Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Stary mundur polski


Recommended Posts

Mam ten mundur, potocznie zwany wzorem 89 lub "żabą" :wink: .

Kamuflaż całkiem niezły, używam go od jakiegoś czasu. Można do niego dokupić plcekak, grube rękawice i rogatywkę w takim właśnie kamuflażu. Ciemniejszy od woodlandów i czasem lepiej maskuje. Niestety na lato nie bardzo wygodny, bo jest wykonany z grubego drelichu.

Link to post
Share on other sites

O ile mi wiadomo nie jest to kamuflaż stricte leśny tylko raczej łąkowo-bagienno-polanowy. Mi się wydaje, że kamufluje dobrze (nie miałem jakichś ewidentnych sytuacji, że się wyróżniałem).

 

Pozdrawiam,

Weq

Link to post
Share on other sites
No jesienią przyznam że niezły, ale dzisiaj kumpel w takim biegał to troche się spocił :)

Zresztą kosztuje tylko 7 zł w Agencji Mienia Wojskowego więc 10/10 cena / jakosć

 

A czy ktos wie czy w warszawie mozna w podobnej cenie cos dostac ?? W agencji mienia wojskowego powiedzieli ze nie maja mundurow.

Link to post
Share on other sites

Wbrew pozorom wcale nielatwo dostac mundur wz 89. Juz latwiej o "deszczyk". Ja dalem za ten mundur na allegro 150 pln, wiem ze przeplacilem, ale byl dokladnie w moim rozmiarze i sie uparlem aby go kupic. Jesli ktos wie gdzie dokladnie mozna go kupic za 7 pln, to kupie sobie zapasowy komplet, albo dwa! :D

 

Ogolnie jestem zadowolony, swietny mundur na wiosne/jesien. Na lato raczej za cieply, wtedy przesiadam sie na BDU ripstopa.

Link to post
Share on other sites
Jesli ktos wie gdzie dokladnie mozna go kupic za 7 pln, to kupie sobie zapasowy komplet, albo dwa!  :D  

 

Pikace przyjacielu ;) U nas w lublinie w AMW sa takie mundury :P Jezeli cos, to moglbym kupic 2 mundury i wyslac paczke do Ciebie :) Skontaktuj sie tylko ze mna na gg i bedzie git ;)

Link to post
Share on other sites
O ile mi wiadomo nie jest to kamuflaż stricte leśny tylko raczej łąkowo-bagienno-polanowy. Mi się wydaje, że kamufluje dobrze (nie miałem jakichś ewidentnych sytuacji, że się wyróżniałem).

 

Pozdrawiam,

Weq

hehehehehe, łąkowo-bagienno-polanowy :lol: :lol: :lol:

A więc MON stwierdził, że wzór żaba, będzie na łąki, bagna i polany.

Kurwa, zajebiscie :D dawno sie tak nie uśmiałem, dzięki :lol:

a obecny jest jaki? do leśnej ściółki, zagajników i karmników dla jeleni? :lol: :lol: :lol:

Link to post
Share on other sites
A czy posiada ktoś plecaczek z kompletu? Taką zmodernizowana kostkę

Plecak zreszta też sie do niczego nie nadaje szelki tez sie wpijają wszystko co jest twardsze w plecaku niż suche skarpetki to wpija sie w plecy a szelki na dole przyczepuione są do plecaka w takim miejscu ze jak wypełnisz plecak to ci sie będa wbijać w plecy. Ogółem plecak nadaje sie ewentualnie do noszenia kanapek a na pewno nie na 3 dni w las.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

jakis czas temu we wroclawiu byl wlasnie taki oddzial AMW :P fakt, opinacze to rozmiary male, ale zabe dostac mozna bylo nawet na mnie (albo i wyzsze istoty, lecz o budowie zblizonej)... ba, nawet rekawiczki zalog czolgowych chodzily po 1,50zl (a fajne, skorzane byly...ino brazowe) ale czy nadal mozna dostac...moge sie w sobote przejechac :P ...a i moro ostatnio jeden koles sprzedawal na targu staroci (ale stan byl praktycznie magazynowy-troszke magazynem smierdzial, a nieuzywany byl chyba

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...