Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Optyka do Cybergun M6


Recommended Posts

  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

ja mam zamiarkupic lunetke 3-9x40 ale mam pytanko. Chodzi mi o to czy ta lunetka

 

http://www.allegro.pl/item108724359_profes...wietleniem.html

 

bylaby duzo lepsza od znanej lunetki TASCO z takimi samymi parametrami??

 

Czy moze zamiast tej drozszej wziac TASCO :

 

http://www.allegro.pl/item109487793_luneta...taz_gratis.html

 

Pytam sie bo slyszalem ze lunetki TASCO nie maja zbyt dobrej jakosci pokazywanego obrazu.

Link to post
Share on other sites

No nie powiedziałbym, sam kupiłem teraz lunete 4x40 Tasco do mojej M6 i jestem baaaardzo zadowolony, obraz jest przejrzysty a pole widzenia szerokie, co najfajniejsze na każdej odległości ostrość jest dobra - ale to chyba dzięki temu, że nie ma zoomu.

Lunetke znalazłem na www.tarcza.pl a kupiłem w Arkadach mostu Poniatowskiego ;) dobrą cene mają ...niedługo zamieszczę zdjęcie z tą lunetką na niskim montażu.

Link to post
Share on other sites

Spytaj ludzi sprzedających lunety. Ja pytałem do aukcji z luneta to koleś powiedział że może wymienić montaż z aukcji na inny, a czasem niektóre rzeczy wystawiają na prośbę. Znaczy się wystawiają rzeczy których nie mają normalnie na aukcjach.

Link to post
Share on other sites
Skad brales pierscienie montazowe?? Juz mam kase i tak mi malo ekonomicznie wychodzi kupowac w kilku miejscach... (luneta+montaz)

 

A wogole ten montaz cos taki wysoki sie wydaje...

 

 

No własnie czy ktos ma niski lub sredni montaz pod szyne 20mm bo na allegro nie moge znalesc, oczywiscie w rozsadnej cenie :D ??

 

Ale po co od razu taka panika? Przecież to jest niski montaż na szynę 20 mm. Nie rozumiem cie SoH Jasio...Tak poza tym to pierwsze słyszę - średni montaż :lol: - ale może nie się nie znam.

 

martian1 - pierścienie dostałem razem z lunetą, bo na początku też próbowałem kupić lunete a potem montaż ale to się mija z celem, dowiedziałem się, żeby mieć montaż na szynę 20 mm, to trzeba kupić lunetę z tubusem mnimum 1 cal. A ta luneta 4x40 włśnie ma tak owy tubus i jest najtańsza ;)

 

Link do lunetki: http://www.tarcza.pl/shopping/product_enla...large.php?id=42

Link to post
Share on other sites

martain1 -> na pewno spotkałeś się z nimi, bo to są te wszystki taniochy właśnie - 4x20 itp. Dobre lunety to te z tubusem powyżej 1 cala ;) tak mówia w sklepie ;) Czyli nie odpowiada Ci ta moja lunetka? Mówisz, że chcesz lepszą? - To kup 3-9x40 :twisted: Jest świetna, oglądałem ją, ma pełną reegulację - ale jest droga. A Ty mówiłeś, że chcesz w miare tanią? Stary zdecyduj się na coś ;) nie ma po co kupować jakiejś odjechanej z zoomem bo są drogi i tylko do lansu - no, przydają się do obserwacji na dalsze odległości. Dlatego proponuję Ci kup taką jak Thor - też 4x40 - świetna luneta.

 

Kurcze, pogadam ze sprzedawcą...bo coś mi ten montaż jednak śmierdzi...

Link to post
Share on other sites

Chodziło mi o to, że kupując lunete (3-9x40) z montażem zapłacimy dużo. Poza tym ja się już przyzwyczaiłem do tego, że jak kupujesz lunete to dostajesz montaż, bo nawet kiedy szukałem (na allegro, po sklepach na stadionie) to pytałem tylko o taką z montażem, tak więc sorry ;)

 

 

Nie no ok ja mam zamiar kupic albo 3-9x40 albo 4x40 tylko mi chodzilo o tani MONTAZ do lunetki. Sie nie zrozumielismy.

 

- Stary, to przecież kup na www.tarcza.pl - tam masz od razu z montażem. Co masz za problem ;) ??? Trzeci raz już podaję ten link...i odnoszę wrażenie, że nie jesteś chyba do końca zdecydowany :P

Link to post
Share on other sites

Czyli jednak są średnie montaże? :lol: hehehehe...to ja mam chyba ten średni, bo kolega Southman już pokazywał swoją M6 z wysokim - i w jego montażu prześwit jest większy niż w moim. Tak więc ja mam ten średni ;) Ale i tak zagadam o wymianę na niski ;) Przepraszam za ewentualne wprowadzenie w błąd ;)

Link to post
Share on other sites

Jezuuu, człowieku, nigdzie! Mówię Ci po raz ostatni - kupowałem tam więc wiem co mówię i możesz na tym polegać. A jak nie masz pewności to użyj klawiatury i napisz do sklepu czy sprzedają razem z montażem.

 

Po pierwsze to na zdjęciu tej lunety 4x40 jest montaż - więc dają z nim - logiczne.

A po drugie ten montaż co jest na tym zdjęciu to jest niski montaż!

 

Wejdź w ten link co cie wcześniej podałem!

 

Tak po za tematem JUTRO JEST W OTWOCKU NOCNA STRZELANKA OD 1900 DO 0100. Tak więc kto z wawy i okolic to serdecznie zapraszam.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...