Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

czyzby oszustwo, czy jak? ;o


Recommended Posts

no wlasnie. patrze sobie na allegro i widze aukcje luf do tuningu. link http://www.allegro.pl/item101298983_tani_i...fa_od_6_zl.html

wiem ze samemu mozna sobie zrobic lecz niestety mieszkam w takim zadupiu sklepowym ze nie moge dostac rurki;/ no wiec musze sobie gdzie w necie kupic, i czytalem wiele, i samemu mozna wywnioskowac ze rurka musi byc conajmniej 6.01 (czy jakos tak) mm aby kulka mogla swobodnie przechodzic, a tu koles sprzedaje rurki "niby" 5.9999999 wiec kulka wejsc by raczej nie mogla :P co o tym sadzicie?

Link to post
Share on other sites

może i oszustwo ale każda lufa jaką ten typ sprzedaje moze się różnić srednicą o jakies tam setne milimetra. Ja bym radzil sobie ją kupić, a jak po zamontowaniu jej do broni nie beda przechodzic kulki to bierz papier scierny w reke i trzyj lufe. ZAwsze to troche pomaga. :D

Link to post
Share on other sites

Jeśli koleś nie ma jakiejś zaj**iście dokładnej frezarki, tokarki, czy jak to sie tam nazywa (a takie coś jest zapewne cholernie drogie) to wątpie, żeby wykonanie tej zabawki było tak dokładne...

Link to post
Share on other sites

Oczywiście że te lufy są z Castoramy/Obi/Praktikera czy innego sklepu z mat. budowlanymi. Po prostu koleś szuka jelenia, który nabierze się na te jego 5,9999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999... i kupi za cenę 5x wyższą niż w wyżej wymienionych sklepach.

Link to post
Share on other sites

Tak prawdę mówiąc dla tuningmanów mieszkających z dala od Castoramy/Obi/Praktikera, mających zapłacić za bilet tylko po to, żeby dojechać, stwierdzić, że akurat zabrakło... Jest to rozwiązanie... Ja gościa nie potępiam... I sam się zastanawiałem nad zamówieniem kilku sztuk

Link to post
Share on other sites

no czyli np. dla mnie :) ale jednak nie ma sensu tuningowac chyba tego mojego shotguna bo moj Colt P-357 na gas strzela 2x lepiej i celniej niz ten moj shotgun :P a i tak mam kupic niedlugo shotguna tego z DE wiec nie ma sensu :)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...