Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Optyka do Cybergun M6


Recommended Posts

  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kurde,szkoda ze 22mm bo takto znalazłem super lunetke 4x20 za 46zl ale szerokość mocowania 20mm,kurw  

 

[ Dodano: 18 Maj 2006 18:28 ]

a ta m6 od double eagla to ile(szerokości szyn)ma i jakiej firmy sprzedają na taiwangun.com?

 

Będzie pasować

Link to post
Share on other sites
thx  

 

[ Dodano: 20 Maj 2006 18:38 ]

ale to jakies badziewne bo trzeba być zalogowanym i nawet nigdzie tam nie widze czegos w stylu 'sprzedaj"  

 

[ Dodano: 20 Maj 2006 18:43 ]

zeby to kupić to co trzeba zrobić?

To zwykłe forum ;) Trzeba do mnie napisac na prv. Nie prowadze sklepu w normalnego tego słowa znaczniu :) W razie czego, moje gg jest kilka linijek wyżej/ w profilu/napisz na wmasg prv.

 

[ Dodano: Sob 20 Maj, 2006 ]

,rudy102 ta luneta 4x20 jest powiedzmy ze"renomowanej" firmy TASCO.

:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

tasco????????????????????????????? przecież przez to chu..... zobaczysz , miałem tasco lunetę i krzyż mi na mrozie pękł teraz mam zajebistą pancerną lunetę z CG i nie żałuje jej zakupu

Nie to żebym to sprzedawał, ale różnica jekościowa pomiędzy 4x20 a większymy jest znaczna :) Przypadek pęknięcia krzyża na mrozie jest conajmniej... zastanawiający :)

Link to post
Share on other sites
teraz mam zajebistą pancerną lunetę z CG i nie żałuje jej zakupu

 

 

Mowisz pnacerna z CG? Daj mi ja na 100 srutów na moja wiatrowke a zobaczysz jaka ona pancerna.

 

Panowie przeciez to asg! Tu nie bedziesz mial za chiny 4 cm na 50 m!

Link to post
Share on other sites

Co do optyki tasco to u mnie też wypadło jedno ramie. A konkretnie w modelu 3-7 x20 nie ma tam drucikow tylko jest jeden element z bardzo cienkiej blaszki. Dobrze ze wypadł górny element to całośc jeszcze się do czegoś nadaje. Ale przyznam racje średnica 20 to porażka nie sprawdziła się nawet na m16 aeg :? więc na snajperkę zdecydowanie nie polecam niezależnie od firmy.

Link to post
Share on other sites

Tania optika jest do niczego.Tesz chtialem oscendzit pieniendzy i kupilem TASCO do viatruvki. Raz nivlozilem szrut diabolo i na pruzno trzasknolem i krzyz odpadl. Po rozmontovaniu jusz nemoglem napravit,bo to taky cienka planzeta,ze rozpadla mi se v rence.

Kupte troszecke lepszom optike,nebendete zalovat.

Link to post
Share on other sites

Nie ma montaży które pasuja tylko na podany wymiar :ściana: Jak masz montaż na 20mm to zapewniam że na 22 mm tez będzie "siedział" solidnie. Więc nie ma różnicy czy 20 czy 22 mm.

 

Ale nie polecam zakupów optyki z szynami do wiatrówek (11mm) bo te na 100% nie dadza się "posadzić' na szynach typowych dla ASG (20-22mm)

Link to post
Share on other sites

Eeeee.... Faktyczne :F Niezauważyłem (fi) przed rozmiarem. W każdym razie rozstawe ma dużą. A jak sie wybieracie do sklepu to możecie ze sobą wziąść szyne (można odkręcić) więc niewidze problemu.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...