u nas coś do komputera ;) Ale nie o tym mowa- mamy dobrą oferte na mundury US, a już za kilka dni także na mundury z innych państw.Takich cen nie znajdziecie nigdzie ;)

Link to post
Share on other sites

Witam,

 

pilnie potrzebowałem dwóch rzeczy, gumki HU bo mi się rozwaliła i spray'u sylikonowego, ASGShop jak na złość nie miał obu rzeczy, MG nie pracował w tych dniach, przypadkiem trafiłem na komandosa, znalazłem co potrzebuje, nawet taniej niz w innych sklepach, paczka dotarła na czas starannie zapakowana. Jak narazie pierwsze wrażenie dobre.

 

Podoba mi się także sposób przeliczania kosztów przesyłki, przez co pobranie wychodzi taniej niz np na MG, gdzie jest to min. chyba 14 zł (?).

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Dziękujemy za miłe słowo :) Tak, co do kosztów przesyłki- uważamy,że robienie ludzie w balona na kosztach przesyłki (np. rzeczywiście zapłacimy 6,50, a pisze na stronie,że 14 zł) to afront dla klienta.

U nas każda nawet najmiejsza rzecz ma dokladnie wpisaną wagę.Staramy się,żeby było dla Was jak najtaniej :)

Post PRUSAKa pokazuje,że do nas należy poprostu trafiać,a nie przypadkiem :D Pozdrawiamy

Link to post
Share on other sites

Mi sie i tak najbardziej podoba opcja z magami. Narazie zauwazylem magi do m15, MAG mid cap 100kulek po 33zl gdy wszedzie indziej 39zl albo low cap STAR 25zl a wszedzie indziej 29zl takze gratuluje:)

Czekamy na powiekszenie oferty mundurow bo cos spodni nie moglem sie dopatrzec :)

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Dzisiaj zamówiłem u nich kuleczki, co prawda mieli akurat problem na stronce i nie wyświetlał się numer konta ale wysłałem im maila z tym zagadnieniem, faktycznie nie wiedzieli że numer kontra się nie wyświetla. Podali konto, wpłaciłem i nawet chyba dzisiaj wyślą :) PEŁEN profesjonalizm,

i MACIE u mnie także DUŻY PLUS za to, że nie zdzieracie z ludzi na przesyłkach [zapłaciłem 6,50 a w innych sklepach kasują po 10,12,14zł]! Ceny także konkurencyjne! polecam!

Link to post
Share on other sites

Zamowilem w niedziele 5 magow MAG'a, i we wtorek juz byly. Doskonale zapakowane, dzialajace :) Dziekuje poczcie ze wreszcie dostalem cos priorytetem w jeden dzien :D

Widze ze bylem chyba ostatnim klientem, ktory zalapal sie na te magi po 33zl :mrgreen:

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

No mi juz czasem dziala a czasem nie :)

No nie wazne, mam pytanko. Jaka mam gwarancje ze panowie z komandosa po dostaniu moich magazynkow ktore wysylam na gwarancje, ze tak powiem sobie ich nie przywlaszcza ? Nie to zebym podejrzewal, ale znajac historie z MG, ja wam je przysle, a Wy powiecie ze ich nie dostaliscie, a nawet jesli dostaliscie to nie musicie ich oddawac bo niby czemu? Nie mam przeciez dowodu na to ze je kupilem i zaplacilem wiec nawet jak pojde na policje to powiedza ze po prostu wyslalem wam prezent, bo niby jakie Macie zobowiazania? Dostajecie magi i mozecie ich nie wysylac i nic sie za to nie stanie bo nie moge udowodnic ze mi sie naleza.

 

Wybaczcie prosze ze tak nieladnie stawiam sprawe ale chce po prostu wiedziec jak to bedzie wygladalo, i nie zebym mial tu Kogos za oszusta czy zlodzieja tylko tak na przykladzie chce sie dowiedziec bo nie chce ich stracic :)

 

Sorki i pozdrawiam :wink:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...